İçeriğe geç

Apartmana Taşınan Kız Öğrenciler

Apartmana Taşınan Kız Öğrenciler

Bir aile apartmanı olmasına rağmen ilk defa öğrencilere daire kiralandı. Karşı dairemize taşınan 3 kızla tanışmam ise uzun sürmedi. Hayatımın büyük bir bölümünü evin balkonunda geçirdiğim için karşılıklı olarak sohbet etmeye başladık. Onların balkonla arada bir metre bile yok. Muhabbetin gece saatlerine kadar devam etmesiyle beraber beni balkona davet ettiler.

Neredeyse her akşam onlara gidiyordum. Yemek yiyor, film izliyor, içiyor ve dağılıyorduk. Fakat bir gün dağılma kısmı olmadı. Çünkü içlerinden birisi olan Gizem’le o gece fazlasıyla samimiydik. Bir fırsatını kolluyor olsam da evdeki diğer kızlar büyük bir sorun yaratabilirdi. Bahane üreterek Gizem’i eve davet ettim ve kendi daireme geçtik. Bir haftadır bu anı beklediğini söyleyerek kucağıma atladı. Koridorda başladığımız öpüşmeyi yatak odasında tamamlamadık. Çünkü ilk kapıdan girerek mutfak masasının üzerinde yatırarak sikmeye başladım.

Bana göre oldukça genç olması ve uzun süredir seks yapmaması sebebiyle ilk başlarda acı çığlıklar atıyordu. Ama ”istiyorsan durabilirim” dediğimde de asla durmamamı söylemekten geri kalmıyordu. Tek şartı anal seks yapmamaktı. Ama onun haricinde her şey için uyumluydu. Banyoya girdiğimizde güzelce yıkandık ve ağzına verdim. Daha önce bundan iğrendiğini ama bu kez çok zevk aldığını söyledi. O gece ağzından düşürmedi desem yeridir.

Oturup laflıyorken bile elini sikime atıp çıkararak ağzına alıyordu. Bu durum benim fazlasıyla hoşuma gidiyordu. Aynı hissiyatı ona yaşatmak için yatırıp oral yaptım. Yaşadıklarıyla birlikte resmen kölem olmuştu. Okula gitmiyor bana geliyordu. Bazen sabahtan akşama kadar sikişmemize rağmen gece bende kalmak istiyordu. Bir noktadan sonra arkadaşları bile bu durumdan rahatsız oldu. Fakat bizim renkli bir seks hayatımız olduğu için pek problem yaşamadık. Onlara inat bende kalmaya devam etti. Okulu bitene kadar başka bir erkek girmedi hayatına. Ben de onu doruk noktasına kadar doyurdum.