İçeriğe geç

Arkadaşının Anasını Sikiyorum

Selamlar, aslında başlığı biraz kabaca yazdım ama olay bu gerçekten de… Selim ben, 28 yaşındayım ve kahvecilik yapıyorum. Yaşadığım yeri söylemeyeyim e ne de olsa belli olmaz, sanal alem, insan her zaman gizliliğe dikkat etmeli. Her ne kadar Emre’ye arkadaşım desem de… 21 yaşında ve genç benden ve aslında onu da ben bir başka arkadaşım vasıtasıyla, benim mekânda çalıştırmak için tanıdım. Maddi durumları kötü dedi, babası bu ufakken vefat etmiş, efendi biri dedi, gerçekten de öyle.

Belki yanlış yaptığım bilemiyorum ama kendime de hâkim olamıyorum. Yoksa nişanlıyım ben, ben bu Emre’nin olayını da biliyorum ya hani baba yok, maddi durum kötü, epey samimi oldum ama o da bu durumu kullanıyor belli yani fakiriz, ben gururlu insanım, çalışıyorum eve bakıyorum havalarında. Olabilir e normal, o dönemler ergenlik… ben bunların evine gidiyorum bazen, özellikle de iş çıkışı Emre’yi bırakmak için bir gece saat 11 gibi yine bıraktım abi gel çay iç dedi, ben de akşama kadar çay lan ne içicem dedim e o zaman gel kahve yapayım dedi ama annesi var ya evde, ben de annem gibi düşündüm önce gerçi görmedim de… balkondan çıktı, hadi gelin dedi ama karı 40 yaşında ama taş gibi. Esmer ve o ne vücut öyle… gerçekten de çok güzel ki açık, bakımlı bir kadın.

Çok ilgili bir kadın, Emre de o an evlerine girdim ya bana misafirperverliğini gösteriyor ama benim gözüm anasının memelerinde ve kalçalarında. Bu kadın kocasız senelerce beklemez diyorum içimden, kesin vurdurmuştur. Bakışlarımdan anladı ama kadın ya… kadın milleti fena. Emre’ye hadi sen kilerden şunu getir bunu getir derken o sırada benle sohbet ediyor ve iki arada bir kerede telini verdi. Ben istemedim, lazım olur diye verdi ama ne yazsam ki… bilmiyorum. Aradan 1, 2 gün geçti. Telefon kayıtlı ama ne yazayım, yazacak bahane bulamıyorum a ondan mesaj geldi, Emre’nin telinden yazmış.

Sözde Emre’den memnun musun? Geç geliyor sen getirmediğin zaman acaba arkadaş çevresi mi kötü, vs. diyor. Muhabbet başta güzeldi ama ne zaman kocasızlığa, yalnız çocuk büyütmeye getirdi ben o an kocasızlığa takıldım. E zor tabii ki dedim ki aradan bir saat geçti ben Emre’ye dükkânı emanet edip atladım gittim anasının yanına.

Hayır beni eve alıyor, alırken de sağa sola bakıyor gören olacak mı diye… içeri girer girmez ama hoş geldin demeden sikime sarıldı. Nasıl emiyor o nasıl bir vakum etkisi gerçekten de kendimi patlamamak için zor tuttum ama ben uzun zamandır götünü hayal ediyorum, hemen sıyırdım tabii ki eşofmanı. Esmer bir kadında bu kadar mı açık tenli, parlak popo olur. Ben götten çok kadın sikmedim yalan yok, hatta o tüm hayatımda ikinci oldu ama o göt sikilir. Göte geçirmeye kalkınca şaşırdı “ama olmaz ya” dediyse de ben geçirdim. Daracık. Darlık ne demek o zaman anladım ki memeler de iri… memelere geçirdim, ama geçirdim derken o sırada Emre arıyor. Hemen açamıyorum diye bir otomatik mesaj yazdım. Aç şüphelenir dedi, ben de sonra aradım ama ses etme de dedim tabii ki… sikim Emre’nin anasının memelerinin arasındaydı konuşmaya başladığımız zaman ama ben o sırada, konuşurken anasını bir tur attırıp çevirdim ve göt deliğine yeniden soktum. Emre abi dükkân yoğunlaştı diyor, ben de diyorum bekle canım 5 dakikalık bir işim kaldı geliyorum.

Yorumlar kapalı.