İçeriğe geç

Eşimle Grup Seks Yaptık, Zevkliydi

33 yaşındayım ve eşimse 29 yaşında. İkimiz de eğitimli insanlarız. Memur olduğumuz için mesleklerimizden bahsetmeyeceğim ama şu var ki sadece 3 senedir evli olmamıza rağmen sıkıldık. Süreli iş – ev ve derken sürekli rutin bir seks hayatı. Öyle aileyi genişletmek gibi bir arzumuz da yok ve maddi olarak da rahatız yani evlendiğimiz zaman her şey güzel olacak bu şekilde bir yastıkta kocayacağız sanıyorduk ama bu rutin hayat zamanla birlikteliğimizin çatırdamasına neden oldu gerçekten de…

Geçen aylarda bir konuşma yaptık, artık farklılık isteyen taraf bendim… bu nedenle aldatma yoluna gidiyordum ama eşim bunu fark ettiği zaman boşanmak istedi. Artık neyse yalvar yakar ikna ettim aksine ama o an konuşma birlikteliğe heyecan katmaya döndü. İlk denememiz dildoydu ve zevkliydi başta ama zamanla deri kıyafetler, vs. derken bir anda kendimizi seksimize üçüncü ararken bulduk.

Eşim sarışın, ben esmer… kaslı bir kadınım ve yakışıklıyım derken de eşim gözleri mavi, güzel bir kadın. Çift olarak birbirimize çok yakıştığımızı söylerler, ben gelen üçüncü kadın olsun isterdim ama en son yakalanma olayımdan sonra eşim ilk denememiz bir erkekle olmalı, dedi ve karşı koyamadım.

Instagram sen nelere kadirsin gerçekten de! Sadece 2 günde 21 yaşında genç bir üniversite öğrencisi ile tanıştık, güven verdi bize ve yakışıklı da bir çocuk… biliyorum ki eşim beğendi, bakışlarından belli. Az sohbet derken, dışarıda buluşma ve sonra akabinde eve geldi en nihayetinde.

Seks adımlarını saymama gerek yok sanırım… ilk adım atan eşim oldu. Yatağa geçtik ama sağlık da önemli deseydik keşke, gerçi çocuk kondom kullanalım demedi, bizim de aklımıza gelmedi ama sevişmeden önce duş da aldık.

Önce sadece izledim. Eşimin amını bacak arasına başını sokarak, dilleyerek öyle bir yalıyordu ki… o an eşimin zevk aldığını anladım ve sikini gördüm… neredeyse benimki kadar ama benimki daha iri… oh dedim içimden, eşim büyük sefer e ne de olsa. Lakin o an kıskandığımı fark ettim.

Yine de olayın içinde ben de varım ya, bunu görmezden gelebildim, tabii ki hemen eşime yanaştım ve kalkık olan sikimi emmeye başladı. Bana bir gel aşkım deyişi vardı.

O an o genç ayaklandı, sikini sokacak belli ve yanaştığı zaman eşim olmaz, hayır dedi. Ben ne olduğunu anlamadım başta, e neden sektirmiyor diye ama göte vurmaya kalkmış. Tabii ki direndi ama hayır demesi kar etmedi, çocuk gerçekten de ısrarcı ki geçirdi. Bunca senedir evliyim bir kere bile eşimi götten sikmedim. O an sadece bunu düşünüyordum ki ben istesem bu kadar kolay müsaade eder miydi emin bile değilim ama bir yandan olayın akışı, o anki zevkler ben de eğleniyordum.

Sonra çocuk eşimi kucakladı, uzandı yatağa ve sırtüstü eşimi üzerine aldı. O an eşimin ilk defa sikilen göt deliği olduğu gibi ortada ve amı açık, tamamen önümde, geçirdim… işte hayatım boyunca ilk defa eşimi o kadar inlerken durduğum ilk an odur. Amı ve götü aynı anda sikilirken ben diğer yandan giren yarağın giriş çıkışını hissedebiliyorum sikimle ki eminim eşim o an gerçekten de ne yaşadığını anlıyordu çünkü hem acı hem de zevkle… belli ki çok zevk alarak inliyordu.

Buraya kadar normal… ama artık birkaç kere görüşmeden sonra sıkıldık, yeni birileri lazım sizler de genç & yakışıklıysanız ve bu sefer kondom kullanacaksanız o zaman bence tanışalım, eminim sizinle bu şekilde zaman geçirmek hem sizi hem de bizi eğlendirir.

Yorumlar kapalı.