İçeriğe geç

Banyoda Otuz Bir Çekerken Ablama Yakalandım

Selamlar ensest hikayeler okurları sizler için özel paylaşımım olan bu hikayemi anlatacağım. Ablam gece hayatına düşkün ve zevk tutkunu olan bir kişiliğe sahipti. Babamız işleri gereği geceleri çalışıyor annemizde hayatta olmadığından dolayı ben ve ablam birbirimize karşı çok yakınız. Abla kardeş aynı odayı paylaşıp aynı yatakta uyuruz genel olarak böyledir ablam ve benim aramamdaki ilişki.

Baba kız ikisi de gece çalışıyorlar babam işte ablam çoğu gece dış ortama takılır eve sabah saatleri gelirdi. Ben erkeklerle takılıp zaman geçirdiğini biliyordum ama elimden bir şey gelmiyordu. O gittiği zamanlarda ben de cinsel film açıp izliyordum. Ablam bir gün alkollü eve geldi yanında da tanımadığım kız arkadaşıyla beraber kendini yatağa zor attı ve yattı. Ben hala film izliyordum. İzlediğim filmden dolayı aletim dimdik taş gibi olmuştu. Cinsel filmi kapattım ve ablamın arkadaşının yanına uzandım. Sonra uyumuşum gibi dönerek aletimi ablamın arkadaşının poposuna değdirdim kontrol için hiç sesi çıkmadı, elimi de göğüslerine attım. O anda kıpırdanmaya başladı, hemen durdum. Bana doğru döndü, bende uyuyor taklidi yaptım. O ara uyandı galiba ama poposu çok yumuşaktı çok hoşuma gitmişti.

Ablam sonraki gece dışarı çıkmadı kız arkadaşını eve çağırdı, kız geldikten sonra kısa bir sohbetten sonra erken saatte uyuma için arkadaşıyla yatağına gitti yattı. Ben de hemen yanlarına uzandım ve yine aletimi kızın poposuna değdirmeye başladım. Ellerimi memelerine attığımda yine kıpırdandı ama bu kez dönmedi. Sanki aletimi poposuna iyice dayamaya başlamıştı anlayamadım bir şey. Sabah kalktım babam hala gelmemişti işten bende bilgisayara girdim, ablam bana arkadaşının banyoya gireceğini söyledi. Ablam banyoya girince ben de bir cinsel film yine açtım ve izlemeye başladım alet yine dimdik şekli aldı, aklımdan da ablamın kız arkadaşını geçiriyordum. O anda ablamın arkadaşı bana seslendi banyoya çağırdı. Banyoya girdim, ablamın arkadaşının bembeyaz poposu karşımdaydı çırılçıplaktı.

Gel bana kese yap, üzerini de çıkart ıslanmasın dedi. Aletim zaten kazık gibiydi üstümü çıkarttım ama çırılçıplak oldum kız aletimi gördü. Benim elimde kese kızın sırtına hafif hafif kese yapıyordum birden elimden tuttu ve kendine doğru çekti beni. Bastırsana oğlum gece popoma bastırdığın gibi dedi. Hem şaşırmış hem de ne diyeceğimi bulamamıştım. Aletimi ablamın kız arkadaşının poposuna o anda dayadım tekrar. Muhteşem bir duygu o ne yumuşak popo öyle, önünü döndü vajinasına elini atarak buraya da yap dedi. Göğüs uçları dimdik olmuştu, sonra bana ne yaptın oğlum bu ne böyle diyerek aletimi işaret etti. Sanki vajinamı gördüğü var dedim. Aletimi bacaklarının arasında sıkıştırdı, al bak gördü işte dedi, ben o ara kızın memelerine masaj yapmakla meşguldüm.

Göğüslerin harika çok güzel ablacım dedim. Kafamdan tutup memelerine bastırdı beni, hadi yala dedi. Ben memeleri emerken birden penisimde bir sıcaklık hissettim. Aletimi vajinasına sürterek kendini tatmin ediyordu, gözlerini kapatmış inleyerek boşalmaya çalışıyordu. Aletim güzel mi dedim, evet derken titredi ve zevkin doruğuna vardığı için o anda spermlerini boşalttı. Sonra aletimi vajinasından çekerek köpüklü eliyle bana 31 çekmeye başladı ben zaten patlamaya hazır volkan halindeyim ama boşalmadın tuttum kendimi. Arkasına geçtim o yumuşacık popoyu istiyordum çünkü, ne yapıyorsun dedi. Ablacım popon beni çok azdırdı çok güzel ne olur gireyim dedim. Öyle olmaz dedi ve aynanın önündeki kremi alıp bunu sür dedi.

Kremi ablamın kız arkadaşının poposuna sürdüm, yavaş yavaş içine girdim. Önceden becerilmiş poposu olduğu belliydi. Büyük bir hırsla kızın arka deliğine pompalamaya başladım, dur yavaş dese de durmadım. Göğüslerini de okşayarak poposuna heybetli şekilde boşaldım. Ablam da çıkardığımız sesleri duymuş banyonun kapısını hafif aralamış bizi izliyordu, sonra reziller diyerek kızdı ikimize de daha sonraları da bu duruma alıştı. Ablamın kız arkadaşı o günden buyana sık sık bize gelmeye başladı her geldiğinde ablamın gözleri önünde beraber oluyoruz ablamda bize bakarak mastürbasyon yapıp o şekilde kendini rahatlatıyor.