İçeriğe geç

Ateşli Kadını Kocasının Yanında Rahatlattım

Ateşli Kadını Kocasının Yanında Rahatlattım

Merhabalar bayan bakım malzemeleri sektöründe satış pazarlama işinde çalışan bir adamım İstanbul’u köşe bucak gezerim müşteri ziyareti ve satış amaçlı. Bir gün samimi olduğum bir müşteriye gittiğim de iş yeri sahibiyle çay içip laflarken mağazada bir kadın dikkatimi çekti alışveriş için gelen müşteri sandım iş yeri sahibiyle olan samimiyetimizden dolayı şuna bak ne kadar seksi kadın dedim.

Arkadaş olduğum mağazanın sahibi gülümseyerek çok mu etkilendin gerçekten çok mu seksi buldun diye sordu, bende bununla bir yatsam gözüm açık gitmez gerçekten çok dehşet hatun belli ediyor kendini dedim o hala gülümseyerek o kadar etkilendin yani dedi. Seni bu kadar etkileyen ve çeken ne oldu o kadında dedi, bende ilk giyimi zaten beni tahrik ettiğini söyledim süt gibi uzun bacaklar ve dar mini etek beni zaten azdırıyor dedim gerçekten de yalamak isterdim ben bunu dedim. Olabilir olmaz diye bir şey yok dedi, bende nasıl olur ki gidip ne diyebilirim seni yalamak becermek istiyorum mu diyeceğim dedim oda sen deme ben derim senin için dedi.

O kadar etkilenmişsin ki sana bu kıyağı yaparım dedi. Açıkçası şaşırmış bu ne diyor diye soruyordum kendi kendime. Sana bir şey söyleyeyim mi dedi, bende tabi söyle o gördüğüm becermek ve yalamak istediğin kadın benim karım dedi. O anda o kadar kötü oldum ki rengim attı birden kızardım bozardım. Gülerek bana rahat ol sorun yok çekinme dedi, yine şaşırdım ve ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Gerçekten sen bu işten anlıyorsun malın iyisini biliyorsun o yüzden senin işini yapacağım dedi. Ciddi mi dalgamı geçiyor kafamı yapıyordu diye düşündüm sonra karısına seslendi ismini söyleyerek hayatım bir gel buraya diye, kadın geldi beni tanıştırdı ve yanımıza oturmasını söyledi.

Kadın tam karşıma oturdu ve mini eteği iyice yukarı çıktı sütun bacaklar olduğu gibi meydana çıktı, çaktırmadan bakıyorum tabi adam bunu fark edince çekinmeden istediğin gibi saklama bak dedi, kadında gülümsedi bence de istekler saklanmak için değil dile getirmek içindir yoksa o istekler sadece sende kalır dedi. Karısına birden, bu adam seni yalamak, emmek, becermek istiyor senden çok etkilenmiş dedi. Kadın gülerek biri tarafından istenmek arzulanmak çok güzel hoşuma gidiyor cevabını verdi. Ben de bu konuşmalardan cesaret alarak evet dedim seni istiyorum mümkünse hemen şimdi, bunlar gülümseyerek isteğe istekle karşılık vererek tamam dediler.

Çalışanlara seslenerek biz ofise geçiyoruz kesinlikle kimse gelmesin diye söylediler. Arka kısmında ofis vardı iş yerinin. Kalkıp ofise geçtik adam kendi koltuğuna geçip oturdu kadında ofisteki masanın uç kısmına oturup eteğini az daha yukarı sıyırarak buramı mı yalamak istiyordun gel yala o zaman dedi, hemen yaklaşarak bacaklarını elleyerek öpmeye başladım ve yavaş yavaş yukarıya şeftalisine doğru yalayarak çıkmaya başladım. Kocası sigara yakıp bizi dikkatle izliyordu. Beyaz dantelli iç çamaşırı giyinmişti o kadar uymuştu ki tenine seksiliğine seksilik katmıştı, ayağa kalkıp külotunu aşağı doğru sıyırdı gel yala diye beni çağırdı.

Dizlerimin üstüne çöküp ayakta olan kadının o güzel şeftalisini yalamaya başladım vajina dilini emiyor içine dilimi sokuyordum, kadında inleme sesleri çıkarıyordu ve saçlarımı kafamı okşuyordu evet devam et çok güzel diyordu, zevk suyu sızmaya başladı kadın o kadar zevk alıyordu ki onu yalamam dan dolayı inliyordu değişik değişik inleme sesleri çıkartıyordu, zevk suları dudaklarıma baya gelmişti ağzımın kenarlarından akıyordu çok zevkliydi. Sonra masaya doğru domalarak böyle yala beni dedi domalma şekli çok tahrik etmişti beni vajina ve popo olduğu gibi çıkmıştı meydana. Kalçalarını emmeye başladım çok pürüzsüz uzun bacakları vardı.

Onu yalamak zevk suyunu akıtmak o kadar çok tahrik etmişti ki beni anlatamam. Arka deliğini yalamaya başladım dilimi kıçına sokuyordum bu yaptığım iyice çıldırtmaya yetti kadını o şekilde ön arka bir arada yalama yapıyordum, kadında o kadar zevk suyu sızıyordu ki her yeri ıslatmıştı. Bir ara kafamı çevirdiğimde kocası penisini çıkarmış bize bakarak 31 çekiyordu adama sende gel dedim, oda hayır izlemek beni daha kudurtuyor dedi, kocam beni izlemekten zevk alır kadın dedi, sonra doğruldu ve senin ufaklığı sevmek istiyorum deyip aldı eline ve diz çöküp sakso çekmeye başladı çok şahane yalıyordu sanki bu iş için vardı.

Bana uzun dedi sırt üstü uzandım 69 pozisyonu aldık onun vajinası benim ağzımda benim penisim onun ağzında ben altta o üstte yalamaya başladık birbirimizi artık öyle bir hale geldik ki patlamaya hazır bir bombaydık ikimizde kadın bağırarak ağzıma boşaldı o kadar çok döl akıttı ki inanamadım o anda zaten ben patlama noktasındaydım kafasını tutuk aletimi ağzına soktum ve geldiği kadar püskürttüm ağzına, kocası da zevk çığlığıyla koltuğunda o an fışkırttı. Sonra ben seni becermedim deyince onu da başka bir güne saklayalım adım adım gitmek zevki daha iyi yaşamaktır diye cevap verdi.

Devamını paylaşmamı isteyenler yorum atsın.

Yorumlar kapalı.