İçeriğe geç

Enişteme Kendimi Zorla Götten Siktirdim

Merhaba ben Seda. 19 yaşındayım. Seksi daha önce hiç yaşamamıştım, ilk gerçek anlamda yaşadığım seks deneyimim anal oldu ve sizlere bunu anlatacağım şu an. Genç bir kızım, okumaya başladığım zaman İstanbul’da en büyük hayalim yalnız ev tutmaktı ama bizimkiler ya yurtta kalırsın ya da ablamlarda dediler. Eniştem iyi hoş birisi ama ben gitmek istemedim oraya bu nedenle de yurda yerleştim. Geçen ay eniştemi iyice inceleme şansım oldu, başlarda sık gitmezdim ablamlara çünkü muhasebeci ablam ve eniştem de evden çalışıyor, ne zaman gitsem eniştem evde ama ablam yok e akşamları da yurtta oluyorum, zaten 10 sonrasında gitsem almazlar, orada kalmaktan da çekiniyorum derken bir gün kal kal dedikleri için ısrara dayanamadım ve gittim. Sabahtan yine eniştem evde yalnız, tam ben gittiğimde de duştan çıkmış, inceleme şansım oldu dedim ya işte tam da o zaman. İyi bir adam, hoş ve esmer… kaslı. Gerçekten de ablamdan çok çok daha iyi, ablam şişman mesela. Üzerinde havlu varken girdim içeri, o yatak odasına üstünü değiştirmeye gitti ben salonda bekliyorum ama kapıyı kapattı kilitlenmedi, o an da açıldı aralık az ve aynadan görüyorum. O beni fark edemez imkansız zaten çok net değil, ufacık bir görüntü ama gerçekten de çok etkilendim o an mükemmel vücudundan.

İçeri geldiğinde benle sohbet etmeye çalışıyor, tatlı kız neden hiç gelmiyorsun vs. derken eniştemin neden. Kadar saf olduğunu düşündüm gerçekten de saf. Ablam da hep şikayet ederdi bundan, ensesine vur ekmeğini al bir adam ama çok iyi, bir de kaslı vücudunu gördüm, etkilendim derken gelirim enişte diyorum ama ciddi anlamda o an kendimden de geçiyorum. Ablamı aradım hemen ne zaman geleceksin çirkin şey diye. Ben ablama hep bu isimle seslenirim aramızda bir şakalaşma o da bana +2 saat mesai var, 7’de gelebilirim ancak dedi ama saat daha öğlen 2. Ben gidim o zaman dedim saçmalama kalacaktın vs. zaten derken ikna etti beni. Ertesi gün de cumartesi derken tamam dedim, yemek sordum zahmet etme gelirken menü alırım dedi.

Çok detaya giriyorum biliyorum ama o an her şey aklımda… anlatmadan duramıyorum ama tamam artık daha kısa keseceğim. Enişteme yaklaştım, başımı bacaklarının üzerine koydum. E enişte anlat diyorum ama elimle de bacağını okşuyorum. Kaçıyor gibi benden, bana Seda tamam dedi artık o an elim o kadar ileri gitmiş ki… o bile rahatsız oldu ama sikini fark ettim, şort giymiş belli oluyor. Dedim sen de zevk alıyorsun… tamam ama yanlış, ablam duyarsa… dedi. Ben de dedim duymaz ama üzerine abandım resmen, şortun üzerinden kucağına oturdum. Duruyor sadece, hiç hareket etmeden. Götümü oynatıyorum yarağının üzerinde ve hissediyorum. Bir an sonra o da bastırmaya başladı sonra ben şortu indirdim. Sikini çıkarttım, az önce zorla gördüğüm şey şimdi tam elimin altında… of mükemmel derken o da parmağını amıma sürttü. Olmaz enişte ben bakireyim dedim tamam dedi durdu, göte yanaşmadı bile ama ben götüme sok dediğim zaman direkt itti. Çok canım yandı, dedim kremlesek… kayganlaştırıcı var dedi. Anlaşılan ablacığım da daracık ama zaten eniştemin yarağı kocaman. Hiç sakso çekmedim o gün direkt yarağın üzerine oturdum ve hopladım. İnanın bana çok zevk aldım. Ertesi gün ablam da izinliydi, bir şey olmadı ama bugün Cuma, az sonra gidicem ve saat daha 10. Bakalım akşama kadar neler olacak? Bugün kesin sakso çekeceğim, içimde uhde kaldı ya gerçekten de.

Yorumlar kapalı.