İçeriğe geç

Baldızım Bana Kendini Siktirdi

Selamlar ben Tamer, 32 yaşındayım ve evliyim 8 senedir. 70kg ve yaşına rağmen çok dikkat çeken bir adamım, esmerim ve sürekli spor yapıyorum, fit – çekici diyebilirsiniz benim için ve evet ben bu durumun yararını görüyorum ara sıra, kadınlar benle alakadar olur ama gerçekten de çok ilgilenmem, 164cm boyunda 44kg bir eşim var ve ufak tefek ama kalbimi çalmış bir kere, o nedenle onu aldatmam hatta hiç aldatamam sanıyordum ama işler değişti hem de tamamen benim isteğim dışında, bu yazım benle baldızım arasında olan münasebeti anlatıyor, aslında biraz da akıl almak için yazdım, siz olsanız ne yapardınız merak ediyorum da?
İstanbul’da yaşıyoruz, eşim de ben de çalışan insanlarız, ben memurum eşim de memur gibi ama benim hafta sonları ful iznim var, eşimin ise sadece pazar. Bir de ben haliyle işten 4, en geç 4 buçuk gibi geliyorum ama sorun değil, evde oyalanabiliyorum ps var, oyun oynuyorum falan. 7 ay kadar okulların açılmasıyla sözde herhangi bir yurt ya da bekar evi bulana kadar baldızım Emel bize kalmaya geldi. 21 yaşında ve sarışın, 46kg ve 167cm boyunda mavi gözleri olan ve kısacık saçlı, güzel ve bir o kadar da kendine has bir tarza sahip bir kız. En nihayetinde kız, okuyor, eşimin kardeşi, vs. derken bizde kalmasını sorun etmiyoruz ne ben ne eşim ama açık söyleyeyim evde onla yalnız kalmaktan çekiniyordum, bunu birkaç kere dile getirdim akşam yatak odasında eşime “sen benim kardeşimi istemiyor musun” a geldi olay ve sessiz sessiz gecenin bir yarısı tartışmalar, falan hiç hoş değildi.
Geçen cumartesi, yine ben evdeyim ve eşim işte ve sabah saat 8. Bana göre iğrenç ama son dönemlerin popüler yabancı şarkılarından biriyle uyandım, son ses ve hemen müzik kuşağımın dibinde çalınıyor gibi… Benim baldız benim evde olduğumu unuttuğu için açmış son ses müziği ki ben evde olmasam da apartman yaşantısına uymaz ki bu tarz şeyler, tabii ki bir şey diyemedim ama yataktan don, atlet fırlamamla kaldım. Yeni uyandığım için çavuş da ayakta ve benim şaşkınlığım, “e tamam ama kıs madem” diye akıl verme çabam sırasında baldızım Emel’in gözleri aşağı kaygı ve gülümsemeler, imalı imalı bakışlar. Sikim kalkmış, kocaman olmuş ve zaten askeri stil olan geniş şort külot kenarından kafasını salmış, günaydın diyor bile. Nasıl utandım anlatamam ve hemen yatak odasına gittim ama Emel hâlâ peşimde, anlam veremedim.
Enişte utanma dedi ve bana yaklaştı, o an uyku da var ama uykuya atamam suçu, ben yatağa girdim, üzerimi örttüm ve tamam olur böyle şeyler diyorum, onun bana söylemesi gereken şeyi ben söylüyorum ama içimde de deli bir his, anlatılamaz gerçekten de ve Emel de sürekli yanımda derken yatağa oturduğunu fark ettim. Kalbim atıyor deliler gibi ama neden derken eli belime değmeye başladı hem de son derece seksi bir şekilde ve döndüm, o az önce gördüğü için utanmama neden olan sikimi elleriyle çıkarttı ve yalamaya başladı. Aramızda hiç sözlü bir şey gelişmedi. O an tek düşündüğüm şey “az önce çişim vardı bir sürü ama şimdi yok, neden acaba” idi gerçekten de. Böyle enteresan olaylar enteresan şeyler düşünmeye itiyor sanırım insanı ama aldığım zevk mükemmel gerçekten de. Emel direkt üzerindeki tişörtü çıkarttı, memeleri mükemmel, zaten sutyen giymemiş. Bu nedenle direkt gördüm ve ellemeye başladım. Yumuşak ama aynı zamanda da sert, sarışın teni ciddi anlamda güzel. Yalamak ister misin? Bana memelerini yalamak isteyip istemediğimi sordu, ben de direkt yalamaya başladım tabii ki sonra kucağıma oturdu, bu zamana kadar bakire sandığım baldızımın için yavaşça girmeyi denedim ama kuruydu, bana dur bir saniye dedi ve çantasından kayganlaştırıcı çıkarttı, o an Emel gerçekten de kendini aşmış diye düşündüm. Sikimin üzerine oturduğunda bu sefer tamamını aldı. Hiç kolay değildir benim sikimi almak, 22cm ve damarlı yani kocaman bir şey ama bana mısın dedi. Kısa sürede zevkten kendimden geçtim, o gün eşim gelene kadar 4, 5 posta attım hatta bir kere de duşta ve sonra hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya devam ettik ama artık tabii kondom kullanarak sürekli sikişiyoruz ve halimden memnunum ama yanlış değil mi bu yaptığımız şey? Nedenini bilmesem de bir türlü pişman olamıyorum.