İçeriğe geç

Gay ve Kadınla Grup Seks Yaptık

Gay ve Kadınla Grup Seks Yaptık

Merhabalar 3 kafa dengi arkadaş yan yana gelmiş cumartesi akşamı için ne yapacağımızı planlıyorduk. İbrahim adında arkadaş laf yerindeyse tam bir gay hastası olan yapıya sahip olan birisidir. Ali dostumuz kendi halinde nereye sürersen olmaz demeyen değerli bir arkadaşımdır. Ben Orhan her ortama ayak uyduran nerede ne yapılması gerekiyorsa yapan bir yapıda olan kişiyim.

Can sıkıntısı İbrahim’in kafasında şeytanlıklar oluşturmuştu eline cep telefonunu alıp sağa sola aramalar ve mesajlar atmaya başlamıştı arada kenarlara çekilip gizli gizli konuşmalar yapıyordu. Yine bir telefon konuşması yaptığında uzun süreli konuştu kapattıktan sonra yanımıza gelerek hadi bize iş çıktı ortam yapmaya gidiyoruz dedi. Ne oldu nereye falan dedik tv kanallarına attığı bir mesajda 38 yaşlarında Kadıköy civarında bir pasif gay düşürdüğünü onunla grup seks randevu ayarladığını söyledi.

Olur mu olmaz mı derken tamam İbrahim bize birde yanında kadın olduğunu söyledi işte bu benim işime gelmişti açıkçası tamam deyip sola çıktık verilen adrese gidip zili çaldık karşımıza yumuşak tipli parlak bir oğlan çıktı içeri buyur edip oturma salonuna geçtik 2 dakika sohbetten sonra mutfaktan 40 yaşlarında bir kadın geldi güzelliği yoktu ama seksi bir şekli vardı. Boydan askılı bir elbise giymiş etek kısmı diz kapaklarına kadar zayıf çekici bir görselliğe sahip hoş bir kadındı ve çok sıcak insanlardılar.

Gay ve kadın karşımızda o kadar rahat şekiller sergiliyorlardı ki harika bir ortam yaşayacağımızdan tamamen emindim. İbrahim zaten top düşkünü olduğundan ona yanaştı koltukta sevişmeye başladılar ben ve Ali kadını aramıza alıp oynaşmaya başladık uzun bir süre koltuk üzerinde şekilden şekle girerek birliktelik yaşadık kadın o kadar doyumsuz çıkmıştı ki şansımıza o gün iliklerimize kadar bizi boşatıp rahatlattı zaten İbrahim’e baktığımızda keyfine diyecek yoktu o bizden daha mutlu bir haldeydi.