İçeriğe geç

Dul Öğretmenle Grup Yapıyoruz

Selamlar, 2 arkadaş yazıyoruz bu yazıyı Emre ve ben, Serdar. 19 yaşında ve 18 yaşında ikisi de yakışıklı iki delikanlı eğer burada bir yazı yazıyorsa o zaman bir deneyimleri olmuştur öyle değil mi? Dostluğumuz ilk okuldan beridir devam ediyor, birbirimizin her şeyini biliriz, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez diyebiliriz hatta ama siktiğimiz de ayrı gitmedi. İkimiz de aynı anda milli olduk, hatta aynı kadınla, enteresan bir deneyimdi. Serdar ben, Emre’ye de sordum o nedenle bunu yazmama müsaade edince geldim sizlerle de paylaşıyorum.
İstanbul’da oturuyoruz Üsküdar’da, bilen bilir muhteşem bir yer ama ikimiz de kankamla bakiriz, ya genç adamlarız hâlâ normal belki de değil bu yaşa kadar ikimizin de bakir olması ama artık değiliz gerçi, e bu hikaye bizim bakirliğimizi nasıl atıp, milli olduğumuzla alakalı.
Ben saf olanım sanırım, 18 yaşındayım ama daha normal, bir gün Emre geldi, Leyla abla çağırıyor lan dedi. Ben ne olduğunu anlamadım, ilk önce bocaladım tabii ki kim bu Leyla abla, anladım ki hemen yan apartmanda oturan dul öğretmen. Kadın tek başına oturuyor ve dul, 32 yaşında ama ne kadın bir görseniz esmer, siyah gözlü ve vücudu inanılmaz güzel. Saçları uzunmuş, uzunmuş diyorum çünkü kadın türbanlıydı, o nedenle bilmiyorum ki görmemiştim sikene kadar karının saçlarını.
Neden falan derken evini değiştiriyormuş, oturma grubu almış, vs. neden anlamadım ama annemler ikimiz de gidip yardım edecekmişiz, öyle dedi. Zaten Leyla dediğimiz bu kadın annemlerin en yakın arkadaşları. Başta eşyaları araçtan indirip, eskilerini bindirirken 4, 5 adamdık, sonra hepsi gitti bir tek iki kanka ben ve Emre kaldık, biz de gideceğiz, hadi içeriyi yerleştirmek kaldı dedi. Annemlere gittik ikimiz, neden biz hamal mıyız vs. bir sürü dert yandık ama emir büyük yerden o nedenle o evde akşama kadar yeni eşyaları yerleştir, sil süpürle hatta çalışmak zorundaydık, anladık gittik.
İyi ki de kalmışız, bir saat belki de iki saat geçti Leyla abla annemler de gidince birden açıldı, hatta çok sıcak bastı diye şortla kaldı, bahanesi “siz yabancı mısınız yahu” idi ve gerçekten de o kadar seksi bir kadındı ki, ben başta da dedim, saf olan benim diye. Emre’yle o içeride eşya getirirken ben süpürüyorum makineyle bir şeyler, bunlar yiyişmeye başlamış bile, bana Emre seslendiği zaman, içeri gittim ama o ana kadar ne oldu bilmesem de gel gel, bir girdim memeler açık Leyla’da. Şaşırdım, ilk başta biraz utandım hatta ama Emre direkt Leyla’nın üzerine atladı, e o andan sonra ablam mabla kalmadı, ağzına veriyor kadının. Leyla seslendi sen de gel diye, sikim inik ama şaşkınlık, vs. derken çıkarttı. Dilinin değmesiyle zaten kalktı, sikim ilk başta ufak diye utanmıştım ama Emre’nin sikinden daha büyük. O, dul kadın iki siki de aynı anda ağzına amaya çalışıyor gerçekten de muazzam bir haz, anlatamam. Ben yatağa uzandım, Leyla bana sakso çekerken Emre geçti arkasına ve sikmeye başladı, kadın inliyor, zevk alıyor belli ama bir yandan da bana sakso çekiyor, yani asla işinden de geri kalmıyor. Derken işi bilen bir kadınla olmak başka tabii ki “dur” dedi. İyice yatağa uzanmamı istedi, uzandım ve geldi, sikimin üstüne oturdu, Emre az bozuldu, o an neden sikişi bıraktı da benim üzerime geldi diye ama sonra zevkli zevkli bakışlarla, “arkadan girsene” dedi. Anlaşılan bu kadın grup seksin en özel pozisyonlarından birini denemek istemiş. O zaman bu zamandır, Leyla’yı sikiyoruz, bazen ben bazen de Emre tek gideriz ama genelde 3’leme yapıyoruz.