İçeriğe geç

Hem Aktif Hem Pasif Travesti

Hem Aktif Hem Pasif Travesti

Selamlar travesti hikayeleri sevenleri. Ben Mümin 27 yaşında, İstanbul Kadıköy’de oturuyorum. Çalıştığım otelde başımdan geçen travesti seks hikayemi sizlere aktarmaya çalışacağım ateşli zevkli ve sıcak bir birlikteliğimiz olmuştu unutmayacağım aktif pasif travesti modelle.

Şimdi anlatacağım maceram ilk travesti sexhikayem olanıdır. Kadıköy’de bir otelde çalışıyorum resepsiyon da çalıştığım için gece vardiyası genelde yoğun olmazdı. Bende gece vardiyalarında sürekli cinsel film izliyorum özellikle travesti filmleri izliyordum en sevdiğim travestiler zenci olanları çok hoşuma giderdi genelde onları izlerdim. Bir tane denk getirsem de evire çevire çaksam diye hep hayal ederdim. Travestilerin de erkekleri beceren videoları görmeye başladım bu benim hoşuma gitmişti izlerken çok tahrik oluyordum.

Özellikle zenci travesti beyaz erkeklere o koca aletlerini sokması çok hoşuma gidiyordu. Bende artık penis sempatisi başlamıştı. Devamlı erkeklerin önüne bakmaya başlamıştım belli oluyor mu büyük mü yada küçük mü gibisinden. Birini denk getirip aletini yalamak ağzıma alıp sakso çekmek istiyordum. Fakat benim gibi erkeklerle de yapmak istemiyordum. Ama travestiler ilgimi çekiyorlardı. Sonucun da kadın görselliği ve hisleri vardı onlarda. Göğüsleri var makyaj yapıyorlar, kadın elbiseleri giyiniyorlar.

Vücutları tüysüz vede seksi bayan görselli bakımlı pasif travesti. Bir gün iş çıktım giderken cepten Kadıköy travestileri yazıp İnternet adreslerine girdim ve güzel ve seksi travesti aramaya basladım. Kraliçe adlı ateşli travesti buldum. Güzel bakımlı manken gibi görünüyordu resimlerde, aktif travesti resimleri de vardi sitede. Arayıp şartlarını sordum 2 seans takıldığını söyledi. Ama avcılara taşındığını söyledi, avcılar travestileri grubunda olduğunu söyledi. Sorun yok o çevrede oturuyorum bende deyip tamam dedim adresi istedim.

Verdiği ev adresine gittim Kapıda seksi elbiseler giymiş öyle karşıladı beni. Buram buram seks kokuyordu her yer heyecan tam zirve yaptı bende o anda. Saçları, yüzü, göğüsleri, bacakları, son derece güzel seksi ve bakımlıydı. Kadınlara 10 basardı güzellik ve seksilik yönünden. İçeri girip biraz sohbet ettik sonra seks faslına geçtik. Bana aktif mi yoksa pasif mi olmamı istersin diye sordu. Bende bir sen bana geçirirsin birde ben sana geçiririm dedim, elimden tutarak yatak odasına götürdü, oda loş ışıklarla ışıklandırılmıştı.

Dudaklarından öpmeye çalıştım yüzünü cevirdi. Boynuna daha sonrada memelerini yalamaya başladım. Göğüsleri silikon olduğu için taş gibiydi. O kadar pürüzsüzdü ki kadınların göğüslerinden daha güzeldi. Yalayarak aşağı indim aletini yalamak istiyordum. Aşağıya indiğimde aleti kalkmamıştı daha sonra aletini kaldırmak için başladım yalamaya. İlk defa bir penis elime ve ağzıma almıştım. Sakso çekmeye başladım travesti yavaş ol ısırma diyordu. Baya bir sakso çektim ama penisi kalkmadı. Bugün çok aktif olduğunu söyledi ondan olabilir dedi.

Benim aletim kalkmış dik ve uçuşa geçmeye hazırdı. Kılıf çıkardı ağına alıp dudaklarından tutup penisime geçirdi. Eliyle biraz çekti tam yerleştirdi. Ağzına alıp şahane bir sakso çekti sonra yatağa domaldı poposuna krem sürdü birazda benim penisime sonra aletimi tutup poposunun deliğine dayadı. Bende gir çık yapmaya başladım başladı sahte inlemeye ay uy uf demeye tahrik iyice etti beni böyle, bende hızlanıp sertleşmeye başladım 1 saat boyunca 2 kez becerdim çok zevk almıştım ama hevesim yarım kalmıştı çünkü arkama girememişti.

Yorumlar kapalı.