İçeriğe geç

Hamile Kadını Defalarca Siktim

Selamlar adım Çağdaş bundan beş yıl önce askerlerimi bitirip memlekete geldiğimde oturduğum mahallede büfe tarzında küçük bir yer açmıştım mahallemize baya büyümüş yeni insanların taşınmıştı iç görmediğim tanımadığım kişiler baya çoğalmıştı açtığım markette hiç tanımadığım kişilerle tanışıyordum içlerinden bir tane  kadın müşterim vardı onunla ateşli birliktelik yaşadım onu anlatacağım sizlere.

Mahallemize Abdullah Abi diye biri taşınmış, Fatma isminde çok güzel  karısı vardı. Bir gün büfede otururken Fatma geldi benden büyüktü 35 yaşlarındaydı evde eşinin olmadığını yardıma ihtiyacı olduğunu havaların soğuk olduğundan dolayı soba problemi olduğunu söyledi. Bende yardım amaçlı evlerine gittim aklımda kötü bir niyet hiç yoktu 5 aylık hamile kadın olduğunu sonra öğrendim.  Kadın evine aldığında gerçekten soba borusu yerinden çıktığını görüp bende yerine taktım, teşekkür etti bir kahve yapayım dedi.

Mutfağa gitti arkasından baktığımda kalçaları beni çok tahrik etti o anda çok güzeldi karşımda seksi kadın vardı onu becermek geldi içimden. Aletim canlandı sertleşti fakat bir şey yapamıyordum korkuyordum bilemiyordum olur olmaz rezil oluruz diyordum. Çarşaflı kadın mutfakta kahveyi yaparken bende onu izliyordum aşırı etkisinde kaldığım dan dolayı kalkıp yanına gidip arkasından yaklaşıp poposuna yapışıp sürttüm ne yapıyorsun diye bağırdı çok seksisin seni istiyorum dedim sen benim erkek kardeşim yaşındasın olmaz dedi.

O anda kızdım aletimi çıkardım kardeşin kardeşe aleti kalkar mı bak taş gibi dedim. Dudaklarına yapıştım biraz itiraz eder gibi oldu fakat bir baktım dilini ağzıma sokmaya başladı bile hemen dizlerinin üzerine çöktürüp aletimi ağzına verdim yalamaya başladı ben  daha önceden başkasına sakso çekişine gördüğüm için çok tahrik olmuştum. Saçlarından tutup penisimi gırtlağına sokuyordum. O anda dayanamadım ağza boşalma işini yaptım ağzının kenarlarından spermler akıyordu ben hala köküne kadar sokuyordum.

Sonra çırılçıplak soydum vajinasını yalamak istedim ama zevk suları akıyor ve kötü koku vardı bende göğüslerini ve popo deliğine yönlendim yalamaya başladım kocasının hiç popo deliğini yalamamış olduğunu söyledi. Ayak yalama, parmaklarından kulak memesine kadar her yerini yaladım penisimi popo deliğine dayadım çünkü şeftalisinden bir sıkıntı olur diye popoya dayadım aletimi yapma diyordu şimdiye kadar hiç arkadan yapmamıştı yavaş yavaş aletimi poposuna sokarken acıdan çığlık atıyordu ben o kadar kendimden geçmişim ki durmadım.

Poposunu tokat atıyor kızartıp mor yapmıştım Fatma’da ağzını yastığa dayamış çığlıklarını gizliyordu ben elimle ensesinden batırıyor sesinin çıkmasını engelliyordum ikinci boşalmam olacağı için uzun sürmüştü Fatma yalvarıyordu boşal artık diye inliyor ben ise nereye boşalacağım diye düşünürken aletimi popo deliğinden çıkardım o güzel yüzüne akıttım spermleri burnundan gözlerinde süzülüyordu onları yalayarak dakikalarca öpüştüm ilk defa popodan yaptığı için kan gelmişti banyoya gidip duş alıp temizlenip yanıma gelip giyindi.

Konuşmaya başladık kocası seks konusunda baya kıt olduğu için ne şeftali ne popo yalıyormuş normal içine girip bir dakikada mal gibi anırarak boşalıyormuş. Bana dediği hamile kaldığımdan bu yana eli elime değmemiş. Ben seni doğurana kadar beceririm dedim biraz daha sevişip evden çıktım. Kendime hiç kızmadım çünkü böyle güzel bir kadını evde yalnız bırakıp işe gitme bahanesiyle manita peşine gitmişti. Hovarda olduğunu bildiğim için hiç vicdan azabı çekmedim doğum yaptıktan sonra sadece ağzından defalarca becerdim.

Yorumlar kapalı.