İçeriğe geç

Enişteme Sakso Çektim Ağzıma Patladı

Ablam benim her şeyim, gerçi ablam diyorum ama 2 yaş var sadece aramızda ve yakın gördüm bu nedenle kendimi ona ama her zaman her şeyin iyisi onun oldu neden bilmem… 22 yaşındayım ben ve geçen seve evlendi ablam, akabinde de hamile kaldı çok zaman geçmeden. Eniştemi bir görseniz of dersiniz gerçekten de… vücutçu 23 yaşında ve esmer, fiziği & sohbeti mükemmel bir adam ve çok rahat tavırları var. Benle sohbet ederken bile azıyorum gerçekten de ama tabii ki bir şey yapamıyorum çünkü “eniştem”.

Bense sarışın, genç bir kızım. Aslında çok azgın değilim hatta seks pek sevmem ama konu eniştem olduğu zaman ben ciddi azıyorum sadece konuşsa bile. Ablamın doğumuna az kaldı bu nedenle bize yerleşti, sürekli eve git gel yapıyor eniştem gerekli olan bir şeyler oluyor getirmek & götürmek için. Genelde ben de yanında giderim, son seferinde artık kendime engel olamadım.

Eve girdiğimiz zaman yatak odasında eniştem üst baş alırken ben birden ona yaklaştım ve direkt önce dudaklarına sonra da fermuarına atıldım. Önce ne yapıyorsun dedi demesine ama ben durmadım. O da kaçmaya çalışırken duvara yaslandı. Evet geri geri gidiyordu ama eliyle bile itmedi beni… o an karşı koyulamaz olduğumu düşünmek benim daha da azmama neden oldu ve çıkarttım sikini… tam sevdiğim gibi beyaz ve dümdüz. Bu nedenle gerçekten de çok memnun oldum ve yalamaya başladım. Kendime has bir sakso stilimin vardır önce sikin başını hafif hafif yalar daha sonra taşaklara geçerim sonra da tüm siki ağzıma alırım ama ben taşaklarda bir yerdeyken eniştem patladı tam suratıma çok üzüldüm gerçekten de. Yutmak istiyordum!

Yorumlar kapalı.