İçeriğe geç

18’lik Kız Siktim, Bakire (Ağladı)

Merhaba ben Alim, ismime bakmayın. Normalde hızlı biriyimdir hem de deli gibi… 32 yaşında ve esmer, fit bir adamım. Hızlıyım dedim gerçekten de hızlı yaşarım her zaman. Hayattan tat almayı seviyorum, işlerim de iyi. İstanbul’da cam balkon işi yapıyorum. Bu nedenle çevrem inanılmaz geniştir, hem müşterilerimle de aram iyi. Geçenlerde 40 yaşlarında bir çiftin evine gittim çalışmaya, esmer & hoş bir çift. Adam Sinan diye birisi, bayağı kafa. Avukatmış, eşi ikinci eşi vs. dertleşiyoruz derken o an bir kız girdi içeri, su gibi… Sema isminde, baka kaldım. 18 yaşında daha ve güzelliği baş döndürücü gerçekten de. Kızım dedi, o an bittim ya ben. İçki doldurdu bize. İş arasında viski ikram ediyor, zenginlerle çalışmayı bundan seviyorum işte, epey modern insanlar.

Ben baka kaldım ama kız fark etti, sohbete katıldı vs. derken o gece oradan ayrıldım, ertesi gün işe gittiğimde o avukat olan adam yoktu, karısı ve kızı vardı. Hoş adamım ben ya… çekici, kız gerçekten de etkilenmiş olsa gerek ki çalışırken sürekli yanımdaydı, annesi geliyor gidiyor, uyarıyor ama ne fayda. Bir iki derken bana bir kağıt verdi gizlice, telefon numarası… oh mis diyorum içimden. O an işi bitirsem, eve geçsem mesaj atsam diye geliyorum.

Kız olduğunu bilmiyorum yani bakire olduğundan emin değilim ama sikicem olmazsa götten sikicem. Kesin! Fena çünkü ya ateş gibi. Mesajlaşmaya başladım, o kadar istekli birisini görmedim ben gerçekten de bana dedi ki yarın akşamüzeri beni şuradan alır mısın, alırım! Oke tamam dedi, zaten o gün iş yoktu (Pazar) ben mesaj atıyorum tel kapalı, vs. dönüş de yok. Dedim sanırım gelmeyecek ama gittim de yine oraya. Kız orada. Dedim neden cevap vermedin, ya o hattı bizimkilerden gizli takıyorum, normalde nom başka dedi. Şaşırdım. Kız sikiş hattı yapmış kendisine. İçimden bu kesin bakire değildir diyorum ama olmasa daha iyi yoksa mecbur götten sikicem.

Otel ayarladın mı dedi bana direkt. Ben şok! Gerçekten de şok! Ayarlamaya lüzum yok, ev var dedim. Mırın kırın etti otel daha iyi vs. dedi ama neyse geçtik bana. Az içtim, sikimi yalamaya başladı. Ben diyorum bu nasıl bir kaşar, kondom alamadım var mı sende dedi, yok dedim tüh ya. Bekle alayım derken çok zamanımın yok dedi o an sadece sevişeceğiz sandım, korktum harbi! Ama olsun bana bu da yeter. Götten siktim ilk, bakire misin dedim yok dedi. İnandım o an kondomsuz önden almam deyince götten siktim mecbur, daha sonra da ama sürteyim bari dedim. Amı daracık görünüyor gerçekten de anlatamam. Sürt ama sokma dedi, kısa süre sonra da sok ama boşalma dedi. Of o an yaşasın dedim ya… tabii ki içine boşalıcam başka yok yok! Ama olsun, tamam aşkım dedim. Sikimi geçirdikçe inliyor ve gerçekten de götten daha çok inledi bu sefer. O beli, inlemedi, kasılması derken şahane teni gerçekten de kendimden geçtim.

O sıra kan olduğunu fark ettim, e hani bakire değildin dedim, ya boş ver dedi. Daha önce sikişmiş ama zar bana denk gelmiş, zaten yarım yalamak bir şeydi, genç birisiyle oldum sikişmeyi bile bilmiyordu, zevk alamadan ama sen beni uçurdun aşkım dedi ve tabii ki içine boşaldım!