İçeriğe geç

Alkollü Adama Tecavüz Ettim

İçmekten nefret eden birisiyim ben. 24 yaşındayım, okulum bitti. İnşaat mühendisliği okudum ama işimi de sevmiyorum, zaten babamın zoruyla okudum desem yalan olmaz. Okul bittiği gibi geçen sene Edirne’de yaşamaya başladım. Bizim eski memleket, pek bir akraba da yok, en güzeli. Zamanla bir barda çalışmaya başladım. İçmekten nefret ederim diye cümleme başlamamın nedeni buydu. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dersiniz gerçekten de… hem alkolden hoşlanma hem de git barda çalış ama eğlenceli mekan, seviyorum.

Adım Hakan, hoş & yakışıklı bir adamım. Bir de sosyalim, özellikle kadınlar üzerimdeki etkim tartışılmaz. Bir sürü seks yaşadım hayatımda hem de her türlüsünü ama sadece kadınlarla. Bu arada da ben her zaman erkeklerle olmak ne demek merak ederdim ama kendimi siktirerek değil. Barda gayleri görüyorum, hiç zevk almıyorum ama genç & maço adamları gördüğüm zaman, sert sert konuşuyorlar ya… of! Bunu sikmem lazım diyorum o an. Bendeki de enteresan bir erkek ne kadar erkekse o kadar sikmek istiyorum, saçma değil mi?

Erkekte kadınsılıktan hiç hoşlanmıyorum anlaşılan. Barda çalışmaya başladığım andan itibaren bu tarz erkeklerle karşılaşmam da arttı. 3 gün önce başımdan geçen olayı anlatacağım. Bir çocuk var 21, 22 yaşlarında. Tam emin değilim ne kadar yaşı ama gerçekten de hoş ve geldiğinde de her zaman 2, 3 kızla gelir. O da benim gibi kızlar konusunda başarılı sanırım, barın en tenha köşesine geçer ve deli gibi içerken. Jigolo sanırım, kızlar hep 30, 35 yaşlarında ve çok da matah bir şey değil ama ne bilim… neyse ne.

3 gün önce öyle içti ki bu ve arkadaşları anlatamam, kendilerinden geçtiler. Saat de 12. Daha erken ve pek kimse yok, ben ve barmen arkadaşım bardayız. Bu genç o saatte neden kendisinden geçti anlamam ama fena oldu kusacak gibi, o an kızlardan birisi Ersin’i lavaboya götürür müsünüz? Dedi, ben dedim tamam. Normalde bar kalabalık olsa götürmem, bir de çocuktan haz alıyorum, etkileniyorum ya götürdüm ama amacım sikmek değildi, gerçekten de.

Tuvalet bomboş, biraz böğürdü olmadı ama önümde domalıyor ben de o bahaneyle (nasılsa kafa ful gidik) dayıyorum. O zamana kadar o kadar cesur olur muydum? Bilemem ama gömleği falan zaten açılmış, bir de karşımda işemeye kalktı, sikini çıkarttı derken tüm mal meydanda ve gerçekten de harika vücudu var, bir de sert sert konuşuyor ben daha da etkilendim. Barmen arkadaş geldi içeri, durum ne diye onu öyle görünce o fena dedi. Sen ilgilen bunla zaten kimse yok, yüzünü falan yıka ben içerideyim dedi.

O gider gitmez ben gerçekten normalde hiç yapmayacağım bir şey yaptım. Ersinmiş adı… aldım onu direkt lavabo çeşmelerinin olduğu yere dayadım, tuvaletin kapısını kilitledim. O bana noluyor derken, sus sus bir şey yok diyorum ama domalttım. Götünü açtım, bir gidiyor bir geliyor aklı bana helikopterlerden bahsediyor. O an içimden “sen şimdi görürsün helikopteri diyorum”. İyice sızmış zaten, sıvı savundan sıktım elime bir parça sikimi sabunladım ve bastırdım. Sadece bastırdım deliler gibi. O an acının etkisiyle sanırım, doğrulmaya kalktı ama o esmer ince & kaslı beli, duruşu, of çekmedi, kurtulmaya çalışması sikimi daha da bastırmama neden oldu, beni tahrik ediyordu resmen. Bir de sikim girerken fark ettim gerçekten de dar, çok dar. 1dk sürdü en fazla boşalmam ki ben normalde çok genç boşalan birisiyim ama o an zevkine tutamam zaten durum belli. Neyse siktim, direkt pantolonunu çektim, üzerini düzelttim, kilidi açtım ve yüzüne su serptim derken kız arkadaşlarından birisi geldi, iyi mi dedi? İyi dedim, aldı götürdü… giderken acıyor, acıyor diyordu ama anlamadı. Dün geldi yine bara, ben çekindim önce ama sonra baktığımda gözlerini kaçırıyordu, niyet ettim bir kere daha düşsün elime yine sikeceğim.

Yorumlar kapalı.