İçeriğe geç

Genç Kuzenim Emeli Siktim, Çok İnledi

31 yaşındayım, Serdar adım ve 95 kilo, iri bir adamım ama her zaman popülerdir hayatımda. Çevrem tarafından kadınlar tarafından çok sevildim, çapkındım anlayacağınız lakin son 2, 3 senedir evliyim, duruldum. Gerçi durulmasam ne fayda… telefonlarıma kadar her an kontrol ediliyor eşim tarafından. Sevilmek güzel ama kıskanılmaz çok kötü, bazen benim bunları yapmam lazım diyorum yani kıskanan taraf ben olmalıyım ama ne fayda…

Hatta bazen günde bir diş fırçalamam ikiye çıktığı zaman, dışarı giderken bir pis fazla parfüm sıktığımda da olay olur, inanın bana… ama amcamlar taşındı üst katımıza. Aile apartmanı zaten ve Almanya’da yaşıyorlardı, Türkiye’ye yerleşince tamamen gelmiş oldular ki…

Emel diye de bir kuzenim var 19 yaşında, afet… bir içim su. Bana Serdar abi… deyişi var inanamazsınız, o an sikim kalkıyor. Eşimin aklına ensest bir duygu içinde olacağım gelmediği için sanırım bir de bu Emel benden çok ufak ya… kıskanmak gelmiyor.

Aslında benim aklımda da bu başta yoktu, sikişi aklıma sokan Emel oldu. Delidolu bir kız ve çok güzel, geçenlerde gittim sadece amcam var evde ve içeride, o da şaka ile kucağıma oturdu ama sikim kalktığı halde, hissettiği halde kalkmadı. Resmen poposuyla sikime bastırdı, kot da vardı… direkt hissetti ama yine de kalkmadı.

Amcam bir alem adam, evde sürekli… yengem de gelir gelmez bir iş kurdu, sürekli çalışıyor. Emel’in dediğine göre Almanya’da da durum hep böyleymiş, e emekli adam ne olacak ama yengemin böyle çalışkan olmasına çok şaşırdım.

İçeride amcam bir gün film izlerken ben yine yukarı çıktım ama bu sefer şort giydim. E yaz günü ve bir de Emel oturursa artık kot olmasın istedim ki nasıl kucağıma otursun istiyorum anlatamam. Amcam yine hoş geldin dedi ve odaya geçti. Ne var o PC’de anlamam ama kocaman adam sürekli oyun oynuyor. Gerçi Emel ile ben de oyun oynuyoruz sayılır ama çok daha erotik bir oyun.

Şort giymeme rağmen yalnız kalınca Emel direkt kucağıma oturdu, sikim kocaman kalktı, zaten hep kalkıktı ama Emel oturduğu zaman iyice devasa bir hal aldı. Sonra sürekli kulaklar amcamın kapıda ama şükür ki en dip odada, Ethernet kutusuna en yakın oda neyse ki salona en uzak oda ki o sırada Emel of, bu kocaman… dedi. Sikimi eline altı ve yalamaya başladı. O andan sonra ben durdurulabilir miyim? Ağzına sokuyorum ama orospu bana mısın demeden hepsini alıyor.

Siktirmez sandım ama dön hadi gelmeden dedim, hemen döndü. Bakire değilim Serdar abi… dediği zaman of… muhteşem dedim ama kondom yok, sok sok dedi ve o an dayanamadım. Amına kuru kuru yarağımı yavaşça geçirdim ama nasıl inliyor. Anlatamam… tabii ki ben girip çıktıkça sulandı ve acı ile inlemesi bu sefer zevk inlemesine döndü ama çok ses çıkartmaması için elimle ağzını kapattım. Parmaklarımı yalaması, hafif hafif ısırması yok mu? İnleyen seslerin arasında çok tiz bir şekilde kocaman, çok büyük demesinden de etkileniyorum.

Tam duvara dayadım incecik bedenini ve arkasını çevirip amını sikiyorum. Boşalmaya yakın azıcık kendimi kaybedip çat çat seslerini abartsam da amcam ayıkmadı, dökülüverdim içine. Tam sikiş bitti toparlandık, TV’nin sesini açtık, sanki bir şey yok gibi davranmaya başladık, amcam içeriden çıktı, bana mı seslendin Emel diye… nereden bilsin Emel’in yediği yarak yüzünden inlediği, hayır babacığım dedi ve içeri girdi yine.

Yorumlar kapalı.