İçeriğe geç

Babamın Gözü Önünde Sikiştim

Babamın Gözü Önünde Sikiştim

Henüz 18 yaşıma girmiştim babamın yakın arkadaşının cinsel istismarına uğradım hikayem bu yönden olacak. Babam içki içen ve karı kız ortamı yapan kuduz bir adamdır. Devamlı değişik kadınlarla ortam yapar eve farklı farklı bayanlar getirirdi. Sekse doymak bilmeyen biriydi, kadınları ben yokmuşum gibi eve getirir evde benim gözlerimin önünde sesler eşliğinde becerir birlikte olurdu.

Bir akşam babam içip arkadaşları ile beraber eve geldi. Annem ve babam ben 10 yaşımdayken boşanmışlardı. Ben babamla kalıyorum, o zamandan beri babam evimize hiç tanımadığım kadınları sürekli getirirdi. Buna dayanamayıp babama inat okulda olan erkek arkadaşıma kızlığımı verdim. Bir hafta geçmeden okulda herkes bunu duymuş ve konuşuyordu. Adım fahişe ye çıktı, erkek arkadaşım sayesinde. Onunla da bu konuyu tartışınca benden ayrıldı. Bense tekrar seks yapıp o zevki tekrar tatmak istiyordum. Yine bir kadının geldiği akşam tam sevişmelerinin ortasında odaya daldım ama babam değil babamın samimi arkadaşı vardı kadın ve adam beni karşıların da gördüklerinde toparlandılar.

Babamın arkadaşı olan adam her erkeğin olduğu gibi benimde ihtiyaçlarım var diye söyledi. Bende üzülmüş gibi yapıp adamın kucağına oturdum aletinin büyüdüğüne popomdan hissettim, bende zevk almaya başladım. Kucağından kalktım, dudaklarına yapıştım aletine elime aldım, sıvazlamaya başladım oda yarım kalan işinden dolayı hala azgın olduğu için hayır diyemedi ve beni gece boyu defalarca becerdi. Ertesi sabah kalkınca çok pişman olduğunu söyledi, bende ona ne sen orospulara takıl, nede ben başkalarına veriyim dedim. O günden sonra karı koca olduk birbirimizle. İnternet’te grup porno film izledikçe canım çekti. Bir ay falan sonra bir akşam babam yine arkadaşlarını bize çağırmıştı içmek için. Babam ve iki arkadaşı içmeye başladılar. Bayağı bir içtikten sonra kafaları iyice güzel oldu. Bende üstüme dekolte olan bir tshirt ve mini etek giyip yanlarına gittim, içmek istediğimi söyledim. İçerken bilerek frikik verdim, verdiğim bu seksi görüntülerim onları baya azdırdı.

Babamın arkadaşları bana asılmaya başladılar. Babam kakıp beni arka odaya çağırdı, ne yapmaya çalıştığımı sordu. Bende canımın çok istiyor grup seks yapmak istediğini söyledim, sessiz kaldı. Tekrar arkadaşlarının yanlarına döndük. Aletlerinin kalkık olduğunu fark edince, fırsat bu fırsat deyip aynı anda ikisinde aletlerini kavradım. Birisi hemen dudaklarıma yumuldu, diğeri de göğüslerimi avuçlamaya başladı. Ayağa kalkıp beni bekleyin dedim onlara. Odama geçip en ateşli geceliğimi giydim, tekrar yanlarına geçip sırayla üçüne kucak dansı yaptım.

Sonra domaldım babam popomdan daldırdı, diğerleri de ağzıma verdi. Biraz böyle yaptıktan sonra biri şeftalime, diğeri de popoma aynı anda girmeye başladılar, bende babamınkini ağzıma almıştım çok zevkliydi. Uzun bir süre böyle devam ettikten sonra hepsi sırayla ağzıma boşaldı. O akşam çoklu seks yapmak beni fazlasıyla tatmin etmişti.

Yorumlar kapalı.