İçeriğe geç

Bekaretimi Çadırda Kaybettim

Merhaba benim adım Buse, 22 yaşındayım ve hala bakire genç bir kızım. Sarışın, mavi gözlüyüm ve uzun boyluyum. Çevremde her zaman çok güzel olduğumu söylerler fakat şu zamana kadar kimseyle seks yapamadım ve bana yaklaşan erkeklerin hiç birini beğenemedim. Çok seçici olduğum için beni sikebilecek ve bekaretimi alacak kişinin özel olmasını çok istiyordum. Seks hikayemi yazabilmek için sikişebileceğim birkaç kişi vardı aklımda ama nasıl bir ortam yaratıp bunu söyleyebilirdim diye düşünüp duruyordum.

Bunları düşünürken arkadaşım Emre’den kamp yapmamız için bir teklif aldım ve baş başa yola çıkacağımızı ve kamp alanında diğer arkadaşlar ile buluşacağımızı söyledi ve bende düşünmeden kabul ettim. Çünkü Emre benim aklımda olan ve bekaretimi alabilecek kişilerden biriydi. Çok yakışıklı, kaslı ve esmerdi. Kendimi ona siktirmeyi çok arzuluyordum ve gün geldi biz yola çıktık ve Emre ile sohbet etmeye başladık. O sırada bana sevgilin var mı? Diye sordu. Bende hayır diye cevap verince yüzünde istemsiz bir tebessüm ile karşılaştım. O an anladım ki Emre beni çatır çutur sikmek istiyordu.

Sonrasında uzun bir yolun sonuna geldik ve kamp alanına yetiştik. Orada Emre bana çadırımızı kuracağımız yeri gösterdi ve çadırımız çift kişilikti. Emre ile aynı çadırda kalacaktık. Her neyse, arkadaşlarımız geldi güzel bir sohbet ettik ve hava karardı. Kumsalda ateşimizi yaktık ve sohbet etmeye başladık o sırada kızlar yanlarında getirdikleri biraları çıkardı ve içmeye başladık. Ateş etrafında alkolün verdiği sersemlik ile Emre’ye sarılmıştım. Emre’de sesini çıkarmıyordu ve iyice uykumun geldiğini söyleyerek kendimi Emre’ye siktirme ve bekaretimi alması için güzel bir fırsat yakalamıştım.

Yavaş yavaş çadırlara geçtik ve üstümüzü değiştirmek için soyunmaya başladım, Emre’de sırtını dönmüştü bende hızlıca üstümü çıkardım ve Emre diye seslendim. Arkasına döndüğünde çırılçıplak bedenimi görüp donmuştu ve hiç beklemediğim şekilde yanıma yaklaştı ve sessizce göğüslerimi avuçlamaya başladı. Bedenim buz gibi olmuştu, ellerim titriyordu. Amımda onun sikini hayal ediyordum ve Emre’ye beni hemen sikmeni istiyorum dedim. Bu onun hoşuna gitmişti, soyundu ve beni sertçe yatırdı. Siki kocaman olmuştu ve sikinin damarları gözle görülür şekilde ortadaydı. Sikinin büyük olduğunu söylediğimde ağzına almamı istedi ve hiç düşünmeden bütün yarrağını ağzıma almaya başladım. Onun sikini emmek büyük bir haz veriyordu ve durmadan onun koca sikini somuruyordum. O da sessizce mırıldanıyordu ve koca sikini ağzımdan çıkarıp bir dil darbesi ile önce taşaklarını ve sonra sikinin başına kadar yaladım. Ardından sikini emmeye devam ettim ve beni sikmeni istiyorum dedim.

İki bacağımı yavaşça ayırdı ve sikini amımın üstünde sürtmeye başladı. İyice sulanmıştım ama bir yandan da korkuyordum. Yavaşça giriyorum dedi ve koca sikini amıma doğru soktu. İlk deneyim çok acı veriyordu ama ben ona sarılıp daha sert diye bağırmaya başladım. Hiçbir şey umrumda değildi, sadece beni daha sert sikmesini ve gecenin bitmemesini istiyordum. O da kalçalarımı avuçlayarak beni daha sert sikmeye devam etti.

O kadar güzel sikiyordu ki beni amım şelale gibi olmuştu. O beni siktikçe ah! Diye bağırıyordum. Beni götümden de sikmek istediğini söyledi ve beni ters çevirip göt deliğimi sikmeye başladı ve sikini bir götüme bir amıma sokuyordu. Çifte haz yaşıyordum ve zevkten dört köşe olmuştum. Boşalmak üzere olduğunu söyledi ve amıma daha sert girmeye başladı. Bir yandan meme uçlarımı sıkıyordu ve geliyorum! Diyerek sikini bir anda amımdan çıkarıp suratıma boşaldı. Hızlı bir şekilde bütün döllerini boşalmadan sikini ağzıma aldım ve kalanı emmeye başladım.

O kadar zevkliydi ki, onun yüzünden rahatlama ve memnuniyet beni de rahatlatmıştı. Yavaşça yanıma uzandı ve seni daha çok sikmek istiyorum, dedi. Ben de ilk defa biri beni sikti ve bu çok güzeldi, diyerek onun teklifini usulca kabul ettim ve uyuya kaldık.

Sabah olduğunda benden önce uyanmıştı ve hazırlanıyordu. Hadi kalk gidiyoruz, dedi. Nereye dediğimde yazlıklarına gideceğimizi söyledi ve o an anladım ki beni daha çok sikmek istiyordu. Bu teklif çok hoşuma gitmişti. Vakit kaybetmeden yerimden kalktım ve giyindim, yola koyulduk ve yazlıklarına yetiştik. Kimse yoktu bomboş iki katlı bir yazlıkları vardı. İçeri girdik ve eşyaları yerleştirdim. Buzdolabına yönelip eğildim ve aldıklarımızı yerleştirmek istedim ama tam da o an arkadan bir şey kalçama yapıştı ve dönüp baktığımda Emre kaş ile göz arasında soyunup beni sikme planlarına koyulmuştu. Hemen beni duvara yapıştırdı ve sertçe sevişmeye başladık. Dudaklarımı deli gibi yiyordu ve bir yandan üstümü çıkarıyordu. Sonra bacaklarımı kucağına attım ve sikini amıma sokmaya başladı. İnlemeye başlamıştım, o sırada içime boşalmanı istiyorum Emre! Dedim. Seni deli gibi sikip içine boşalacağım Buse, dedi.

Beni üst kattaki odalarına çıkardı ve yatağa fırlatıp üstüme atladı. Deli gibi sevişiyorduk, bir yandan da eli ile sikini amıma soktu ve seni deli gibi sikeceğim, dedi. O kadar güzel sikiyordu ki beni ellerimle yatağı sıkıyordum. Sikini çıkarıp amımı yalamaya başladı ve bu beni iyice azdırdı. İçime boşal artık dayanamıyorum dedim ve koca sikini tekrar amıma sokup çıkarmaya başladı ve beni dakikalarca sikti.

En sonunda içine boşalacağım deyip bir anda içime fışkırdı. İçimde adeta bir volkan patladı ve bende o an boşaldım. Ardından yanıma uzandı ve bir süre gözlerime sessizce baktı. Ondan sonra yavaşça yanağıma bir öpücük kondurdu ve seni seviyorum, dedi.