İçeriğe geç

Eşim Aldatınca Bende Baldızımı Siktim

Selamlar eşimin beni aldattığını öğrenince onun çevresindeki kişileri sırayla becerme kararı aldım. Beni defalarca kendi evimizde kendi yatak odamızda değişik erkeklerle sürekli aldattı. Yatak odasında karımın değişik erkekler tarafından zevk çığlıkları atmasına kulaklarım ve gözlerimle gördüm.

Aslında ben karısını çok seven bir adamım. Fakat her şey bir anda değişince karımla çok farklı duygular yaşamak zorunda kaldım. En sonunda da bende onu aldattım ve bu durumdan hiçte pişman değildim. Çünkü gerçekten çok fazla zevk almayı başarmıştım. Karım beni aldattığını öğrenince bende onun en yakınlarını becerdim. Ben evde yokken eve erkek alıyordu ve bir kaç kez denk geldim. Kendi yatağımda onu başkasının altında görünce beynim dönmüştü, bir an içeri dalacaktım ama yapmadım vazgeçtim.

Sonra çok düşündüm ve karımdan uzak durmaya başladım. Kendimi ona karşı olan hislerimi soğutmaya çalışıyordum kurtulmak için sonra aklımda bir sürü fırıldak dönüyordu. En sonunda onun liseli kız kardeşi aklıma geldi. Genç ve kendine bakmayı seven birisiydi. İntikam için onu düşündüm eşimin canını yakarak bana yaptığının acısını çıkarmayı planlıyordum. Liseli baldız ara sıra bizim eve geliyordu ve onu bir gün arayarak ablan ve ben evde yokuz evde bir şey alınması gerektiğini acil olduğunu söyleme yalanıyla onu eve gönderdim.

Bana tamam dedi ve bende hemen eve geçtim ardından eve geldiğinde ben saklandım. Onda anahtar vardı ve etrafa bakmaya başladı. Sonrasında yatak odasına girdiği anda üzerine atladım çığlık atarak bağırdı beni gördü şaşırdı enişte ne yapıyorsun dedi dudaklarına yapıştım itiraz biraz ettikten sonra gevşemeye başladı. Onu yatağa yatırdım üzerinde okul üniforması vardı. Hemen onu çırılçıplak yaptım şeftalisini emmeye başladım sonra kalkan penisimi çıkararak şeftalisine soktum, becermeye başladım uzun süre baldızı inleterek becerdim.

Çok güzeldi ve bağırta bağırta döşedim tamda karımın geleceği saati yaklaşınca baldızın çığlık sesini daha yükseltmesini sert şekilde vurarak sağladım. Çok fenaydı ve tam bağırdığı sırada kapı açıldı, altımda kardeşini gördü o kadar kötü bir şekil aldı ki suratı anlatamam. Ruh gibi bana bakıyordu ona etme bulma dünyasıdır dedim. Sonra bana bağırdı çağırdı göz yaşlarına boğuldu beni aldatman bana koymadı, beni kız kardeşimle aldatman koydu bana dedi böylece ondan intikamımı almış oldum.