İçeriğe geç

Hiç Aklımda Bile Yokken Gözde’yi Siktim

Gözde’yi liseden beri tanımama rağmen çok uzun yıllar görüşme fırsatımız olmamıştı. İstanbul’a çalışmaya gitmiş ve orada kendine ait bir düzen kurmuştu. Rastlantısal olarak İstanbul’a gitmem ve ani bir şekilde mesajlaşarak buluşma organize etmemiz tamamıyla sürpriz oldu. Bir hotelde kalacağımı duyduğunda ise çok kızdı ve evinin müsait olduğunu söyledi. Hafta sonu olması ise ertesi gün için plan yapmamız için güzel bir vesileydi.

Dışarıda bir şeyler yedikten hemen sonra alkol alabileceğimiz birkaç mekana oturduk. Ardından ise taksiyle evine gittik. Lise arkadaşım olan Gözde hakkında aklımdan en ufak bir şey geçmiyordu. Amacım onunla birlikte olmak falan değildi. Ama sıcaklardan ötürü Gözde’nin giydiği mini şort ve üzerinde göbeği açık body bu düşünceye sevk etmesi için yeterliydi. Kendime engel olamadığım bir şekilde onu arzulamaya başladım. Bu hareketlerime ve ona karşı olan davranışlarıma da yansıdı.

Muhtemelen bunu fark etmesinden ötürü aramızda daha da samimi diyaloglar geçmeye başladı. Aşk hayatı, siyaset, cinsellik ve benzeri konularda daldan dala atlıyorduk. Sıcak olduğundan ötürü eğer rahat edemiyorsam üzerimdekileri çıkarabileceğimi söyledi. Kendisinin rahatsız olmayacağını belirtmesi üzerine resmen Gözde’nin karşısında boxerla oturmaya başlamıştım. Tek sorun ise yerinde rahat durmayan sikimdi.

Gözde’nin her hareketinde bir etkileşim oluyordu. Bunu kamufle etmek içinse farklı hareketler, bacak bacak üstüne atmak gibi yöntemlere başvuruyordum. Hatıra kalsın diye selfie çekmek istediğinde ise üzerimizin resmen çıplak olduğu detayına yoğunlaştım. Bu hatıra fotoğrafı bir bahane gibiydi. Bana doğru yaklaştı ve önümde durdu ben ise onun tam arkasındaydım. Fotoğrafı çekti ama beğenmediğimi söyleyerek bir kez daha çekmesini söyledim. Sonrasında telefonu elime alarak ona doğru yapıştım ve ben fotoğraf çekmeye başladım. Resmen sikim ona temas ediyordu ve kalkmış olduğunu hissediyordu.

Bunun hoşuna gittiğinden emindim. Çünkü bir rahatsızlık belirtisi yoktu ve aksine vücudunu bana doğru yapıştırmaya devam etti. Madem bize özel hatıralar olacak şartların eşit olması lazım dedim. Nasıl dediğinde ise üzerindeki bodyi sıyırarak çıkardım. Şaşkınlık içerisinde olmasına rağmen bu durum onu daha da ateşlendirdi. Tam eşit olsun o zaman dedi ve sütyen kopçasını açmamı istedi. Benim altımda boxer, onun altında ise mini şort dışında bir şey yoktu.

Fotoğrafları çekerken boynuna doğru eğilerek onu öpmeye başladım ve fotoğrafları onun çekmesini söyledim. Ben ise daha da aşağılara inmeye başladım. Artık göğüsleri avuçlarımdaydı ve sırtını öpmeye başlamıştım. Gözde halen daha fotoğraflara devam ediyordu. Onu kanepeye doğru uzanacak şekilde yönlendirdim. Yattığı pozisyonda fotoğraf çekmeye devam etti. Ben ise şortunu indirerek amını yalamaya başlamıştım bile.

Hala daha fotoğraf çekmeye devam mı edeceksin diye sorduğumda ise asıl önemli hatıralar bunlar diyerek güldü. Oral ile birlikte kendisinden geçtiği için hiçbir fotoğraf net çıkmamış. Ama onu domaltarak kanepede sikerken çektiği fotoğraflar gerçekten müthişti. Ben iki posta boşalmama rağmen Gözde’yi boşaltamamıştım. Bu durum içime oturdu ve sen nasıl boşalmazsın diyerek onu alıp odasına götürdüm. Üste çıkmasını söyledim ve yavaş yavaş içine girdim. Telefon benim elimdeydi ve Gözde’yi hiç bu kadar seksi görmemiştim.

Üzerimde gidip gelirken boşalmasının yakın olduğunu hissettim. Hızlı bir tempoyla bağıra bağıra gidip geliyordu. Sonrasında hissettiğim sıcaklıkla beraber büyük bir rahatlamayla üzerime doğru uzandı. Birkaç poz bu şekilde çektik. Boşalmasına rağmen hala daha içindeydim. Arada sırada dairesel birkaç hareket yaparak sikimi içinde hissediyordu. Her hissettiğinde ise çıkardığı seslerle beni daha da tahrik ediyordu.

Duş almamız gerektiğini söylediğinde ikinci postayı duşta mı boşalmak istiyorsun dedim. Gülüp geçmesinin sebebi ise şimdiye kadar hiçbir ilişkide ikinciye boşalamamasından dolayıymış. Banyoya geçer geçmez onu çamaşır makinesinin üzerine domalttım. Pek bir rahatsız görünmesine rağmen köküne kadar sokarak müthiş bir zevk almasını sağladım.

Ayrıca bir yandan çığlık attığı için elimi ağzına götürdüm. Bütün parmaklarımı ısırdığı ve durma diyerek sızlandığı bir ilişki deneyimi oldu. Ayrıca ikinciye boşaldı ve çok rahat bir uyku çekti. Sabaha kadar ara ara çırılçıplak yanımda yatan Gözde’yi tahrik ederek uykusundan uyandırdım. Üçüncüye boşalmadı ama hayatında yaşadığı en güzel gecelerden birisi olduğuna eminim.