İçeriğe geç

Arkadaşlıktan Fuckbody’liğe Terfi Ettim

Arkadaşlıktan Fuckbody'liğe Terfi Ettim

Uzun yıllardır tanıdığım ve her zaman birbirimize destek olduğumuz bir kız tanıyorum. Aslında Banu’nun bana karşı bir eğilimi olduğunu bir dönem hissetmiştim. Fakat ikimizin de hayatında birisi olduğu için bu durum imkânsızdı. Son dönemlerde ise ikimizin de hayatında kimse yok. İçtiğimiz bir gecenin sonunda ilginç bir duygu boşalması yaşandı.

Başını omzuma koydu ve sarılarak çok yalnız hissettiğini söyledi. Ben de ona sarıldım ve ”ben varım yalnız değilsin” dedim. Bunu söylememle gözlerime bakması, bakışmamızla öpüşmeye başlamamız bir oldu. Sanki yıllardır arkadaş değil de birbirine açılamayan iki aşıktık. Banu’nun bu kadar histerik olduğunu ise hiç tahmin etmemiştim. Öpüşürken bir yandan sikimle oynamaya başladı. Fermuarı indirip çıkardıktan sonra hayatımda gördüğüm en güzel saksoyu çekti.

Şimdiye kadar onlarca kızla birlikte olmama rağmen ağzına bu kadar güzel alan bir kızla karşılaşmamıştım. Banu’nun en zevk aldığı şey oral seksti. Hem yapmayı hem de yaptırmayı seviyordu. İlk uyuduğumuz gece ağzıma vererek uyandırır mısın dediğinde bunu anlamıştım. Ama ben daha güzelini yaptım. Onu yalayarak uyandırdım. Hayatında en mutlu uyandığı sabahın bu sabah olduğunu söylemesiyle beraber doğru yolda olduğumu bir kez daha anladım.

Her seferinde birbirimize oral yapıyor ve boşaltıyorduk. Ardından sikişmeye başlıyor ve birkaç posta daha boşalıyorduk. Gün içerisinde birbirimize nude fotoğraflar atarak mesajla bile tahrik etmeyi seviyorduk. Akşamına eve döndüğümüzde ise tüm sınırlar bizim oluyordu. Mutfak tezgahında domaltarak yaklaşık 30 dakika kadar boşalmadan siktiğim an ve attığı çığlıklar halen daha aklımda. Hemen hemen 4 yıllık arkadaşlığımızın ardından sevgili değil ama fuckbody olarak ciddi bir ilişkimiz var. İkimizin de nelerden memnun olduğu ve ne istediği açık olduğu için müthiş zevk alıyoruz. Karşılıklı olarak birbirimizi mutlu ederek arkadaşlığın uç noktasını yaşıyoruz.