İçeriğe geç

Babamın Patronu Götümü Sikti

Babamın Patronu Götümü Sikti

Merhaba, 18 yaşında ve 49kg bir erkeğim. Kadın olsam bu kilo iyi ama ben erkek olduğum için halimden aslında hiç memnun değilim. Diyetisyene gittim spor tavsiye etti, ben de spor salonuna yazıldım. Esmer ve zayıf olunca spor salonundaki o iri, kaslı insanlara bakarken kıskandığınızı belli etmemek için elinizden geleni yapsanız da nafile. Acaba diyorum o aşamada ben çok mu isteyerek baktım bilmiyorum ama 27 yaşında gerçekten e fit, sarışın, 181cm boyunda bir adam bana yakınlık gösteriyor hem de inanılmaz beyefendi, böyle konuşurken kibar vs. ama bir yandan arkadaşlarıyla konuşuyorken bakıyorum maço, “amk” falan diyor ama benle konuşurken çok kibar…

Acaba diyorum kendi kendime, bana yoksa asılıyor mu ama ikimiz de erkeğiz, vs. ya o nedenle yok ya ne alaka diyorum kendine kendime. İtiraf edeyim, bakirim, erkeklere karşı ilgim yok sanıyordum ama varmış… o an anladım çünkü adam bana yaklaştıkça ben de ona sıcak davranıyorum falan, o an anladım ama ne olur nasıl olur bilmiyorum, emin olamıyorum…

Birkaç hafta derken beni eve arabasıyla bırakmaya başladı, zaten bize de yakın oturuyor… babam gördü bir gün Eray bey, merhaba siz Mert’i nerden tanıyorsunuz dedi. Babamın çalıştığı muhasebe firmasının sahibinin oğluymuş. İnanamadım ya, babama spor salonundan dedim sevindi. Çok efendi birisi, çok zenginler, vs. diyor sanki beni alacak, o da iş yerinde mevki peşinde, patrona ne kadar yakın olsa daha iyi ya… bu nedenle arıyor bazen neredesin diyor Eray abiyle gelicem baba diyorum a tamam… o kadar, başka bir şey yok.

Neyse geçen hafta pazar günü yine spora gideceğim Eray abi bana mesaj attı, ya bugün gel gezelim “her gün spor nereye kadar” dedi ben de okey dedim ama evden spora gidecek gibi giyinip çıktım çünkü babam arar durur bir yere gittiğimde, rahatsız etsin istemedim. O şort üzerimde zaten komik, beni görünce Eray abi güldü e bu ne hal hani gezecektik dedi, durumu anlattım. Tamam o zaman hadi bize geçelim üstünü değiştir dedi. O an ben geçelim dedim ama gerçekten bahane sağlam, normalde gidelim dese müsaade etmem, e ne de olsa yavşıyor bana farkındayım. Gerçi arada acaba ben mi yanılıyorum diyorum ama içimden bir ses saçmalama yavşıyor… diyor.

165cm boyunda 49kg bir adamı ne yapsın zaten… ama yanılmıyormuşum eve geçtim, üzerimi değiştirirken odaya girdi arkama yaklaştı ve sarıldı. Ben ne yapıyorsun dedim ama sarılmaya devam. Gerçi o ana kadar hiç seks yaşamadım ve anal seks? Hem de ilk, canım acıyacak biliyorum, bu nedenle imkansız yaşamam diyorum ama içimden… o sarıldıkça sikini hissetmeye başladım. Aslında bir yandan diyorum ki (yine içinden) acaba ne kadar, büyük mü? Uzansana yatağa dedi, yanlış bu dedim ama saçmalama hadi uzan dedi. uzandım. Sikini çıkarttı, yalamam için ağzıma veriyor ama almıyorum, hâlâ çok kibar. Biraz uğraşınca aldım ama utanıyorum da kocaman bir şey, nasıl yalanır bilmiyorum ve zorluyor… iyice itiyor.

Sonra bir an çıkarttım, neden bana yaklaştın, anlamıştım aslında dedim. O da sen çok hoşsun da ondan dedi, o an yok ya zapzayıfım vs. dedim. Saçmalama inanılmaz hoşsun dedi. Zaten üzerimde bir baksın vardı e üstümü değiştiriyordum. Çıkart dedi, ben beni görecek ya utandım… hayır falan derken o çıkarttı. 14cm hatta belki daha da kısa sikim var, çok şeker dedi ve yalamaya başladı o an aldığım zevki anlatamam. Acaba dedim içimden siktirir mi? Hani diyorum da ya imkansız vermem diye belki o zaman olabilir demeye başladım.

Sonra beni çevirdi, sikme acır falan dedimse de yok saçmalama, acıtmam hem zaten sona sormadan da sokmam dedi. Gerçekten de kibar kibar yaklaşıyordu bana. Domalttığı zaman utandım yalan yok. İlk defa birisinin önünde domalıyorsunuz ve dil atıyor… hani utanıyor insan. soktu, belki kayganlaştırıcı yüzünden bilemem ama sadece girerken çok hafif acıdı başka acımadı, sızı var… evet ama zevk de var ve çok katlanılamayacak bir sızı değil. O an bana şöyle gel bi, gel bi diyerek yatağın tam ortasına altı ama içimde de siki var, hareket edemiyorum ya demek sikilmek böyle bir şeymiş… az hareket etseniz acıyor çünkü derken aynanın tam karşısına geçtim, farkında değilim ama baksana aynaya dedi. Kocaman 19cm siki, kapkara ve içimde, girip çıkıyor. Götüm aynada küçücük… inanamazsınız ve siki bacağım kadar kalın. Bana napıyorsun dedim o an, güldü hatta gülmekten bir an sikmeyi bile bıraktı ama kendimi o halde görünce gerçekten de üzüldüm, acıdım kendime. Sikiş bitti, sonra sen de ister misin dedi, bilmem ki… dedim… sonrasını sanırım hayal edebilirsiniz.

Erotik hikayeler okuyarak zevke gelmeyi seviyor musunuz? Yada sex hikayeleri ile güzel bir fantezi mi yaşamak istiyorsunuz? O halde sitemizden istediğiniz kategori de istediğiniz türde fantezi hikayelerine ulaşabilirsiniz. Sex hikayeleri için en doğru adrestesiniz. Bu tarz seks hikayelerinin daha çok gelmesini istiyorsanız lütfen yorum atmayı unutmayınız.