İçeriğe geç

Bacanağım Beni Sikti Karşı Koyamadım

Evli bir adamım adım Hakan ve 24 yaşındayım. Akşam mesaisinde çalışıyorum fabrikada. Sıradan bir hayatım var ve normal bir erkeğim aslında. Daha önce hiç gay birlikteliğim olmadı, aklımdan da geçmedi. 23 yaşında ve gerçekten de Dünya’lar güzeli bir eşim var, esmer… su gibi güzel ve çalışkan. O da çalışıyor ama gündüzde. Hayat gayesi işte… ben gece o gündüz çalışıyoruz genelde bu nedenle de pek birbirimizi göremeyiz. Emre diye bir bacanağım var, 17 yaşında. Lise son okuyor. Son senesinde okulunu İstanbul’da okumak istemişmiş de bilmem ne de ailesi memleketten bize gönderdi, hayır diyemedik. Aslında eşim de çok mutlu oldu o nedenle de hayır diyemedim, onu üzmemek için ama başta çok rahatsız oldum. Hem zaten çok da tanımam. 2 senedir eşimle evliyim, evlendiğim gibi aldım geldim memleketten. Taaa Kars’talar. Senede bir kere bile görmem, ilk hafta ne olduğunu belli etti, efendi birisi değil. Uçuk kaçık, sürekli şakalar yapan çılgın birisi Emre. Lakin zorba da değil, nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama iyi, hoş birisi ve yakışıklı. Cumartesi Pazar ben çalışmam asla ama eşim çalışır. Bu nedenle sabah uyandığım gibi akşama kadar Emre’yle olurum mecbur eğer dışarı çıkmazsam. Geçen hafta cumartesi uyandım bir gürültüyle, deli çocuk yatağıma atlamış. Enişte acıktım kalk dite. Sinirlendim ama ne diyebiliriz, şakacı da… ve hoşuma gidiyor onun neşeli olmadı. Üzerinde sadece bir şort var, o da her yeri belli ki içindeki astarı sikimi kesiyor diye sökmüş, gördüm ben taşaklarını… ulan ayıp kapat dedim, o sikim mi görünüyor dedi.

Deli birisi gerçekten de “enişte senden mi utanıcam ya” diye sikini çıkarttı. Sönüktü ama sönmüş hali bile kocaman, sok lan şunu sabah sabah diyorum ama o an gerçekten de aklım karıştı. Tenine baktım esmer, son derece çekici ve anlatılmaz bir yakışıklılığı var. Ne hissettiğimi bilemedim, ben sadece midem bulanmış, sabah gözümü açınca onun sikini görüp, rahatsız olmuş gibi davranmaya çalışıyorum ama o da eline almış sallıyor.

Yataktan çıkmamak için çabalıyorum, az daha görüm diye. O an benim yatış pozisyonum, yüz üstüdür hâlâ o şekildeyim, üzerime abandı. Sikini götümde hissediyorum resmen. Emre çekil üstünden pezevenk dedim şakayla ama gerçekten de sikini hissetmek ilgimi çekti. O bir an şaka yapmayı bıraktı. Götüme resmen sürtüyor, çekilsene derken sırtıma değdirdi sikini, bende de sadece baksır var, her şeyini hissediyorum gerçekten de ve indirdi baksırımı.

Napıyorsun diyorum ama ensemi yalamaya başladı. O an ben bittim zaten. Vücudumun en hassas yeri ensesi, nefesini vererek enseme dokunduğu zaman ben gerçekten de kendimden geçtim. Sikini sürtüyor götüme ve zevk alıyorum dediler gibi, durdum sadece. Kıpırdama dedi o an, utanarak ve kendime kızarak “duruyorum zaten hadi ne yapacaksan yap dedim” sanki olayların kontrolü bende değil gibiydi, gerçekten de… o an tüm kontrol ondaydı ve o yönetti beni. Öyle hemen olmaz dedi. Sanki genç birisi değil de uzman bir sikici gibi konuşuyordu. Daha önce yedin mi dedi, saçmalama dedim, kızıyorum ama bir yandan da dilini enseme ve sırtıma değdiriyor ya kendimden geçiyorum. Orta parmağını soktu, kasıldım resmen ya içimde tırnağını hissettim. O an ben acıdan kasılırken. Enişte daha parmağımı bile alamıyorsun bunu nasıl alacaksın diyor ama sikini de o an bacaklarıma değdiriyor. Sadece sok sen karışma diyebildim, yalvaracaktım neredeyse o an ama sanki onun zoruyla yapıyor gibi konuşmak hoşuma gidiyordu ve soktu. Kocaman bir şeydi zaten ama sanki içimde daha da büyüdü, acı içinde girdi o ayrı ama gidip gelirken nemlendirdi ya tükürüğüyle o zaman işte zevk almaya başladım. Sonra içine gelebilir miyim dedi, gel dedim ve boşaldı. O günden sonra beni ne zaman istese sikiyor, hiç karşı koyamıyorum gerçekten de sanki iradem yok gibi ve sakso da çektiriyor bazen eşim içeride bir şeylerle uğraşırken.