İçeriğe geç

Elemanın Karısını Sikiyorum O da Gözcülük Ediyor

34 yaşındayım ve küçük bir işletmem var… oto tamiri üzerine. İşimde en iyilerden biriyim, o nedenle de iyi kazanıyorum ve evliliğim de son derece güzel, 2 tane de çocuğum var ama hayat gerçekten de anlamsız. Her şeye sahipken yine de sıkılıyorsunuz.

O nedenle içki, alemler derken son dönemde epey bir dağıttım, işi de boşladım. Zaten iş yerinde sadece ben (eleman kaçtı gitti) yoruluyordum. Hemen bir yeni eleman aldım. Ersin adında ve 22 yaşında genç biri… evliymiş, iyi de çalışıyor ama piç tam bir am düşkünü. Bana telefondan sürekli karı kız götü gösteriyor ve bunun bu samimiyetsizliğini başta sevmezdim ama zamanla inanılmaz şakalar yapmaya başladım çünkü müsaade ediyor.

Özellikle bir gün abarttım. Evli ya bu, teli de sürekli elinde. Ofiste baktım telinde bir kadın resmi var, kim bu dedim. Abi eşim ya işte dedi, görmüştüm ama türbanlı bir kız ne bilim dikkat etmedim. O bu açıdan görmemiştim ama dedim çünkü resmi açıktı, e kocası ne de olsa. Zaman içinde ben am göt şaka yaparken bana kızıyordum ama ben de ona karşı bu şakaları yapmaya başladım. Üzerinde askılı atlet karısının resmini bana gösteriyor, daha açık resmi yok mu güzelmiş dedim…

Ooo abi sen de ölüyü, diriyi… dedi sustu, gülümsüyor. E göster oğlum ne var dedim, açtı… karısını gösteriyor bana eleman, of diyorum resimlere bakarken ama bile bile piçlik yapıyorum. Ersin bu sana gelmeden önce vurdurmuştur diyorum, yok abi bakireydi diyor. Oğlum amdan değil, götten vurdurmuştur baksana kâseye falan… ama muhabbet akıyor, görseniz…

Aklıma o an video geldi, bunun telefonu am videosu dolu, dedim yok mu eşinle, var ama göstermem dedi. Bir gün geçti aradan her seferinde ben diyorum göster ve ne olacak diye ama dükkânda kimse varken değil, sanki aramızda gibi… en sonunda açtı, 24 yaşında, Ersin’den büyük ama gerçekten de taş gibi birisi… amını yalarken çekmiş. Her ne kadar evlendiğimiz zaman bakireydi dese de amcasının kızı, bence gitti sikişti buna yamamak için verdiler.

Dedim ki Ersin iyi sikemiyorsun, getir bana buna var ya amdan da değil, götten öyle bir çakarım ki of… kendine gelir. O an şaşırdım. Abi gelmez diyordu ama söyledim dedi.

Bu piç zaten zaman içinde karısını siktiriyormuş, şu grup mevzusu. Ben de böyle açık konuşunca getirdi karısını. Tanışmak için iş yerine getirmesi hataydı ama. Sözde anlaşırsak az maddi destekle ben arada evlerine gideceğim ama su gibi hatun iş yerine gelmiş, Ersin tamam her şey… anlaştık ben akşam gelicem ama bu kızcağız buraya gelmiş, benimki de bilek gibi oldu. Az kapıyı gözetle dedim.

Abi yapma etme dese de gönderdim kapının oraya, gelen olursa karısını sikmeyi bırakıcam, sanki oturuyor gibi yapacağız. Kot giymese iyiydi, o nedenle az zorlandım ama ben açtım götünü, domalttım. Öyle bir dil arıyorum. Zaten iş yeri her yer yağ içinde o an hijyen düşünecek halim de yok, fena abazayım götü de yalıyorum amı da. Sonra ama geçirdim ama bendeki yarak buna bana mısın dedirtmedi, oh dedi direkt o nedenle göte geçirdim. O zaman ah demeye başladı, Ersin de arada bize doğru yaklaşık karısına az ses çıkart, bana da abi acele et diyor ama göz ucuyla amdan mı yoksa götten mi siktiğimi de anlamaya çalışıyor e ne de olsa bugüne kadar kesin karısını benim kadar bağırtan olmamıştır.

Yorumlar kapalı.