İçeriğe geç

Aktif Gay Beni Gizlice Takip Etti

Aktif Gay Beni Gizlice Takip Etti

Merhabalar ben gizli gay olarak yaşadığım gerçek yaşanmış hikayem olan anımı anlatmak istiyorum. Gizlilik cinsel birlikteliklerim de olmazsa olmazlarımdan olan bir yaklaşımım olmuştur her zaman. Bu güne kadar çok birliktelik yaşadım ama en son yaşadığım birlikteliğe doyamadığım dan dolayı sizlere anlatmak istediğim.

Pasif gay olmak maalesef insanların gözünde berbat bir topluluk biçimindedir. Oysaki kimse ne olacağını seçemez ne olacağına karar veremez cinsellik açısından. İçimde beslediğim kadınsı duygular beni erkeklere yöneltiği için engel koyamıyorum ve önüne geçemiyorum yaşım 25 bu yaşıma kadar çok aktif erkek ile beraber oldum her birlikteliğim de farklı tecrübeler yaşadım halada yaşıyorum. Benim için bir erkeğin bakımlı olması şart bakımlı olan erkek karşısında kendime asla engel koyamam onunla birlikte olmak için ne gerekiyorsa yaparım her zaman öyle de oldu. Ailem bu durumumu kabullenmek zorunda kaldı zamanla ama yinede çevreden dolayı gizlilik içerisinde yaşıyorum.

Akşam üzeri iş çıkışı eve yürüyerek gidiyordum üzerimdeki dar kot pantolon ve kıvırma şeklinde olan yürüyüşüm yakışıklı bir adamın dikkatini çekmiş olacak ki takip edildiğimi fark ettim çaktırmadan dönüp baktığımda uzun boylu esmer karizma bir erkek arkamdan geliyordu. Uzun bir yürüyüş için yolumu değişerek yürümeye başladım ve hala noktası noktasına peşimde beni takip ettiğini anladım havanın kararmasıyla ara sokaklara doğru ilerledim. Issız bir park gördüğümde parka geçip bankta oturdum oda gelip yanımdaki banka oturdu kısa bir süre sonra ağzında bir sigara ile yaklaşıp ateş isteme bahaneyle yanıma geldi sigara kullanmadığı söyleyip ateş olmadığını belirttim.

Tanışmak istediğini söyledi bana olur dedim yanıma oturup sohbet etmeye başladık. Konuşmaları o kadar seviyeli ve düzgündü ki etkilenmeye başladım beni neden takip ettiğini sordum oda popomdan dolayı olduğunu söyledi çok hoşuna gittiğini kendisini alı koyamadığı söyledi konuşmalarımızla iyice bir birimize açılmış olduk sonrası parkta kimsenin bizi görebilme şansı olmayan bir yer bulup oraya geçtik saatler boyunca seviştik bana orada birkaç kez sahip oldu her bir dakikası muhteşem geçmişti o akşam benim için ama sonrası bir daha görüşme aramızda maalesef olmadı.