İçeriğe geç

Burcu İle Tatile Gittik

Burcu’yla ilk yattığımız zamanı hatırlamıyorum bile. Çok eskiden beri birbirimizi tanıyoruz ve nasıl tanıştığımızı dahi hatırlamıyoruz. Ama ikimiz için de müthiş denebilecek bir seks hayatına sahip olduğumuz aşikâr. Burcu’yu mutlu etmek için temel birkaç taktiğim var. Tabi onun da bana karşı uyguladığı bir takım taktikler var. Güzel olan kısmı ise hayatımıza birisi girdiğinde birbirimizle görüşmüyoruz. Ama boşken her zaman düzenli bir seks hayatı için fırsat yaratıyoruz.

Çalıştığımız iş yerlerinin birbirimize yakın olması iletişimi hiç kaybetmememizi sağlıyor. Bu şekilde de kopmadan yıllardır görüşmeye devam edebildik. Burcu’nun arkadaşlarıyla kaldığı bekar evi ise her zaman uğrak noktam olmaya devam ediyor. Son olarak tatile birlikte gitmeyi düşündüğümü söyleyerek onu yaz için plan yapmaya zorladım. Bu durum biraz sevgililik başlangıcı gibi olduğu için ikimizde de bariz bir korku vardı. Çünkü birbirimize karşı yatak dışında bir bağımızın olmasını istemiyorduk.

Ancak bunu aşabilmek mümkündü. Hemen Cunda adasında güzel bir pansiyon ayarlayarak rezervasyon yaptırdım. İzinleri ayarladık ve yola çıkmak için arabanın bakımı yaptırdım. Daha arabada bile çok eğlenceli bir tatil yaşayacağımız belliydi. Burcu’nun çılgınlıklarla arası iyiydi. Arabada giderken aniden elini sikime atması ve fermuarı açarak dışarıya çıkarıp oynaması bunun en basit örneğiydi. Daha ilerisi ise arabayla seyir halindeyken sakso çekmesi oldu.

Herhalde şimdiye kadar yaptığımız en çılgın aktiviteye bunu ekleyebilirim. Ben her ne kadar durup bir yerlere park etmeyi teklif etsem de onun haz almak için böyle şeylere ihtiyacı olduğunu biliyordum. Tabi ki onay vermedi ve resmen trafikte seyir halindeyken boşalmamı sağladı. Bu arada üstüm batmasın diye ağzına boşalarak zevkin en uç noktasına ulaştım. Özellikle oral seksten hoşlandığımı bildiği için Burcu’nun ağzıyla yaptıkları bile beni bambaşka hissettiriyordu.

Cunda’ya vardığımızda pansiyona yerleşir yerleşmez Burcu sağa sola bakınmaya başladı. Yan odalarda kalan var mı ya da hangi duvar daha iyi diye analiz yapıyordu. Tam bir çılgın olduğu için onu çok sevdiğimi biliyordu. İlk gece duş kabininin içerisinde ciddi bir vakit geçirdik. O kare alanda yapılabilecek tüm pozisyonları yapmış olabiliriz. Ama beni en çok etkileyen şey duştan çıkınca yaşadıklarımız oldu.

Çok yorgunum yatacağım dedikten sonra üzerine hiçbir şey giymeden yatağa uzandı. Ben de arkasından ona sarılarak tamam dedim. Ama tamamen çıplak olduğumuz için bir türlü kendime hakim olamıyordum. Bir süre sonra içim geçmiş ve uyuyakalmışım. Aniden gözümü açarak irkildiğimde ise Burcu’nun ağzına alarak sakso çektiğini gördüm. Tam anlamıyla hayalimdeki ilişkinin bu olduğunu söyleyebilirim. Çok sayıda kadınla birlikte olmama rağmen Burcu’nun bana verdiği hazzı kimse vermiyordu. Ne istediğimi çok iyi bilen birisi olduğu için yönlendirmeme bile gerek kalmıyordu.

Saksonun hemen ardından ayağa kalktı ve içeriye giderek giyineceğini söyledi. Dışarı çıkacağımızı sanıyordum ama tam tersine daha renkli bir gece bizi bekliyormuş. Vücudunun tüm hatlarını gösteren bir tayt giyerek tekrar geldi. Taytların erkekler üzerindeki etkisini çok iyi bildiği gibi bu özel taytın beni çıldırtacağını da biliyordu. Arkasını dönerek üzerime oturdu. Sikimin üzerinde ileri geri hareketler yaparak kendisini çıldırttığının farkındaydı. Ama bu durum beni de sabırsızlandırıyordu. Daha fazla dayanamadı ve taytı yırtmamı istedi.

Yine Burcu’nun çılgınlıklarıyla dolu bir fantezi diyerek taytını elimle yırtarak içine girdim. Artık defalarca boşalmamın etkisiyle beraber hafiften bir sönme yaşadım. Hemen ona uzanmasını söyledim ve yüzüne doğru yaklaşarak ağzına verdim. Bir kaç dakika sonra tekrardan istediğim sertliğe ulaşınca aşağıya indim. Burcu’ya arkanı dön ve ağzını sıkı kapa diyerek tembihledim. Sakın arkadan girme demesinin ardından aklıma zorla anal seksi soktuğunu itiraf etmeliyim. Ama yeterli malzememiz olmadığı ve kayganlaştırıcı olmadan bunun çok zor olacağını bildiğim için vazgeçtim. Onun yerine Burcu’nun en sevdiği pozisyonu en iyi şekilde yapmaya karar verdim.

Onu sırt üstü domaltarak sert şekilde gidip gelmeye başladı. Ben bir kez boşalana kadar muhtemelen iki kez boşaldığını hissettim. Devam etmek istemesine rağmen benim pilim iyice bitmişti. Tatil boyunca belki de günde on kez sikişmek ikimiz için de deşarj olmamızı sağlamıştı.