İçeriğe geç

Eş Değiştirmeli Grup Seks Yaptık

Eş Değiştirmeli Grup Seks Yaptık

Eray ben, 29 yaşında ve evli, esmer, sporla ilgili bu nedenle de kaslı, gerçekten de yakışıklı… diyebileceğiniz bir adamım. Kendime güvenim tamdır, her zaman kadınları kandırdım ne de olsa ama evlendikten sonra duruldum yalan yok çünkü eşimi çok seviyorum ve mükemmel sevişiyor.

Buraya eşimi aldatma hikayesi yazmayacağım çünkü 7 senedir evliyim ve eşimi gerçekten de seviyorum o da beni seviyor (biliyorum). Bu nedenle eşimi asla aldatmam o da beni ama bunca sene evlilik, iş (neyse ki çocuk yok) ama hayatın genel stresi derken seks hayatımız neredeyse bitti. Bu nedenle oturduk konuştuk hatta seks oyuncakları aldık… konumuz seks hayatımızı canlandırmak ama rutine binmiş bir şey, insan evlenince, seks rutinleşiyor gerçekten de…

Çıkmaz gibi bir şey oldu bu durum, eskiden günde 10 kere sikişen biz 10 günde 1 seks olduğu zaman şükür çeker olduk ki bendeki isteksizlik okey… eşimde de var. Bu nedenle kim kimi tetikleyecek derken günler, aylar geçti ve en sonunda bir gün eşim boşanalım dedi. O an gerçekten de korktum, saçmalama vs. derken ben ne yapsak acaba diye düşünmeye başladım. Aslında benim onu aldattığımı vs. düşünmüş, olay buymuş yoksa seks hayatı bitti diye boşanmak istememiş. Tabii ki şükür çektim, oh diye rahat bir nefes aldım ama yani ortada büyük bir problemde var ya… seksi bitiyor.

Bu nedenle yeniden bir deneyemeye kalkıştık ama bu sefer aramızda anlaştık sekse 3’üncü düşündük. Geri bundan da vazgeçtik çünkü gelecek olan kişi kadınsa eşime haksızlık erkekse bana haksızlık olur dedik bu nedenle de bir çiftle zaman geçirmeye başladık.

Hiç zor değilmiş bu tarz şeyler, uygulamalar var ya (instagram) onun sayesinde 2 günde bir çiftle tanışmıştık bile, hatta eşimle ben hayret ettik. Kendimi adımı da başka söyledim, eşimin adını vermem ki çiftin adını da vermem. Burada o anları anlatıyorum ama gizliliği hiçe saymamak lazım değil mi?

Biri 24 biri (erkek) 25 yaşında olan bir çiftle tanıştık, gençler, fitler ve hoşlar. Eşime her ne kadar belli etmesem de kadın olan gerçekten de taş… sarışın, gözler mavi ve çok güzel. Ücret vs. istemediler, birkaç kere konuştuklarımız bu işi ücretli yapıyoruz dedi ama bunlar zevkine dedi, gerçekten de öyle çıktı… samimilerdi ama erkek olan beni zorladı çünkü eğer delilik yapıyorsak o zaman sınır olmamalı. Bugün ben çift olarak görüşürüm ama erkekler de birbiri ile olacak, kadınlar da… yatakta kimse sınır koymayacaksa o zaman bana uyar dedi.

Bu nedenle bir iki gün düşünme kararı aldık, çünkü ben kendimi siktirmek istemiyorum. Aslında olabilir de yani eşim ve o an bir başka kadın, utanırım ya vs. derken eşim hadi aşkım, olsun aşkım, delilik aşkım diye beni kandırdı.

Bunlar bize geldi, aradık, gelirken 100’lük iki de votka almışlar, oh dedim o an ya seks sırasında utanmayacağım. Hiç utanç verici bir durum yokmuş sadece birden salonda (yatak odasına geçmeden) o adam eşimin amını yalamaya başladı, o zaman biraz kıskandım ki eşim çok zevk aldığı için…. O sırada karısı da bana sakso çekmeye başlayınca o kıskanma da gitti. Yatak odasına gidelim mi? dedim. O adam saçmalama, biz yatak odasının sıkıcılığından kurtulmak için bugün buradayız dedi… of çok mutlu oldum gerçekten de o an çok özel bir şeyler yaşayacağımdan emin oldum yani. Eşimi sikti, ilk defa eşimi birisi gözlerimin önünde sikti ve götten hem de. Bunca sene hiç götten sikmemiştim, ne bilim aklıma gelmedi sanırım. Adam sordu zaten, daracık bu diye… gerçekten de şaşırdı. İnsan karısını nasıl götten sikmek diye ama dizimde oturan sarışına ben amdan girdim. Mükemmeldi ya… içkiler daha tesir etmemiş, biz eşleri değiştirdik… of fena, derken ikimiz de boşaldık, kadınlar da öyle… aradan 5dk geçti. Ben hafif sendeleyerek çerez tabağını doldurmaya gidiyorum, mutfakta baktım arkamda erkek olan… sarıldı bana arkadan, dur diyemiyorum “tamam” dedim daha önce çünkü ki ensemi yalıyor, zevk de alıyorum falan ama içeriden gülme sesi geldi, eşi diyor ki fazla zorlama. O an düşündüm ben neden sikmiyorum diye ama dön diyemem gelmiş, birden domalttı, orada mı sikecek beni diye düşünürken parmak girdi, ben ah demiş bulundum. Eşimin sesi geldi gülerek… artık kocaman bakire değil diye adam da gülüyor yok hâlâ sadece parmak diye. Duvara dayadı, mutfakta beni sikti. Bir ara yere yatırdı, domalttı ya resmen, siki kocaman içimde, eşim geldi… baktı oooo burada işler kızışmış dedi, sonra… siz rahatınıza bakın şu dolmayan çerezi almaya geldim dedi ve gitti, o an utandım, canım yandı vs. ama gerçekten de eğlenceliydi, zevk de aldım.

Erotik hikayeler okuyarak zevke gelmeyi seviyor musunuz? Yada sex hikayeleri ile güzel bir fantezi mi yaşamak istiyorsunuz? O halde sitemizden istediğiniz kategori de istediğiniz türde fantezi hikayelerine ulaşabilirsiniz. Sex hikayeleri için en doğru adrestesiniz. Bu tarz seks hikayelerinin daha çok gelmesini istiyorsanız lütfen yorum atmayı unutmayınız.

Yorumlar kapalı.