İçeriğe geç

40’lık Dul Lolitayı Sikiyorum Sürekli

Sinan ben, Ankara’da oturuyorum, 19 yaşındayım ve lise bitti, devam etmedim okumaya (açıktan okuyorum Tarih) ama sanayide çalışıyorum aslında normalde ve işimden memnunum. Annemle yaşıyorum, hayatta bir annem var, ikimiz gül gibi geçinip gidiyoruz. Baba sizlere ömür, pek çevrem yoktur özellikle işe başladıktan sonra çünkü zaman kalmıyor zaten, arada arkadaşlarla içerim, tek eğlencem o(ydu). Oturduğumuz ev iki katlı ve bize ait, annem emekli ve kira vermiyoruz, alttan gelen, annemin emekli olması, benim çalışmam, vs. derken aslında zorlanmadan, güzel bir hayat yaşıyoruz diyebilirim. Annem de okumuş bir kadın, çalışmış etmiş ama babamdan sonra emekli olma şansını kaçırmamış, eskiden memurmuş. Benim de okumamı çok istedi ama bana göre değildi okumak, sevemedim. Derken annem bir ara ev boşken tel geldi, neşeli neşeli Semra geliyor dedi, Semra kim, vs. diye düşünürken annemin eski bir arkadaşı, öğretmenmiş de Ankara’ya hem de bizim semte tayini çıkınca ev sormak aynı zamanda da hatır sormak için aramış, bizim evi kiralamış bile. Bir an sevindim e ev kirası derken bir an annem çok neşeli hem arkadaşım geliyor diyor hem de ah yazık kız ayrılmış diyor. Kız? Dedim, 40 yaşında dedi, ben de ne kızmış yahu, maşallah falan dedim güldüm, annem de 44 yaşında.
Zaman öylece akıp gitti, en sonunda Semra geldi, gerçekten de 40 yaşında olmasına rağmen mükemmel bir kadın, bir anneme baktım bir ona demek ki genetik nedenler de etken dedim, taş gibi ya. Bu kadının eve taşınırken eşyalarına da iş çıkışı yardım ettim, sürekli bizde zaten, sözde alt katta oturuyor ama annemle her zaman. Sonra okul başladı, vs. derken bu kadın gelip gidiyor, zaten Tarih öğretmeniymiş, dedim ya açıktan Tarih okuyorum diye, derslerime de inanılmaz etkisi oldu, çalıştırıyor beni ama bazen alt katta onun evindeyken sanki dul, Semra teyzem gibi değil de bana bakışları bir çıtır gibi, ister gibi ya da bana öyle geliyordu, bilmiyorum ama bir erkek olarak onun sürmeli bakışlarından etkileniyordum kesin.
Bir ay kadar önce, işten geldim ve yorgunum derken baktım evde yok, anahtar da olması gereken yerde değil. Bir umut aşağı sorayım dedim, annem burada mı? Yok, iki sohbet sonrasında annem gelene kadar Semra ablada bekleme kararı aldım ama üzerim leş, girmek bile istememiştim, saçmalama dedi. Ben yine girmezdim ama onun o tatlı daveti, içeri girdim, o bana bir şeyler getirirken göğüslerinin arasından memelerinin fışkıracak gibi durması, anlamlı bakışları, karşımda oturmak varken yanıma oturması ve elini bacaklarımın üzerine koyması hatta bana sen çok kaliteli bir erkeksin, çalışıyorsun, okuyorsun, annenle ilgileniyorsun falan demedi ve eski, işsiz kocasıyla kıyaslaması ve güm! O an bir baktık yiyişiyoruz. Kim planladı, ilk adımı kim attı bilemem ama Semra’yı dudaklarından öpüyorum, e o andan sonra Semra abla diyemem değil mi?
Başta slowdu hatta aşk dolu sözler, küçüğüm diyor bana, beni sevmiş hem de çok ama imkansızmış. Ne sevgisi ya, amacım dul karı sikmek benim diyemedim ama neden imkansız olsun diyorum sadece gönlü olsun diye ki o sırada sikimi çıkarttım, aceleci değilim sadece bakirim, daha önce hiç sikişmedim, emdirmem lazım ve o mükemmel sakso, uzun zamandır her eğildiğinde çatalını gördüğüm memeleri de açtım, koydum önüne ve sakso çekerken ben Semra’nın ağzına patladım ama biter mi bu sikiş? İmkansız! O nedenle sevişmeye devam ettik ve ben içine, amına girdim. Her pozisyonda denedim resmen ki şans sanırım, yolun tam karşısında annem bir arkadaşıyla geliyor. O dur dedi, durmaya gerek yok mesafe uzak ve annem sürekli arkadaşlarıyla laflıyor devam diyorum. Amına var ya çat çat çat sürekli girip çıkıyorum, kondom da yok, iyice ıslanan amı o muhteşem sesleri çıkartıyor ama bir yandan da gözlerimiz camda, çaktırmadan perde arasından annemin yaklaşmasını izliyorum. Hem annem gelse de uğramaz diyorum, çıkar yukarı, uğrar o diyor, neyse ben deli gibi sikiyorum derken annemin gelmesine belki 2 dakika kadar sikiş bitti, boşaldım ki o an toplandım. Semra’cığım da amda spermlerle direkt üzerini giyinmek zorunda kaldı, biz bir şey olmamış gibi hazırlandık kapı çaldı, gerçekten de gelmiş. Anneme kızdım neredesin diye ve ben üst kata çıktım. Aradan 2 dakika geçti, annem daha gelmedi bile bir mesaj geldi, muhteşemdin erkeğim diye. O zamandır her seferinde muhteşemliğimi Semra’ya gösteriyorum dibine kadar.