İçeriğe geç

Eşimi Aldattım ama Pişman Değilim

Selam ben Hakan. 32 yaşında ve evli bir adamım ve 12 senedir evliyim daha önce eşimi hiç aldatmadım geçen aya kadar. Aslında 1 aydır süregelen bir durum bu, belki başka bir kadın olsa yapamam ama Sinem isminde 25 yaşında ve kızıl, 54kg, memeleri ve kalçası iri, beli ise incecik bir kadınla tanıştım. Gerçekten de hayallerimdeki güzellik… eşim de güzel ama yasak elma her zaman çok daha çekici derler sanırım bu durum bendeki…

Sadece eşimi aldattığım için değil üstelik bu durum yalnız çünkü Sinem hem patronumun kızı hem de evli… trafik sigortası acentesinde çalışıyoruz, sekreter tarzı bir işi var Sinem’in. 1 ay kadar öncesine kadar normalde ama birden bana yaklaşımlarında farklılık olduğunu fark ettim. Çalışma masama geldiği zaman elini bacağıma atması mesela… daha önce hiç olmazdı ama ister istemez sikim kalkıyor ve çok büyük… bu nedenle belli de oluyor. Derken tam bir ay önce elini sikeme değdirdi hem de gözlerimin içine bakarak. O an kocası da oradaydı korktum ama akşama gitme bir yere diye whatsapptan mesaj attı, kaldım.

Belki yanlıştı yaptığım evet ama kalmak istedim. İş yerinde herkes gittikten sonra arka ofise geçtik, seviştik deliler gibi… memesini sıkıştırdım ve arasına soktum yarağımı. Daha önce bunu eşime hiç yapmamıştım çünkü istememişti ve daha neler neler. Tam amına girecektim ki kondom sordu, olmadığı için o gün amdan sikemedim Sinem’i ama götten verebileceğini söyledi. O an da heyecanlandım çünkü daha önce hiç anal seks yapmamıştım, benim hanım müsaade etmez bu tarz şeylere. Daracıktı, belki amdan siksem bu kadar zevk alamazdım gerçekten de bilmiyorum ama hem eğlendim hem de eğlendirdim.