İçeriğe geç

Eniştem Bana Tecavüz Etti

23 yaşındayım ben, sarışın ve 54kg bir genç kızım. Okul bitti, muhasebe bitirdim ve iş aramak için İstanbul’a geldim. Ablamlar burada yaşıyor bu nedenle bir süre burada kalırım dedim kendi kendime. Eniştemin tecavüzüne uğradım. Aslında ne desem bilmiyorum. Bir yandan kızıyorum bir yandan da çok zevk aldığım bir durum. Evet canım yanıyor çünkü bakire olduğumu bildiği için beni götten sikiyor eniştem ama yine de çok zevk alıyorum. Geçen ay başladı bu durum ve dün 3 kere oldu.

Her seferinde daha da ileri gidiyor, daha da zevk alıyorum. En son akşam işteyken ben arkadaşlarla gezdim eve geldim, ablamdan telefon geldi mesai kalacağını ancak sabah döneceğini söyledi. Eniştem de o en evdeydi. Ben de enişte bir duşa gireyim, sonra sana masayı kurarım, yemek yeriz derim tamam dedi ve odamda soyunurken birden içeri girdi.

28 yaşında ve gerçekten de çok hoş, yakışıklı bir adam. esprili, güler yüzlü ve sohbeti de çok iyi ama ben yarı çıplak bir şekilde odaya girince enişte çık dedim, güldü ben de güldüm. O an hiç ses etmeden üzerime geldi ve güç kullandı. Yatağın üzerine yatırdı beni. zorladım, kurtulamadım. Külotumu indirdi ve dilini hissettim amımda. O an ben yüz üstü yatıyordum ve diliyle amımın dudaklarına ulaşmak için başını bastırırken bir yandan burnunun göt deliğime değdiğini hissedebiliyordum, dur dedim bir türlü durmadı! Ve zevk almaya başladım, ne de olsa her şeyimi görmüştü ama sikini çıkarttığında istemediğimi anladım çünkü bakireyim ben! Korkma sikmicem amdan, sikmicem diye beni teselli ediyordu ama götten sikti! Sikti yani ve dediğim gibi önce acısa da sonra çok zevk verdi.

Yorumlar kapalı.