İçeriğe geç

Görücü Usulü Evlenedim Fena Sikişiyorum

22 yaşındayım ve esmerim, 51kg ağırlığındayım ama 171cm boyum olduğu için epey fiziği güzel bir kızım. Bana kalsa asla evlenmezdim ama evlendim bizimkilerin zoruyla bir ay önce ki görücü usulü oldu. İnanın bana kendine değer veren, modern yaşamak isteyen bir kızım ama bizimkilerin sıkıcılığı yüzünden bunu hayatım boyunca asla elde edemedim. Eş adayımı henüz tanımıyordum 5 ay kadar önce, zaten evlen şununla dediler (uzaktan bir akrabaymış ve 30 yaşında) adam Kanada’da. Sanıyorum ki 1 sene sürer en az bir hafta içinde geldiler, 1 hafta içinde de hazırlık, vs. derken 1 ay sürmeden hatta iki haftadan birkaç gün fazla süre içinde bir baktım evlenmişim ama mutsuz değilim. Çünkü müstakbel kocam ailesiyle geldiği zaman, kapıdan içeri girişi of dedirtti bana. Esmer ve tamamen kas yığını bir adam, mükemmel bir fiziği var evet ama sadece fiziği için değil aynı zamanda o esmer tende nasıl olabilir öyle masmavi gözler, derken dalgalı saçları, hayır babasına baktım 55 yaşında adam o da jilet gibi. E ben bu adamla evlenirim diye düşündüm içinden babasına bak oğlunu al misali ki gerçekten beğendim.
Hem o an bana bakışları da enteresandı, hani evleneceğiz benim olacaksın “sikeceğim seni” gibi ne tutkulu ne de utangaç değil, resmen maskülen bir havada, master tarzda bakıyordu. Son derece resmi ve aynı zamanda da çekici. O an bu adam her anlamda bir koca olmayı hak ediyor diye düşündüm ki bizimkilerin sıkıcılığı ilk defa bir işe yaramıştı.
Evlilik kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın, öyle değil mi? Dediğim gibi kısa sürede evlendik ve 1 ay sonra da Kanada’ya buraya geldim. Hangi ara gerdek gecesi oldu bilmiyorum ama o an gerdek gecesinde buldum kendimi, evliliğimi, buraya gelişimi vs. çok hatırlamasam da gerçek geceli son derece net bir şekilde hatırlıyorum gerçekten de.
İçeri girdiği zaman o dik duruşu, üzerindeki takım elbise ve bana ilk defa ateşli ateşli attığı o bakış o an “bir saniye bekle kalp krizi geçirip geleceğim” dememe neden olacaktı resmen. Gerçekten de kalbim güm güm ediyordu ya. Bunu eşim de fark etti, otur hadi yatağa dedi ve su verdi.
Sevişmeye başladı direkt, gelinliğim üzerinde ve boynumu yaladı, derken yavaş yavaş sırtımdaki fermuar açıldı, aslında o an o kadar zevk alacağımı bilsem o kadar heyecanlanmazdım. Eşim 184cm boyunda bir adam, tamam ben de uzunum ama eşimle kıyaslandığım zaman ufacık kalıyorum, birden sakin sakin sevişirken kucağına aldı beni ve sırtını yatak başına dayadı. Sanırım her şey çok hızlı gelişti, tanışmadan evlenmeye kadar o nedenle bu koca ayaklı, uzun adamın ne kadar büyük bir yarağı vardır diye dert etmemiştim ama kucağına oturduğum zaman altında hissettiğim şey beni korkutmaya başladı. Tamamen o giyinip ama beni soyuyor ve en sonunda sadece üzerimde bir külotla kaldım, sutyenimi de çıkarttı hatta ağır ağır hiç acele etmeden ki arada da boynumu yalıyor kendine yaklaştırıp, sonra parmak uçlarını üzerimde gezdiriyor falan.
Utanıyorum ama utandığımı belli bile edemiyorum çünkü zevk de alıyorum e kocam artık sonuçta falan derken bana hadi fermuarımı aç dedi. O an sadece kısa bir konuşma geçti aramızda hatta tek kurduğum cümleydi diyebilirim “soyunmayacak mısın” ben seni soydum hadi sen de beni sor dedi ve utanarak ellerim fermuarına gitti, açtım ve o çıkarttı sikini, kemerini gevşetti, artık üzerinde takıl elbise tamamen görebiliyordum her şeyini ki gerçekten de çok büyük. En az 23cm ki kalın, kapkara ve damarlı. Kıl yoktu, tertemiz ama kocaman. Sakso çekerken ben utanarak kafamdan bastırması, ağzımın içine kocaman sikinin sığmıyor olması beni gerçekten de ürküttü ki birden yeniden kucağına altı o an külotumu çıkarttı ve mükemmel dediğini duydum.
Sikinin üzerinde oturuyorum, girmedi henüz hâlâ bakireyim ve hatta bakireliğimin son dakikaları biliyorum ama o an düşündüğüm tek bir şey var, acıyacak mı? Acır kesin de ne kadar, vs. derken ufak popomu sıkarak amıma değdirdi elini ve dur bir saniye dedi ve tamamen soyundu, yatağa geldiğinde gözlerimi üzerinden alamadım gerçekten de mükemmeldi ama a evet dedi ki pantolonunun cebinden bir şey çıkarttı, sikine sürdü. Kayganlaştırıcı yazıyordu üzerinde, oh dedim o an. Bu muhakkak az acı çekmeme neden olacak, beni kucağına aldı ve yeniden sevişe sevişe sokmaya başladı. Az önce bakireliğimin son dakikalarıyla dedim ama yok en az 1 saat hatta biraz daha fazla zaman aldı başının içime girmesi ama en sonunda başını soktu. Asla o an yaşadığım acıyı bir daha yaşamadım ki ufacık bedenimle, eşim beni her ne kadar zorlasa da kalktım, çıkarttım içinden. O am bacaklarımın arasından süzülen birkaç damla kanı unutamam asla ama sonraki denemede zevk aldım. İtiraf edeyim bugün bile asla eşimin sikinin tamamını almıyorum, alamıyorum ama bugünlerde sevişirken %100 eğlenerek eşimde zaman geçiriyorum.