İçeriğe geç

Arkadaşımın Sapık Karısı

Herkese merhabalar. Burada yayınlanan seks hikayeleri beni çok etkiledi ve ben de kendi hikayemi sizlere anlatmak istedim. Benim çok samimi bir arkadaşım var. Bu arkadaşımın karısı ise tam bir orospu. Benim erkekken yapmadığım şeyleri bu kadın bana yaptı. Önceleri ona çok karşı çıktım ama en sonunda da beni baştan çıkardı. Buna biraz da benim uzun zamandan bu yana seks yapmamam neden oldu. Yaklaşık üç aydır kadınlar ile alakamı kestim ve tek başıma takılıyordum. Kızlara açılamıyorum ve içime kapanık biri olarak hayat sürdürüyordum. En yakın arkadaşım vardı ve sürekli beni yanına çağırıp duruyordu. Biliyordu tek başıma olduğumu ve benim canım sıkılmasın diye hep benimle vakit geçirecek bir şeyler yaptırıyordu. Beni bir kaç kere karıya götürdü ama ben pek istekli yapmadım. Son zamanlarda arkadaşım beni hep evinde ağırlıyordu.

sohbet hattı

sohbet hattı

Karısı da bana samimi konuşmaya başladı. İyice bana farklı gözle bakmaya başladığını anlamadım. Ben eve geldiğimde sürekli açık saçık giyinmeye başladı. Bir gün telefonum çaldı ve arkadaşım aradı. Geç geleceğim karım korkuyormuş yanına gider misin dedi. Ben ona biraz geveledim ve beni ikna etmeyi başardı. Bende büyük heyecanla yola çıktım. Merdivenlerden yukarı çıktım ve zile bastım. Beni içeri aldı ve ardından hoş geldin dedi. Haberi yoktu ve ben ona söyledim. Ardından koltuğa uzandım ve televizyon izlemeye başladım. Benim yanıma yaklaştı ve laflar söylemeye başladı. Elini sikime attı ve okşamaya başladı. Çok fena okşuyordu ve direk kalktı. Ardından ben ona ne yapıyorsun dedim. Seni istiyorum dedi ve eşofmanımı aşağıya çekti. Yarrağımı ağzına aldı ve yalamaya başladı. Çok fena kendimden geçtim.

Kısa sürede hemen üzerime çıktı. Bana sarıldı ve öpüşmeye başladık. Yarrağımın üzerime oturdu ve yavaşça zıplamaya başladı. Hemen boşaldım ve uzun zamanımı iki dakika da halletti. Hemen boşaldım ve sonrasında ben belinden kavrayarak onu sikmeye devam ettim. Çok güzeldi ve ara ara onunla sevişiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir