İçeriğe geç

Gay Sikicez Derken Kadınla Grup Yaptık

Arkadaşım ile yaşadığımız başımızdan geçen grup seks hikayemizi anlatmak istedin sizlere eğlenceli ve ateşli bir sevişme yaşamış her iki tarafta karşılıklı mutlu olmuştu unutmayacağım anılar arasına girdi bu birliktelik gerçi arkadaşımla beraber sürekli yenilikler peşindeyiz ve buluyor yaşıyoruz ama bu gerçekten bir başkaydı.

Arkadaşımın birlikte olduğu bir gay dostu vardı, pasif olanlara ilgili kişiliği vardı. Yerinde bir ise tam gay hastası kişiliği vardır. Bir gün tuzla oturan gay dostuna gideceğini söyledi, gay dostunun da yanında ev arkadaşı olarak bir bayan olduğunu azeri kadın olduğunu söyledi ve beni de davet etti. İstersen gel kadın seksi güzel bir bayan dedi hoşuna giderse yaparsın dedi. Gittik evine oğlan kapıyı açtı 1.65 boylarında zayıf çelimsiz biriydi, arkadaşıma oğlum sen bunu nasıl yapıyorsun diye takılmaya başladım, içeri girdiğimizde, uzun askılı renkli çizgileri olan bir elbise giyinmiş balık etli bir kadın ama ne kadın süper bir görüntü ile karşılaştım ağzım açıkta kalmıştı. Muhteşem bir görüntü vardı karşımda kadın oturduğu yerden kalkıp hoş geldiniz diye elini uzattı benim şaşkınlığımı da fark ettiğinden dolayı gülümsemeye başladı.

Oturup biraz muhabbet ettik sonra ibne mutfağa içecek bir şeyler getirmek için gitti mutfak bahane seks yapmak için kesin arkadaşıma seslendi arkadaş kalkıp onun yanına gitti. Kadınla baş başa kalmıştık askılı elbisesinin ön tarafında dizlerine kadar yırtmaç vardı dolgun bacaklar olduğu gibi meydandaydı çok tahrik oluyordum baktıkça sonra mutfakla sevişme sesleri gelmeye başladı, sevişme sesleri bir süre sonra inleme seslerine döndü kadın ve ben birbirimize bakarak gülmeye başladık o anda bir birimizden elektrik almıştık onunda benden hoşlandığını anladım yanına yaklaştım elimi dolgun bacaklarına atarak çok seksi çekici birisin dedim kadın gülerek, sende yakışıklı ve vurucu birisin azgın tip görüntüsü var sende dedi. Dudaklarına yapışmayı tam düşünüyordum kadın birden benim yapmak istediği yaptı dudaklarımı özellikle dilimi emiyordu öpme değil emme çok hoşuma gitti.

Dilini benim ağzıma soktu ben emmeye başladım bir yandan da ellerim yerinde durmuyor tabi ki bacaklarından yavaş yavaş gizemli noktaya doğru götürüp biraz okşadıktan sonra parmak atmaya başladım hızlı bir şekilde parmağımı şeftalisine sokup çıkarıyordum. Kadında eliyle penisimi ovalayıp sıkmaya başladı yerim ben bunu diyerek sevişiyoruz sonra kadının ayaklarını elime alıp ayak yalama işine başladım parmaklarını yavaş yavaş bacaklarına geçtim bacaklardan yukarı çıkmaya başladım kadını kaldırım askılı elbise ini çıkartıp boynundan emmeye başladım oradan göğüslerine, göğüslerden göbeğine indim ayakta şeftalisini yalama yapamadım sırtını bana çevirerek kalçalarını ellerimle sıkmaya başladım beyaz tenli olduğundan kızardı kalçaları sonra baldırlarını hem ısırıp hem yaladım biraz tekrar bana doğru çevirdim koltuğa oturtup bacaklarını omuz kısmıma alarak şeftalisini yalamaya başladım.

Arkamdan sesler geldiğini fark ettim dönüp baktım arkadaş ve gay karşıdan çıplak olmuşlar bizi izliyorlar gülerek gördüm. Yanıma geldiler arkadaş kadının yanına oturdu ben yine kadının bacaklarını omzuma atarak yalamaya başladım pasif gay oturan arkadaşımın aletini ağzına aldı ben vajina yalarken oda penis yalıyordu. Kadını kaldırıp yerine ben oturdum arkadaşla yan yana oturup ikimizde sakso çektirmeye başladık aynı zamanda bir birimize bakıp çaktırmadan gülüyorduk. Ellerimizle de kalçalarını tokat atıyoruz sonra ikimiz kalkıp onları koltuğa domalma şekline soktuk ben kadının şeftalisine aletimi daldırdım arkadaşta oğlanın kıçına girdi, bir taraftan da at kamçılar gibi kalçalarına vuruyor fantezi yapıyorduk. Arkadaş benim çaktığım kadının kalçalarını bende arkadaşın çaktığı ibnenin kalçalarına tokat atıyorduk.

Tokatlayarak bağırta bağırta döşüyor inletiyoruz kadının ve pasifin kafaları yan yanaydı bir birilerini öpüyorlardı ikisi de çok azgın ve azdıran kişilerdi boşalma anına geldiğimde kadını kaldırıp koltuğa uzattım ağzına penisini verdim biraz daha sakso çektirdim aletimi çıkartıp göğüslerinin arasına alıp o şekilde göğüslerine boşaldım boşaldıktan sonra aletimi tekrar kadının ağzına sokup temizlettim o anda arkadaş çığlık atarak oğlanın kalçalarından öyle bir kavrayarak ibnenin kıçına boşaldı ki onu da keyifle ve gülerek izledim. Oda penisini pasifin ağzına sokarak temizliğini yaptı ben vajina keyfi oda göt keyfi yaparak güzel bir toplu seks zamanı geçirdik.