İçeriğe geç

Fake Hesaptan Yazan Sevgilim Bekaretimi Bozdu

Fotoğraf çekinmeyi severim. Hemen hemen her an her zaman içerisinde fotoğraf çekinirim ve sonucunda bu fotoğrafları insanlara gösteririm. Vücudum çok güzel olduğu için, dolgun göğüslerimi bazen fotoğrafla erkeklere göstermeye bayılırım. Sevgilim benim bu hesabımı bilmiyordu. Erkekler de gördükleri fotoğrafların sonucunda beni daha çok arzuladıklarını itiraf ederler. Çok fazla yargıda bulunmam ama inanılmaz kaliteli bir deneyim yaşamak benim için erkeklerin vücutlarımı gördüklerinde oluştukları bakışlar ve kaçamak bakışlarıyla etkili bir zevk yöntemine dönüşüyor. Ben de sonucunda kendimi daha iyi bir şekilde ortaya çıkartmak adına erkeklere fotoğraflarımı gizli hesaplardan paylaşarak instagram ve diğer hesaplardan paylaşıyorum. Hesapların gizli olması bu nokrada içimi en çok rahatlatan faktör. Kimse çünkü benim kim olduğumu bilmediği için doyasıya erkekleri boşaltabiliyorum ve kim olduğumu bilmiyorlar bile.

Bir gün mesaj kutuma nasılsın Esma diye bir mesaj geldi. Kimdi ki bu! Beni nasıl tanıyor olabilirdi. Kim olduğunu sordum ona hemen. Bana beni tanıdığını ve eğer bana video göndermezse aileme bu hesaptan bahsedeceğini söylüyordu. Göğüslerimi açtım ve okşarken ona video gönderdim. Ama çok korkuyordum. O da bana penisinin videosunu gönderdi birkaç dakika sonra boşalmış halde. Memenin uçları çok güzel ama götünü de görmek istiyorum diyordu. Daha önce hiç kilodumu sıyırmamıştım kamera karşısında. Hayır yapamam dedim. Yapacaksın dedi. Bana okuduğum okulun ismini yazdı. Şoka uğramıştım. Akşam sevgilimin yanına gittim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Onunla da daha önce seks yapmaya çalışmıştık ama fazlasını yapmamıştık. Ona cesaret edip durumu anlattığımda bana penisini açtı direkt. Aynı penisti. Özür diledim böyle bir instagram hesabım olduğu için dedim. Sus lütfen dedi ve elimi tuttu ve penisine götürdü. Yavaşça göğüslerimi okşuyordu. Ne tepki vermem gerektiğini bilmeden ben de onun sikini sıvazlamaya başladım. Garip bir şekilde bacaklarımın arasının ıslandığını hissediyordum. Gözlerimi kapattım ve yavaşça beni öpmeye başladı. O sırada duraksadı ve ayağa kalktı. Penisini ağzıma doğru itmeye çalıştı. Kabul etmedim ama sonra yapmam gerektiğini hissettim ve devam ettim. Çocuk şaşırmış bir halde ne olabilecekse olsun der gibi benimle sevişmeye devam ediyordu. Ben de uzatmadan sevişmeyi sürdürüyordum. Ağzıma boşalma diye konuşmak için durduracaktım onu ama durmaya niyeti yoktu. Beni ayağa kalktırdı iki koluyla pantolunumu indirdi ve beni arkama döndürerek sıvadı. Yapma dedim. Penisini kıçımda gezdiriyordu. Pembe kilodun çok güzelmiş, üzerine boşalacağım dedi. Hayır yapma dedim. O yavaştan sokmaya başlamıştı. İlk girerken acıttı ama sonradan ben de keyif almaya başladım. O benimle sevişirken omuzlarımdan destek alıyordu ben ise tamamen kontrolü kaybetmiş bir halde kontrolü ona bırakmıştım. Bir noktadan sonra ayaklarım titremeye başladı ve ilk kez boşaldım. Tam boşaldıktan sonra kıçımdan çıktı ve vajinama girdi. Kanamaya başlamıştı. Bekaretimi kaybediyordum. Yavaşlaması gerekirdi belki diye düşündüm ama o kadar çok keyif alıyordum ki. Artık ne derse bana yaptırabilirdi. Onun kölesi olacaktım. Daha önce bir erkek ile böyle bir keyif yaşadığımı hatırlamıyordum. Elimi tuttu aşağıdan ve hayalarına getirdi. O beni becerirken ben de onun hayalarıyla oynuyordum. O kadar zevk alıyordu ki nidalarımız birbirine karışmıştı. Ortamda oksijen bile kalmamıştı neredeyse.

Boşaldıktan sonra bana baktı. O instagram hesabını kapatacaksın yoksa seninle daha fazla konuşmam küserim dedi. Elim ayağım titriyordu zevkten o neler diyordu. Sadece başımı salladım. Kanıyorsun sen dedi. Yine başımı salladım. Tamam o zaman görüşürüz dedi ve gitti. Ben yine başımı salladım, uzunca bir süre o koltuktan kalkamadım.