İçeriğe geç

Eşimle Grup Deneyiminin Mükemmel Olduğunu Anladık

Eşimle Grup Deneyiminin Mükemmel Olduğunu Anladık

Sevişmek her zaman benim için önemliydi… ama hiçbir zaman adam gibi sevişen birini bulamadım hayatımda. 29 yaşında ve esmer, yakışıklı, kendisine güvenen bir adamım. Evliyim ben ama bu durum çapkınlığımın önüne hiç geçmedi… gerçekten de her zaman her haltı yedim, yakalandım da bir, iki sefer ama eşimin alttan alması zamanla daha da arsızlaşmama neden oldu.

Az önce sevişmek benim için önemli… dedim. Gerçekten de öyle, ben sevişmeye değer veririm ama hiçbir zaman asla kadınların sevişmesinden memnun kalamadım. En son Buse diye hoş bir hanımla birlikte oldum, 40 yaşlarında, vs. ama taş gibi bir kadındı ve eşim yine yakaladı, bu sefer evden gitme noktasına geldi. barıştık, nasıl mı? İşte aslında bu hikaye bu durumla alakalı.

Onca zaman eşimi aldattım, eşim alttan aldı, sözler istedi “verdim” ama daha rahat onu aldattım bu sefer ama kırklık Buse olayından sonra gerçekten de bavulu falan topladı, açtı boşanma davasını gitmeye karar verdi, ödüm koptu. Her ne kadar söz verdim falansa da işe yaşamadı, sonra oturup son sefer konuşalım dedim, yalvar yakar ikna ettim ve o an bana “madem aldatma işine girişiyorsun o zaman eşitleneceğiz, ben de seni aldatacağım, yoksa bitti” dedi… resmen bunu dedi ve dava da açmış, ciddi, boşanacak.

Kabul ettim. İsterseniz şerefsiz deyin ama ben karımı seviyorum, olayı daha başta türlü yaşamak istediğini söyledi, grup gibi… buna da tamam dedim, aslında o an ben bayan ister sanıyordum ama ne erkek ne de kadın, bir çift istiyormuş ve bulmak facebook, Instagram sayesinde zor olmadı. 1 hafta içinde biz gibi heyecan arayan bir çiftle tanıştık. Konuyu uzatmak istemiyorum, olay şudur… çift bize geldi. Emre ve Sevda isminde, isimlerini de veriyorum ama sanırım onlar sahte isim verdi… yanlış mı yapıyorum emin değilim ama olayı detaylı anlatmak iyidir.

Biraz konuşurken karşılıklı utandık, sanırım onlar için de bizim için de ilk olmasından ötürü ama en nihayetinde o gün değil, 2 gün sonra geldiler. Bunu eşler olarak biz istedik, iki erkek… çünkü orada olduğumuz için, mecbur olduğumuz için değil de isteyerek, düşünüp – karar vererek bir şeyleri yaşamak daha mantıklı geldi, bekledik bir, iki gün.

Sonra geldikleri zaman Emre ve Sevda… direkt duş dediler. Kadın 10 numaraydı gerçekten de, Emre de fena değildi. Eşimin ismi Aysel… Emre’ye bakışlarından onu arzuladığını anlıyordum ama bana her ne kadar arzulasa da belli etmemeye çalışıyordu. Duş fasılı bitince hemen yatak odasına geçtik. O zamana kadar hiç grup deneyimimiz olmadığı için biz iki erkek keşfetme yöntemiyle sevişiyoruz, iki yarağı çıkarttır, eş değiştirerek sakso çekiyoruz. Ben Sevda’ya parmak attım o an fena inledi, Emre bir şey demedi, güldü…

Grup seks gerçekten de güzelmiş. Ben dayanamadım ne yalan söyleyeyim saksoda bir sefer boşaldım, Eşim o anda karşımda Emre tarafından sikiliyor ama hiç gücüme gitmedi, kıskanmadım e ne de olsa karısı elimde, o anda ama da geçirmeye başladım. Sonra prezervatif kullandığımız için endişe ettim ama o an bunları düşünecek durumda değildik inanın. Bir ara eşimi kucağıma altım, amına soktum, Emre de göte geçirdi, senelerdir eşimle sikişirim hiç o zamana kadar bu denli inlediğini fark etmemiştim, ikili yarak yemek eşime gerçekten de güzel geldi, kendine geldi resmen. Şu an eşimle çok mutluyuz, aslında senelerdir böyle bir duruma ihtiyacımız varmış. Tamam Emre ve eşinden memnunuz ve hâlâ zaman zaman görüşmemiz oluyor ama 25 – 30 yaşları arasında çiftler eğer temiz, korunarak macera yaşamak isterlerse o zaman biz tanışmak istiyoruz, temiz beyefendilerle de zaman geçiririm ama eşim sadece +1 kadına müsaade etmiyor maalesef.

Erotik hikayeler okuyarak zevke gelmeyi seviyor musunuz? Yada sex hikayeleri ile güzel bir fantezi mi yaşamak istiyorsunuz? O halde sitemizden istediğiniz kategori de istediğiniz türde fantezi hikayelerine ulaşabilirsiniz. Sex hikayeleri için en doğru adrestesiniz. Bu tarz seks hikayelerinin daha çok gelmesini istiyorsanız lütfen yorum atmayı unutmayınız.

Yorumlar kapalı.