İçeriğe geç

Çadırda Seksin İnceliklerini Selin’le Öğrendim

Arkadaş grubuyla kamp yapmayı sevenlerin oldukça vakıf olduğu bu konunun önemli olduğunu düşünüyorum. Uzun süredir kamp yapan birisi olmadığım için bu duruma yeni yeni adapte olmaya başladım. Ama ilginç bir kitlenin bunu düzenli olarak yaptığını da görüyorum. Neredeyse her hafta sonu bir gezi planı oluşturuyoruz ve kamp çantalarını alarak doğaya gidiyoruz. En son Selin’le sözleştik ve hafta sonunu kapsayan bir tur düzenledik.

İlk gün etrafı gezmek ve biraz tatilin tadını çıkarmak için kendimizi fazlasıyla yorduk. Akşam karanlığı çökmeden kamp atabileceğimiz bir alan aramaya başladık. Ağaçlarla çevrili ve kamp yapanların bilmesine rağmen diğer insanların pek bilmediği bir alana giderek çadırı kurmaya başladık. Normalde ikimizin da çadırı vardı ama Selin’in çadırı üç kişilik olduğu için kurması biraz zaman aldı. Sonrasında da Selin bunda kalırız seninkini hiç kurmakla uğraşmayalım dediği için tek çadırı kurarak yemek faslına geçtik.

Yemeğin yanında şarapla beraber müthiş bir sohbete daldık. Alkol arttıkça kafalarımız yavaş yavaş çakır olmaya başladı. Gece karanlığında gökyüzünde yıldızları izledikten sonra çadıra geçtik. Hala daha üzerimizde günlük kıyafetlerimiz vardı ve Selin çadıra girdiğinde direkt olarak çantasından eşyaları çıkarmadan üzerindekini çıkardı. Sütyenle kaldığı o an bile müthiş görünüyordu. Ardından çantadan askılı bir body çıkardıktan sonra sütyeni çıkararak bodyi sırtına geçirdi. Şortunu çıkardıktan sonra ise altına bir şeyler giyme ihtiyacı duymadı. Ben de buna istinaden önce pantolonumu çıkardım boxer ile kaldım. Ardından ise üstümdekini çıkardım ve rahatsız olmazsa böyle uyumak istediğimi söyledim. Sorun olmayacağını söyledi ve uzandık.

Selin’in arkası dönüktü ve ben yukarıya bakar pozisyonda uzanmama rağmen ara ara dönüp ona bakmaktan kendimi alamıyordum. Aynı zamanda sadece külot ile uzanmış olması beni acayip derecede tahrik ediyordu. Aradan geçen dakikalara baktığımda ise bu şartlarda uyuyamayacağımı anladım. Birkaç kıpırdanmadan sonra Selin uyuyamıyor musun diye sordu. Pek uykumun olmadığını söylediğimde ise elini bana doğru uzatarak üzerimde sanki bir şeyler arıyormuş gibi gezdirmeye başladı. Bu hareketle beraber zaten sikim iyice kalkmaya başladı ve eliyle sikimi avuçladığında yeteri kadar sertti.

Selin’i bir gülme aldıktan sonra yavaş yavaş boxerın içerisine doğru girmeye başladı. Neredeyse 4-5 dakika kadar sikimle oynadı ve hiç konumunu bozmadı. Ama eli ağrımış olacak ki bana doğru yaklaştı ve biraz daha yakınlaşmış olduk. Bu fırsatı değerlendirerek ben de elimi omzunun altından atarak bodynin içerisine soktum. Bir yandan göğüslerini okşarken bir yandan da bana dönmesi için fırsat kolluyordum.

Bana doğru döndüğünde elini sikimden çekti ve sarılarak dudaklarımı yemeye başladı. Çok uzun bir öpüşmeyle beraber kalçalarını avuçlamaya başladım. Selin’in vücudunda en dikkat çeken noktalar kalçaları olduğu için muhtemelen bundan fazlasıyla keyif alıyordu. Yavaş yavaş göğse doğru indi ve vücudumu yalayarak aşağıya doğru gitmeye devam etti. Boxerı indirdikten sonra ağzına alarak sakso çekmeye başladı. Dişleriyle sikime temas ediyor ve özellikle haz almam için elinden geleni yapıyordu.

Bazen dişleri canımı yakacak boyutta bir his yaratmasına rağmen sesimi dahi çıkaramıyordum. Boşalacağın zaman söyle dediği için ağzına boşalmadım ve dışarıya boşaldım. Çantasından prezervatif çıkararak özenle taktı ve üstüme geldi. Üstte olmayı mı seviyorsun diye sorduğumda ise ilk postada böyle diyerek güldü. Selin’i bir kez boşalttıktan sonra alta aldım. Onu domaltarak yavaş hareketlerle siktim. En büyük isteği yavaş hareketlerle sikmemdi. Hızlı bir şekilde boşalmamı istemiyordu. Onun yerine kendisi dairesel hareketler yaparak sikimin içinde gezinmesini sağlıyordu.

İki taraf için de müthiş bir zevki mümkün kılan bu hareketlerle beraber karşılıklı olarak boşaldık. Selin’in dizleri domalarak durduğu için çadırın altına serdiğimiz mattan dolayı kıpkırmızı olmuştu. Bu kez ben dizlerinden başlayarak amına kadar uzanan bir yolculuk yaptım. Vücudunu yalayarak oral yapmam ise fazlasıyla hoşuna gitmişti. Toplam 2 gece kaldığımız bu kamp boyunca Selin’le yaşamadığımız fantezi kalmadı. Bir gün çadırın içerisinde bu kadar fantezi yapacağım ya da Selin’i istediğim pozisyonda sikebileceğim aklımın ucundan bile geçmezdi. Havalar iyi oldukça her ay bir kez Selin’i arayarak kamp organizasyonu yapıyorum. Karşılıklı olarak birbirimizi mutlu etmeyi sürdürüyoruz.