İçeriğe geç

Dershane Sayesinde Tanıştığım Ece

Daha iyi şartlarda çalışmak için gireceğim memurluk sınavı için bir dershaneye yazıldım. Çok sosyal bir adam olmamama rağmen dershane ortamına kısa sürede adapte oldum. Çoğuyla aynı anlayışa sahip olduğumu düşündüğüm yaşıtım insanlarla tanıştım. Ama bu noktada biraz yanılmışım. Hayatımda yaşamadığım kadar düzenli ve bir o kadar keyifli seks deneyimlerim oldu. Hepsini bu dershaneye borçlu olmam ise işin en komik tarafı.

Dershaneye adım attığım ilk gün karşılaştığım Ece ile kısa sürede samimi olmuştuk. Öğrencilik hayatı bitmiş olmasına rağmen ayrı evde yaşamaya devam ediyordu. Birkaç hafta içerisinde beni yemeğe davet etti ve şarap alarak gittim. Yemeğin ardından şarap ile devam eden sohbetimizin koyuluğu iyice arttı. Bir noktadan sonra gönül işleri ve ilişkilere geldikten sonra ise birbirimiz için doğru adres olduğunu anlamıştık. Tek sorun ikimiz için de geçerli olan ilk adım korkusuydu. Anlık bir cesaretle ilk adımı attım ve kazandım.

Ece’ye doğru yönelerek ondan çok etkilendiğimi söyledim ve cevaben dudaklarıma yapıştı. Kısa süreli bir ön sevişmenin ardından Ece’nin odasında yatağa girmiştik bile. Üstümdekileri o kadar haşin çıkarıyordu ki sanki uzun süredir kimseyle yatmamıştı. Bunun acısını hem o benden hem ben ondan çıkaracaktık. İç çamaşırlarını kendisi çıkarıp bir köşeye fırlattıktan sonra yavaşça aşağıya eğilerek ağzına almaya başladı. Direkt olarak bu hamlesi ise beklemediğim bir hareketti. Özellikle saksoya karşı tepkili olan kadınlardan bıktığım bir dönemde Ece harikalar yaratıyordu.

Bunun hoşuma gittiğini anladığında ise daha da önemsemeye başladı. Bir kez boşaldıktan sonra üstüme gelmesini söyledim. Ama bunu farklı bir renk katarak yapmak istediğini söyledi. Ters dönerek oturdu. İçine girdiğimde ayaklarını daha da geriye atarak daha rahat bir pozisyon yakaladı. Gidip geldikçe önümde durak götünün kasıldığını bile görebiliyordum. Aldığı zevkle beraber çıkardığı o inlemeyle karışık sesler ise kulağımdan çıkmıyordu.

Bir yandan her fırsatta kalçalarına vuruyordum. Özellikle sert bir ilişki anlayışı olduğunu ve bundan haz aldığını öğrenmem bu olayla mümkün olmuştu. Tam iki kez üzerime boşaldıktan sonra kalktı ve uzandı. Çok yorulduğunu ama buna değdiğini söyledi. Bu kez ben üste çıktım. Arkasını dönmesini söyledim ve karnının altına bir yastık yerleştirdim. İki saatten beri gözümün önünde durak götünü net olarak görebiliyordum. Sikimi hem amına hem de götüne değecek şekilde gezdirmeye başladım.

Ama Ece’nin en büyük korkusu anal seksti. Bunu bana o an itiraf ettikten sonra sorun olmadığını söyleyerek amına girdim. Birkaç kez daha boşaldığımız bir ilişkiyle o geceyi noktaladık. Onda kalabileceğimi söylemiş olsa bile eve dönüp araya biraz zaman girmesinin daha doğru olduğunu düşündüm. Bir sonraki görüşmemizde ise tam düşündüğüm gibi olduğunu hissettim.

Daha sevişmeden önce salonda otururken kucağıma geldi. Hiç denememesine rağmen anal seks yapmak istediğini ve bunu benimle yaşamak istediğini söyledi. Yakın bir eczane buldum ve biraz alışveriş yaptım. Prezervatif ve kayganlaştırıcı jellerle beraber döndüğümde zaten Ece hazır gibiydi. Önce duşa girdik ve güzel bir fanteziyle duşta seviştik.

Ardından ise anal seks için yatağa geçtik. Önce parmaklarımla kayganlaştırıcıyı güzelce yedirdim. İlk başlarda bir parmağımdan bile acı hissettiğini anlayabiliyordum. Ama yaklaşık bir yarım saatlik sürenin ardından iki parmağımı çok rahat alabiliyordu. Bir yandan arada ağzına veriyordum ve daha da zevkli bir hale gelmesini sağlıyordum. Böylelikle çığlıkları sorun olmuyordu.

Yavaş yavaş gireceğimi ve durmamı istediğinde söylemesini kulağına fısıldadım. Tam olarak domalarak işi iyice kolaylaştırdı. Sadece kafasını soktuğumda büyük bir acı hissettiğini çıkardığı seslerden anlıyordum. Ama ilk olarak acı duysa da hemen ardından zevke dönüştüğünü biliyordum. Bu yüzden ses çıkarmıyordu ve sadece yavaş olmamı söylüyordu.

İçine boşaldıktan sonra Ece ile salona geçtik ve bir süre götünün ağrısından oturamayacağını söyledi. Bu bir noktada iyi bir şeydi. En azından fazlasıyla tatmin olduğundan emin oldum ve tekrar anal seks yapabileceğimizin işaretini aldım. Ve birkaç gün sonra tekrardan anal seks yapmak istediğini söyledi. Artık acıdan ziyade daha çok zevk aldığını itiraf