İçeriğe geç

Babamla Kısa Sürünce Zevk Alamadım

Selamlar baba kız ensest sex hikayeleri sevenleri. Annemle beraber babamın iş yerine gittik, babamdan para alıp markette alış veriş yapacaktık annem babamdan para alarak alış veriş için markete gitti ben babamın iş yerinde kaldım babam bilgisayarda oturuyordu öyle derin derin bakıyordu ki dikkatimi çekti neye bu kadar dikkatli bakıyor diye yanına gittim. Gittiğimde cinsel bir siteye girmiş oradaki kadınlara bakıyordu.

Daha öncesi babamla baba kız seks ilişkimiz olmuştu o yüzden rahattık. Yanına gittiğimde baba nerelere bakıyorsun sen diye sorduğumda bana, Sibel kız şu bacaklarını bir arala sana bana dedi. Böyle acayip istekleri eskiden de vardı o yüzden alışkındım. Altımda beyaz bir mini, mininin içinde kalın külotlu çorap vardı. Sitedekiler yetmiyor mu onlara bak dedim. Burada gerçeği varken siteler kesmiyor dedi hafifçe ayırdım bacaklarımı bana bakıp hiç bir şey göremediğini biraz daha açmamı istedi külotum gözükene kadar bacaklarımı açtım.

Tamam oldu mu diye sorduğumda, siyah külot tahmini doğru çıkmış aman ne büyük bir şey içimden bu ay kaç kez seks yaptığımı bil kolaysa dedim. Babam bilgisayarı bırakmış benim bacaklarıma bakıp 31 çekiyordu. Gazeteyi masaya koy sol göğsünü dışarı çıkar dedi, ya içeri biri girerse dedim, bu saat arası hiç kimsenin gelmeyeceğini söyledi. Gömleğimin düğmelerini açıp, sutyenimin sol kısmını aşağı çekip göğsümü dışarı çıkardım. Göğsümü görünce zevk içinde inledi, bacaklarının arasına diz çöküp aletini elimle kavrayıp ağzıma alıp emdim.

Yaklaşık beş dakika kadar sonra ağzıma boşaldı, ağzımın içinde tutup az spermi yuttum. Lavaboya gidip makyajımı düzeltirken, içeriye babamın bir arkadaşı geldi, geçen ay onuda emmiştim, gördüğümde canım yine istedi o anda lavabonun kapısında ona seslendim gelmesini işaret ettim, geldiğinde ikinci kez çöküp emmeye başladım, o da iki dakikamı aldı ama onun ki babamın ki kadar az değildi, ilk boşalmayla gırtlağımı doldurdu yutkunmak zorunda kaldım, ikincisi dudaklarımdan aktı, nefes alamadım ağzımdan çekmek zorunda kaldım fışkırmadı ama suratıma akıttı.

Aletini ağzıma sokarak temizledim, ben öyle kaptırmıştım ki aletine bulaşmış spermleri yalayarak emerek temizlemeyi bir baktım ağzıma kıllı taşaklar dolmuş, onları da emdirdi sonra toparlanıp işine döndü ağzımda sidik ve sperm tatları vardı ağzımı yıkayıp babamın yanına geçtiğimde babam yine doymadın başkalarına dadandın görüyorumda diye sordu. Sekse doyulur mu babacım diye gülerek cevap verdim sonra annemin yanına markete geçtim.