İçeriğe geç

Eşimle Gerdek Gece Yaşadığım İnanılmaz Mutluluk

2 haftalık evliyim, 23 yaşındayım ve bakireydim. Adım gizli kalsın istiyorum ama bir isimle seslenmek lazım bana değil mi? Bu nedenle bana Hülya deyin. Zaten kumrallığım, masmavi gözlerim ve dalgalı saçlarımla Hülya’ya benziyorum. Bakire olduğum için seks ne kadar acı verir bilmiyorum tabii ki hatta acı vereceğini de bilmiyorum. Evlenmeden önce itiraf edeyim hiçbir erkekle hiçbir münasebetim olmadı, biraz da bizimkilerin muhafazakarlığı yüzünden, zaten türbanlı bir kadınım ki eşim istemiyor bunu ama neyse, konumuz bu değil. Konumuz benim gerdek gecem.
Bu yazıyı yazıyorum çünkü ilk anlarım acıttı falan ama eğlenceliydi de. Ben görücü usulü evlendim, babam karar verdi diyebilirim ki Almanya’dan geldiler, bizim ufaktan bir akrabaymış, isimlerini cisimlerini o zaman öğrendim ki okul bittikten sonra evlenmem lazımdı bizimkilere göre yani nedir bu acele diyemedim, dedirtmezlerdi de zaten. Sessiz sessiz beklerken istenme merasimi başladı ama inanın o ana kadar nasıl sıkılıyorum anlatamam ama eşim olacak kişiyi yani Hakan’ı gördüğüm zaman bittim. 23 yaşında, o da benle yaşıt ama sarışın ve inanılmaz hoş bir vücudu var, öte yandan gözleri masmavi. İki mavi gözlü bir arada olacak anlayacağınız ki maddi anlamda da iyi, ailesinden ötürü.
Biraz tanıyıp, sohbet ettikten sonra aslında olabilir dedim ve olaylar gelişti derken ilk geceye geldik. Düğünü evde yaptık, tabii ki ev boşaltıldı ki ben heyecandan kendimden geçiyorum gerçekten de anlatamam o hissi sizlere ki titriyormuşum, Hakan odaya girdiği zaman yüz görümlüğü taktı ki o an heyecanlanma bu kadar dedi. Aslında daha önceden hayal ederken yalandan heyecanlanmış gibi yaparım, vs. diye düşünüyordum ama o an gerçekten de titriyordum, ne enteresan. İnsanın başına hiç düşünmedikleri gelirmiş genelde.
Hakan otursana yatağa dedi, o an gülümseyerek şaşkın şaşkın baktım, yok ya otur, o kadar da aceleci değilim dedi. Bana çok acele etmediğinin sinyalini veriyor, aslında ben de merak ediyorum neler olacak ama o an bakire bir genç kız, yeni gelin olarak acemiliğimi belli etmeli, kaçar gibi yapmalıyım değil mi?
Her ne kadar bizimkiler ısrar etse de ben kat kat bir gelinlik kullanmadım lahana gibi. Şık, sade ve ince içinde rahat edebileceğim bir gelinlik kullandım ve tesettürlüydü, bu nedenle eşim hadi rahat et artık ve saçlarını da görelim e ama değil mi? Dedi ve gelinliğimin tesettürünü açtı, çok güzelsin dedi sonra kumral tenin, mavi gözlerin gerçekten de çok güzelsin demeye başladı ve o an ben ne diyeceğimi şaşırdım gözlerimi kaçırdım, acaba sen de çok yakışıklısın mı demeliydim bilmiyorum ama o an aklımdan geçen oydu. Ben yine de sustum.
Bir an eli saçlarımdayken göğüslerime doğru ilerledi ve kalbim nasıl atıyordu anlatamam, sonra üzerime doğru eğildi ve dudaklarımı öpmeye başladı, ben tabii ki eşlik etmeye çalışıyorum ama çok acemiyim, durdu gülümsedi. Anlaşılan onun ilk değil diye düşündüm, sonra uzandırdı beni yatağa gelinliğimle ve üzerime çıktı. Sakin bir şekilde dudaklarımdan öpüyor, memelerimin üzerinde elini son derece sakin bir şekilde gezdiriyordu, eğleniyordum yani hem de çok ama bir yandan utanıyordum da. Çok garip bir his, gerçi hâlâ utanıyorum sevişiyorken eşimle, sanki seksi istediğimi belli edersem arsız olduğumu düşünecek sanıyorum ama bunu zamanla aşarım kesin, sadece o an bu utanç duygusu zirvedeydi, bunu söyleyebilirim.
Doğruldum, arkamdan sırt fermuarımı açtı ve boynumu yalamaya, öpmeye başladı. İnanılmaz bir zevk almaya başladım o an gerçekten de sanki tüm bedenim ona teslim oluyordu, sonra üstümü tamamen indirdi ve sutyenim kaldı sadece ki sutyenimin üzerinden boynumla alakadar olurken elleriyle memelerimi sıkmayı, göğüs kafesim derin derin bir iniyor bir çıkıyordu. İnanılmaz bir zevkmiş seks, iyi ki evlendim diye düşündüm o an. Sonra bir süre üzerimde kıyafetler o şekilde beklerken yine yatağa beni uzandırdı ve öptü, bu sefer göbeğime kadar diliyle indi, neredeyse o kısmı yalarken kendimden geçecektim kesin.
Eşim takım elbiseliydi hâlâ ama ceketini çıkartmış. Hatta hayalde beline bağladığı beyaz mendil de orada, hiç kıyafetlerini çıkartmadan fermuarını indirmeye başladı ve içindeki o beyaz baksırı gördüm, hatta o an kalkan sikinin baksır üzerinde oluşturduğu kabarıklığı gördüm ve gözlerimi kaçırdım başımı yana çevirerek, merak da ediyordum ama ne bilim gerçekten utanıyordum da anlatılmaz bir his, yaşanmalı. Hadi ama bak dedi, durdu, yeniden bakana kadar sikini çıkartmadı ve sikini çıkarttığı anı gördüm. Daha önce birkaç açık yayında sik görmüştüm ama canlı canlı ilk defaydı. Kara olmasını bekliyordum ama açık renk, ten renginde ve kalın ve çok uzun olmayan, orta boyutlu bir şeydi ki damarlı olmasın diye içinden dua ediyordum çünkü daha önce gördüğüm o damarlı siklerden hiç hoşlanmamıştım. O an tam da hayal ettiğim gibi dedim ki bir baktım genel anlamda eşime üzerinde takım elbise, siki kalkmış ve elinde, o yarı kavisli duran vücudu, mavi gözlü sarışın teni gerçekten de etkilenmeme neden oldu. İnanılmaz maskülen bir hava vardı o ara onda ve etkilendim ciddi anlamda.
İlk seferde acele etti yani kızlığım gidene kadar ama ondan sonraki seferlerde sevişti uzun uzun, o an gelinliğimin alt kısmını da çıkarttı. Amımı yalamaya başladı ve en çok zevk aldığım anlar o andı. İçimden nasıl bir zevk bulutu akıp geçiyordu anlatamam ama birden yatmış amımı yalarken, o yumuşak dil darbelerinin arasında bir acı hissettim, parmak. Girdi ve çıktı, çok aniydi ama inanılmaz canım yandı ve gerçekten de kısa bir an için oldu ama tamamen orta parmağını soktu eminim sonuna kadar.
Kanı görünce daha da heyecanlandı ve yüzündeki o arsız bakışı anlatamam, ben acı çekerken mutluluğun, kurnazlığın oluşturduğu bir bakışla üzerime doğru geldi, siki tam amımın üstündeydi o an ve ne yapacağımı şaşırdım gerçekten de ve durmadan, yarı hızlı yarı sakin bir şekilde sikinin amına girişini hissettim. Bir ara acıdan kendimi kastım ama o an durdu ve sakin ol, normal birazdan alışacaksın dedi. Eşim gerçekten de nasıl sevişmesi gerektiğini çok iyi bilen bir adamdı evet acıdı biraz ve girdi de. Girerken çok acıdı hatta gözlerimden yaş geldi diyebilirim ama kayganlaşma olduğunda, girip çıkarken hem zevk alıyordum hem de o acı ara ara birden içimde bir neşter varmış gibi ufak bir kesip atarak gelse de genel anlamda çok zevk alarak zaman geçirdim ve o an cidden çok eğlendim.