İçeriğe geç

Eniştem Sonunda Beni Becerdi

Eniştem Sonunda Beni Becerdi

Selamlar adımı vermek istemediğimden dolayı herkesten özür dilerim İstanbul Pendik’te oturan 21 yaşında enişteme ait bir firmada çalışan kılık kıyafetine düşkün eli ayağı düzgün bir kızım gerçi kızlık geride kaldı artık bakire değil kadınım teyzemin kocası eniştem ile yaşadığım birliktelikten dolayı kadın oldum.

Özel bir firmada çalışan biri olduğumu söyledim ama firma sahibi enişte teyzemin kocasına ait olan iş yeridir. Kadın olmama neden olan da eniştem ve patronun olan kişidir. Teyze benden yaklaşık 10 yaş falan büyük yaşta olan görüntüsüyle gözleri üzerine toplayan bir bayandır. Teyzemin nişanlı olduğu dönemlerinden bu yana kocasına yani enişteme ilgi duyuyordum bu ilgi zamanla bende dahada yoğunlaşmaya başlamıştı öyle gün oluyordu ki bazı istem dışı olayların önüne geçemiyordum eniştem ve patronun olan adama kendimi kaptırmıştım. Hayallerimi onunla kuruyordum hep onsuz düşünce kafamda olmuyordu bende aşırı bağımlı şekle gelmişti.

Eniştem benimle çok ilgileniyordu hatta bu ilgisi beni içten benimsediğini bile düşündürmüştü bende bende onun yanında giyimin ve konuşmalarımla çok rahattım. Bir akşam üzeri iş çıkışında bana çıkmamamı söyledi çalışanlar çıktıktan sonra bulunduğu ofise gelmemi söyledi. Personel çıktıktan sonra yanına gittim işle alakalı biraz konuştuktan sonra bana karşı bakışlarının çok değiştiğini fark ettim işte benimde istediğim beklediğim buydu. Her şey kendi koltuğundan kalkıp benim oturduğum koltuğa oturmasıyla başladı aniden dudak dudağa gelmiştik ve kendimizi tamamen olayın akışına bırakarak saatler boyunca muhteşem beraberlik yaşadık ve hala da yaşıyoruz ondan ayrılmak ve kopmak benim için imkansız olmayacak bir durumdur.

Eniştemle yaşadığımız seks fantazilerimizi detaylı anlatmamı ister misiniz?

Yorumlar kapalı.