İçeriğe geç

45’lik Kayınvalidemi Siktim

23 yaşındayım, 21 yaşında evlenmiştim. İzmir’in ilçesinde yaşıyorum, erken evlendim ne bilim… bizimkilerin zoruyla ama halimden memnunum şu an özellikle de kayınvalidemle yakınlaştıktan sonra. Tamam eşim de iyi aslında ama kayınvalidem kadar olamaz, gerçekten de işi biliyor. Ben görücü usulü evlendim, Doğuluyuz normalde, bizimkilere söz geçirmem imkansızdı. Liseden sonra iş, ev derken bir de evlenme çıkardılar başıma.

Dediğim gibi eşim de benle yaşıt ve memnunum aslında halimden, sorun yok ama kayın validemle aynı evde kalıyoruz. Ben evlendikten 2 ay sonra kayınpeder benim hakkın rahmetine kavuştu, kansermiş birdenbire oldu, biz de şaşırdık sonra kayınvalidem bize yerleşti, başta bir dönemlikti durum ama sonra sürekli oldu. Bunu söylüyorum ama rahatsız değilim bu halden gerçekten de… benle ilgilenen iki kadın hem de her anlamda, oh mis. Eşim 3 vardiya fabrikada çalışır, ben de oto tamirciliği yapıyorum, kendime ait işim var. Akşamları yalnızken yemek, çay evde eşim yokken birisinin olması güzel ne de olsa.

Kayın validemle 6, 7 ay ilk normal damat & kayınvalide gibi hareket ediyorduk, bana oğlum diyordu hatta ama daha sonra evde yalnız kaldığımızda bana bir şeyler oldu çünkü onu bir kere duşta gördüm, haberi bile yok, kapı açılmış, perde de sıyrık… 45 yaşında ama esmerliği, kusursuz bedeni, saçları, mavi gözleri gerçekten de şaşılacak bir kadın, hiç yaşını belli etmiyor ve taş gibi. O an ben onu gördüm ya değiştim ya resmen, tamam eşimi sikiyorum ama anasını hayal ediyorum o derece yatakta. Zaten eskiden de benim olgunlara ilgim vardı ama nasıl tava getiririm?

Bu imkansız diye düşünürken zamanla ben gece evde (eşim yokken) uyuya kalmalara başladım yalandan ama malı kaldırıyorum, kısacık şortlar giyiyorum ve taşak maşak hep dışarıda… e ev hali, o da görüyor, biliyorum. Gerçi anlamasın diye derin uyku numarası yapıyorum ama karşımda durmuyor falan, bir sefer baktım bakıyor taşağıma, resmen ortada malım ya… artık anlasın diye kendiliğinden çıkmış gibi salıyorum. Sonra uyanmış gibi yaptım bir gün, anne bana su getirsene dedim getirdi, o an bardağı uzatırken elinden tuttum ve üstüme çektim, Sinan dur! Dedi ama ben durur muyum? Yapıştım dudaklarına, esmerliği, onca zaman arzulamam ve teni… delirtmişti beni, istemem dur derken memelerini sıyırdım. Neredeyse üstünü başını yırtacağım, o kadar azmışım gerçekten de ve eşofman var zaten üstünde arkadan elimi daldırdım, götüne… sıkıyorum zaten o ara o da kendisini saldı. Pamuk gibi oldu. Artık hareket etmiyor sadece yapma bu çok yanlış diyor ama kaçarsa biter o iş, bırakmamak lazım. Tedirginim bu nedenle ve azgın… derken en yakın elimin altında götü vardı, saldım parmağı. Zordu ama ya… daracık, girmiyordu ki! yine de hopladı o an, dur olmaz diye.

Ben o andan sonra dur mu dinledim. Sıyırdım eşofmanı ve amını yalamaya başladım ama az önceki daracık göt deliği aklımda bu nedenle bir yandan da dilim amdanken parmağım götte. İşin enteresan tarafı am da daracık. Kara bir şey ve küçücük… eşim kilolu benim hafif ve ben kilolu hiç sevmem normalde, kaynanam tam benlik… incecik.

Üzerine yaklaştım, sikimi ağzına sokmaya çalışıyorum, yok kafasını kaçırıyor. Hadi be derken zorla soktum yarağı ağzına. Bir kere sokunca zaten dur demeyi kesti ve emmeye başladı. Kibar yalıyor ama ben köklüyorum inanamazsınız. O andan sonra aşağı uzandım, yattım yanına ve amını hizaladım. Sikimin başını ittim, bak yapma, emin misin vs. derken ben geçirdim. Ah inanamıyorum gerçekten de çok dardı… çok zevkli, o da zevkten inlemeye başladı derken boşaldım. Sabaha daha çok, eşim de evde yok 5 kere siktim. Her seferinde yine böyle oldu çünkü her seferinde sanki bir kerelikmiş, hataymış bir daha olmayacakmış gibi kaçmaya kalktı ama götten de geçirdim. Neyse ama 1 aya alıştı, kızı gidince kucağıma atlayan o oldu, şimdi aramız çok iyi.

Yorumlar kapalı.