İçeriğe geç

Baldızım Çantasında Kondom Taşıyor

21 yaşındaydım evlendiğim zaman şu an 24 yaşındayım, adım Sinan, esmer ve bakımlı, simsiyah gözleri olan genç biriyim, Almanya’da yaşıyorum, bir Türk’le evlendim yine ama eşim 24 yaşındaydı, dul. Yine de halimden memnunum, biraz da Almanya’ya gelebilmek için evlendim, pek de uzak olmayan bir akrabamızın kızı, dul olduğu için evlendirdiler bizi ve ben de bu fırsattan istifade geldim, şu an eşimi seviyorum ve 3 senedir gerçekten de mutluyuz ama son bir senedir bir sorun var o da baldızım. Şehir, semt ismi vermeyeceğim. Almanya deyip geçmeyin özellikle de bizim yaşadığımız bölge Türkiye gibi, Alman bulamazsınız bu nedenle kendimi saklamam, bazı bilgileri eksik tutmam lazım.
Baldızım 3 kere evlenmiş ayrılmış ve son boşanmasından sonra bizde kalmaya başladı, kayınpederimle araları iyice açıldı çünkü boşanmasını istemiyordu ki barışana kadar onlarla bizde kalacak mecbur, 37 yaşında ve sarışın, 50kg ağırlığında ve güzel ama çok enteresan bir kadın. Eşim sakindir, mülayimdir falan ama bu kadın hippi gibi bir değişik şarkılar dinler, alkol alır, kendine güveni aşırı fazla, neden bunca sefer boşanıp durduğu anlaşılıyor demiştim bir keresinde de eşimle büyük kavga etmiştik.
Geçen ay ben izinliydim (güvenliğim bu nedenle ben izinliyken genelde eşim işte olur) ama baldız evde hem de sabah sporu yapıyor ki üzerinde nasıl bir tayt var, o takındığın mendil tişört mü diyorum içimden, çok erotik. Tamam bir yandan içimden kızıyorum ama bir yandan çok seksi gerçekten de aklım kayıyor ki o da bunun farkında. Küçük enişte, bana bakakaldın, vs. demeler. Sonra yok ya ne bakacağım sana dedim şakasına ama yaklaştı yoksa ben güzel bir kadın değil miyim dedi, öyle dediği zaman insan ister istemez güzelsin diyor ama ben çekilip gitmedi ki daha da yaklaştı, o erotik duruşu, bakışları ve elini bacağıma tam da kalkmış sikimin olduğu yere atması olayı birkaç adım daha ileri götürdü, kendime engel olamadım.
Dur bile demedim, baldızıyım ismi Şule, eliyle sikimi çıkartıp yalamaya başladı ama ben dur diyemiyorum ki her seferinde daha da ileri gidiyor, durduramıyorum derken bir baktım ben de o da tamamen çıplağız ve amımı yalasana diyor, o kadar güzel ki… sarı ve kılsız, dilimi uzattım ve arasına doğru hafifçe değdirmeye başladım. Mükemmel deyişi, inlemeleri insanı kışkırtıyor gerçekten de. İnsan o zaman tabii ki cinsel münasebet için sıra geldiğinde kondom olmadığı için tereddüt ediyor ve bunu söyledim ama “bende var” dedi, dul bir kadın neden çantasında kondom taşır bilmiyorum ama baldızım çantasında kondom taşıyordu, elleriyle taktı hatta o zaman bir de eğildi, yumurtalıklarımı yaladı, mükemmel bir adamsın enişte dedi eve yatağa geçti uzandı. O duruşu, bakışı o kadar davetkar ki anlatamam ve ben de üzerine gittim, uzandım. Kondomun da ıslaklığıyla içine girişim, o an aldığım zevk gerçekten de eşsizdi ama benim aldığım zevke rağmen o daha da bir zevk alıyordu ki belli deliler gibi inlemeler, kendinden geçmeler, falan. En sonunda bari müziği açalım dedim çünkü sus diyorum susmuyor ve hafif müzik ve inlemeler eşliğinde geçen 5, 6 dakika içinde ben baldızımı siktim. O zamandan bu yana sikişiyoruz ki ilk anal deneyimimi de baldızımla yaşadım, tabii ben bazen düşünüyorum eşimi aldattığım için yanlış yapıyorum diye ama bu durumda benim yerimde kim olsa bence sikerdi bu karıyı.