İçeriğe geç

Grup Sekse Adamın Karısını Gözünün Önünde Siktim

Selamlar, 20 yaşındayım ben ve ayım Aykut. Hoş biri olduğumu söylerler. Yaşıtlarıma göre epey yakışıklıyım, esmer & yağız bir delikanlı anlayacağınız ama geçen aya kadar bakirdim. İş yakışıklı olmakla alakalı değil, evet hoş & yakışıklı bir adamım kız arkadaşlarım vs. oldu ama atik değilim, istediğimi belli edemiyorum derken bakirdim hiç istemeden de.

Herkes sıkılır, özellikle de ben. Cinsel anlamda zirvedeyim gerçekten de sürekli 31 çeker, azgın azgın arada gezerim ama şans kapımı bir türlü çalmıyordu. Aramaya internette de devam ediyordum hâlâ da ediyorum tabii ki… İstanbul’da teke tek, grup (eşli) bir şeyler düşünen varsa hatta pasif & parlak gayler varsa onlarla da tanışabilirim.

Gay muhabbetinden haberin vardı ama hiç denememiştim, bu gay uygulamalarından birisini telime yükledim ve öylesine girdim, zamanla aklıma yattı. İlk milli olmam gayle değil, olsa da sorun değildi ama şans işte. Bir çift yazdı bana. O da öyle bir enteresan hikaye ki… normalde neredeyse herkes saçma sapan resimler koymuş. Bilmiyorum tabii ki üye olurken ben de kendi resmimi koydum ama baktım millet gizleniyor, ben de kaldırdım resmi. 1dk süren bir mevzu bu ya… çok kısa o sırada birisi daha doğrusu bir çift yazdı.

Erkekmiş yazan ama çift olduğunu söyledi. Kendisi 31 yaşında, karısı ise 28 yaşında bir çift. Sürekli görüşecekleri genç, yakışıklı birisini aradıklarını ama gizliliğin çok önemli olduğunu söylediler. Ben de benle taşak geçiyor adam sanıyorum, kim karısını siktirir ki diye düşünüyorum.

2, 3 hafta sohbet ettik derken beni kafeye çağırdılar. Arada resimler gönderiyor ama yüz yok, ben de yüzsüz cinsel resimler atıyorum. Bana şunu dedi “biz çiftiz ama ben de a olacağım”. Sikecekmiş beni, bu işime gelmedi ama kafe davetine yine de gittim. Ummadığım bir şeyler karşılaştım gerçekten de kadın süper… adam da iyi aslında, kaslı & uzun, fit, esmer ve çok genç duruyor ama sarışın karısı su gibi gerçekten de. Meslekleri etkiledi beni, memur bir çift ama yüksek rütbe… her neyse bu kadar özelden bahsetmemek lazım.

Sohbet ettik vs. derken beni ertesi gün evlerine davet ettiler. Gittim. Tabii ki tek korkum benim “adamın beni sikmesi”. Hoş adam e karısını da sikeceğim bu nedenle bir şey diyemiyorum ama içten içten istemiyorum de… neyse!

Eve geçtiğim zaman adam baksır kadınsa iç gösteren bir gecelikle karşıladı beni. Hemen bir şişe iceshop verdiler, açar seni, rahat hissettirir diye ve öyle oldu. Daha birkaç yudum aldığım zaman kadın kucağıma oturdu. Adam da karşımda, inanın bana elinde sadece bir mısır eksik, sadece izliyor, film izler gibi.

Biraz çekindim, özellikle de soyunana kadar ama sonra sikimin fena kalktığını hissettim. Ben daha farklı bir şey bekliyordum, kalkmaz, endişe ederim vs. ama olmadı. Bilek gibiydi kerata. Kadın bana sakso çekerken adam bizi izliyor ama o da o an malı çıkardı, çekmeye başladı. Kocaman… e o zaman az korktum ama korkunun ecele faydası yok, önce sikişim sonra bir şekilde acıyor, macıyor derim, siktirmem diye düşünüyorum.

Karıyı ben direkt domalttım. O an var ya arkamdaki adam ayağa kalktı daha net görebilmek için. Çatır çatır sikiyorum, arkamdaki de git gide yaklaşıyor derken benim yarak amın içinde, huzurum yerinde… bir de olan oldu… işaret parmağını saldı göt deliğime. O an dayanmaya çalışıyorum ama sikiyorum ya kadını… of umurumda değil. Parmakla çok acıdı yalan yok ama yarak girdiği zaman zevk aldım ben de. İçimde kocaman yarak varken boşalmak, o an bir amı sikmek bu kadar zevkli mi olur? Anlamadım gitti ama çok zevk aldım.

Yorumlar kapalı.