İçeriğe geç

Eşim İşteyken Baldızımla Sikiştim

Emre ben, selamlar. 28 yaşındayım ve sarışınım, yakışıklı bir adamım yalan yok ama eşimi hiç aldatmadım, düşünmedim değil ama ne zaman elime şans geçse hayır demesini bildim çünkü eşimi seviyorum, kaçarak evlendik. O da ben de senelerdir birbirimizle gerçekten de mutluyuz ama dün bu kuralı bozdum, eşimi aldattım. Bugün de bunu yazma ihtiyacı duydum.
Hakkımızda çok detay vermeyeceğim, İstanbul sözde büyük bir yer ama özde öyle değil, muhakkak eğer çok bilgi verirsem tanıyan birileri çıkar, yaptığım ortaya çıkar diye endişe ediyorum. O nedenle isimleri, vs. değiştiriyorum haberiniz olsun.
Aslında eşimi aldattım evet ama yabancıyla değil, baldızımla ki ben mi baldızımı siktim, baldızım mı beni sikti anlamadım bile gerçekten. Dün cumartesiydi, haftada iki gün iznim var benim, eşimse pazarları izinli. Baldızım bize ziyarete gelmeden önce daha rahattık, izin günleri evde oturur, sıkılırsak dışarıda gezer yani herkes gibi bir şeyler yapardık ama baldız var, bu nedenle cumartesileri gerçekten de çok sıkıcı benim için, rahat hissedemiyorum (diyordum).
Dün yine ben evde uyandım, baldız var diye hemen çıkıcam öylesine bir kahvaltıdan sonra ama kalkmış bile Hülya. 21 yaşında ve sarışın, güzel bir kız aslında ama ben yabancıya bile bakmazken baldıza mı bakacağım, bakmam da öyle şortlar giyiyor ki özellikle de eşim, ablası evde yokken. O nedenle gözlerimi alamıyorum, bazen bakakalıyorum ve o anları sanki yakalıyor, ne zaman gözüm bacaklarında, kalçasında olsa bana bakıyor hınzır hınzır.
Dün evden çıkmak üzereyken, enişte nereye vs. gibi çok sıcak hatta seksi şekilde soru sormaya başladı, ben de gezicem dediğimde beni de gezdirsene diye boynuma sarıldı, kucağıma oturdu. Hangi adam kucağında öyle bir kadın varken sikinin kalkmamasını sağlayabilir, gerçekten de çabaladım, kalk da diyemiyorum “sikim kalkacak az kaldı Hülya kalk” mı diyeyim, bu nedenle kendime hakim olmaya çalıştım ama ne fayda…
O da zaten bilerek yapıyor sanki, sikimin üzerinde götünü nasıl bastıra bastıra gezdiriyor anlatamam, o ince beli, beline göre oval ve kavisli hatta iri poposuyla resmen sikimin üstünde ve üzerimde sadece bir şort var, tamam kalk hadi dedim o an iki bacağını açtı ve bedenimi sardı, benden önce kalkanlar var dedi, gülümsedi.
Dur demedim, nazlanamadım hatta ben de istedim, kucağıma bana sarılarak oturmuş çok güzel, genç bir sarışın var o noktadan sonra ben de sarıldım beline ve o dolgun dudaklarından öpmeye başladım. Sıcak bir ortamdı o an, şu an içimde pişmanlık da var ama hâlâ sikim kalkıyor gerçekten. Biraz öpüştük, sonra o durdurdu ve diliyle dudaklarını ıslatarak açsana dedi kalkıp, sikimi açmaktan da geri kalmadım. Kendime çok kızıyorum ama o an onun kadar istekliydim ben de hatta mükemmel bir sakso çekti, eşimden çok daha iyi, ben daha önce eşimden başka bir kadınla birlikte oldum olmasına ama eskorttu, saksoda vs. özensizdi, evlendikten sonra zaten aldatmam gibi bir durum olmadı bu nedenle eşimi seks konusunda iyi sanıyordum ama Hülya başka hatta bambaşka. O an yumurtalıklarıma attığı dil darbeleri, sikimde neden olduğu vakum etkisi, vs. derken gerçekten de kendimden geçiyordum ki girmek istedim.
Bakireymiş, kim inanır ama öyle dediği için zorlayamam tabii ki ben saksoyla idare edeceğiz artık diye düşünürken anal dedi. Aklıma daha önce anal hiç gelmemişti ki benim ilk anal deneyimim olacaktı bu kesin ama onun ilk olacağını sanmam. Anal seksten bahsederdi bazen arkadaşlarım, ne var bunda neden bu kadar abartıyorlar, ballandıra ballandıra anlatıyorlar derdim ama daha bir sıkı ve daha eğlenceli gerçekten de özellikle de sarı, kavisli bir popoya girip çıkıyorsanız ve o kız gencecikse.
Yaşadıklarımı anlattım, pişman mıyım? Evet ama itiraf edeyim sikim ne zaman o anları düşünsem kalkıyor, kendime engel olamıyorum ki eminim bana yaklaşsa bile Hülya ben hayır demeden yine aynı şeyleri yaparım çünkü çok zevk aldım yani anlayacağınız kontrolümü kaybettim.