İçeriğe geç

Barda Aynalara Karşı Sikti Sevgilim Beni

Selamlar, ben Nimet. 32 yaşında ve esmer, dul bir kadınım. 56 kg ağırlığında, güzel, İstanbul’da yaşayan, gezmesini, eğlenmesini seven ama yalnızlıktan nefret eden güzel bir kadınım. Bunlardan bahsediyorum çünkü az sonra anlatacağım seks maceralarımdan birisi gibi sizinle sıcak bir şeyler yaşamak isterim… bana ulaşın, yorun atın daha sonra sosyal medyadan akabinde de telden, reelden devam ederiz. İtiraf etmek gerekirse çok çekingen bir kadınım ve zor beğenirim. Bu nedenle sanal alemde sizleri görerek, kendimi reele kıyasla çok daha güvende hissederek bir şeyler yaşamak bana çok daha mantıklı geliyor.

Mesleğim öğretmenlik, arkadaşlığı severim ve sanalda erkeklerle tanışmasını da. Geçenlerde ilk defa sanaldan tanıştığım birisiyle seks yaptım. Daha sonra aklımda şimşekler çaktı, neden bu alemde kaliteli erkekler varken ben reel de zaman kaybedeyim? Diye! İsterseniz o anımı sizlere anlatayım, hem ne kadar sınırsız bir kadın olduğumu anlayabilirsiniz.

Ah… esmer ve yakışıklı, 24 yaşında inanılmaz karizmatik bir üniversite öğrencisi ile tanıştım. Kendi öğrencilerimden değil, o nedenle az rahattım ama tabii ki 1, 2 hafta sanalda önce sohbet ettim, niyetini anladım… daha sonra ben bir cafede görüşmek istedim. Evde zaman geçirirsek seks olurdu… gerçekten de öyle, olurdu. Ben de seksi ister, dayanamaz yaşardım ama sonra pişman olurdum. O ise bir barda zaman geçirmek istediğini söyledi, kabul ettim. Zaten hafta sonu genelde boş olurum. Akşam 11 gibi barda buluştuk, eğlenceli bir yer, içkiler, dans ve sohbet. Gerçekten o ortamda yanınızda hoşsohbet birisi varsa ondan etkilenmemeniz imkansız. Emre çocuğun ismi, sohbet ederken barın sahibi geldi, Emre naber dedi, kuzeniymiş… hym, tanıdık mekana getirmiş beni +1 puan dedim ama tabii ki sonra emel anlaşıldı.

Yüksek sesli müzikleri insanın kafası bir yere kadar kaldırıyor, gece 1 gibi oldu. Bana burası kuzenimin zaten, arka kısımda oturalım mı? Dedi, genelde personelin dinlendiği yer, tamam dedim ama ben oranın o kadar tenha olacağını bilmiyordum ve gümüş aynalardan var. Siz içeriden barı görüyorsunuz ama bardakiler sizi görmüyor. Polisiye filmlerde sorgu odalarında olduğu gibi.

İçeri geçer geçmez üzerime abandı, daha o an anladım niyetini ve ben de kendimi saldım. Beni duvara dayadı, o an ensemden emmeye başladı ve kendimi tamamen saldım. Unutmayın eğer zaman geçirirsek sizin için büyük bir +1’dır bunu bilmeniz, ben ensemin yalanmasından çok zevk alırım. O an mini eteğim vardı, indirmek yerine kaldırdı. Esmer popom kabak gibi ortaya çıktı, zaten kırmızı tanga giymiştim ve Emre’den of diye bir ses çıktı, popomu çok beğenmiş. Ama zaten esmerliğe en çok kırmızı yakışır, değil mi?

Eğildi, beni cama doğru aldı, nasılsa içeri görünmüyor… o sırada ben bara bakıyorum ama eğildi Emre, amımı yalamaya başladı tangamı hiç çıkartmadan. Amımın dudaklarına erişebilmek için dilini bastırdıkça bastırıyor ve burnu götümün orada, iki elitle zaten yırtacak gibi ufacık popomu, zorluyor gerçekten de ayırıyor… o sırada dilinin göt deliğime değdiğini fark ettim. Hayatım boyunca hiç anal denemedim ama değilim çok yalandı. Yine o anlardan birisi sandım. İkili şekilde parmaklarını geçirdi bana. Hem amıma hem de götüme, ileri geri yaptırmaya çalıştı. Parmakları deliklerimdeyken doğruldu ve kulağıma önden mi istersin aşkım arkadan mı dedi… daha o an Emre üzerini bile çıkartmadığı için ben anal diyemedim, görmedim çünkü ya çok büyükse… önden dedim ama “hayır” seni arkadan sikmek daha zevkli olur, dedi. Kocamanmış siki, gördüğüm zaman kaçamadım, girdiğinde ise kendimden geçtim başta acıdan ama sonra çok zevk aldım. Bunu inkar edemem. Ne dersiniz, sizinle de böyle bir şey yaşayalım mı?

Yorum atın ama ben tel no hemen vermem asla.

Yorumlar kapalı.