İçeriğe geç

Hotel Kaçamağı

Uzun süreli bir ilişkiden çıkmış olan Begüm’ü uzun süredir görmüyordum. Uzun ilişkinin olmazsa olmazı olarak beni hayatından tamamıyla çıkarmıştı. Fakat ayrıldıktan sonra bazı gönderilerinde bana laf çarpar gibi bir hava vardı. Zaten çok zor bir hatun olmadığı için pek zorlanmadım. Sosyal medyadan birkaç eklemenin ardından mesaj atarak ulaştım. Ardından koyulaşan sohbetle birlikte ilk izin gününde görüşmek için sözleştik.

Onu arabayla almadan önce zaten biraz uzaklara gideceğimizi biliyordu. Buna uygun olarak giyinmesi bile beni tahrik etmeye yetmişti. Yola koyulduktan sonra civarda bulunan bir hotelde check-in yaptık. Bavulları odaya çıkardık ve daha kapıyı kapar kapamaz üzerime atladı. Belli ki uzun zamandır o da bu anı bekliyormuş ve kafasında kurguluyormuş. Son derece açık bir hatun olması ve tecrübesiyle zaten kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Çektiği sakso, her pozisyona olumlu bakması ve beni mutlu edebilmek için her şeyi yapması müthiş bir özgüvene sebep oluyor.

Yaklaşık bir saat boyunca karşılıklı olarak birbirimizi boşalttıktan sonra güzel bir duş alarak bunu taçlandırdık. Özellikle duşta onu fayanslara dayayarak sikmemden fazlasıyla keyif aldığını biliyorum. Zaten en sevdiği pozisyon domaldığı pozisyonlar olduğu için banyoda da bunu yapmamdan büyük keyif alıyor. Sikimin inmesine bile fırsat tanımıyor. Ufak bir sertleşme kaybında bile hemen ağzına alarak ideal seviyeye getiriyor ve vakit kaybetmeden tekrardan içine girmemi sağlıyor. Aralıksız bir seksin ne kadar keyifli olduğunu anlamak mümkün oluyor.

Son dönemlerde psikolojik olarak farklı süreçlerden geçmesi ise performansını etkiliyor. Begüm’ü uykusundan uyandırıp siktiğimde bile buna bozulmayarak sıcak bakıyor. Böylece karşılıklı olarak sürekli birbirimizi tatmin eden bir ilişkiye sahip oluyoruz. Daha önce evlenmiş ve boşanmış bir adam olarak hayatımdan pek çok kadın geçti. Ama Begüm’ü sikmek kadar keyifli olan farklı bir aktivitem olmadı. Özellikle her aradığımda sikebileceğim bir kadın olmasının bunda etkisi çok büyük. Arayış içerisine girmeme dahi gerek kalmıyor. Her an ve her yerde sikişmek için hazır olması beni daha da cezbeden bir noktaya dönüşüyor.

Bir sonraki izin gününü beklemeden onu evime çağırdığımda geleceğinden eminim. Bunun rahatlığıyla da sürekli olarak irtibatı koparmamaya özen gösteriyorum. Hotel ile başlayan kaçamakların evimde devam etmesi ise daha heyecanlı oluyor. İçmeyi seven Begüm’ü biraz içki aldıktan sonra yatakta istediğim şekilde yönlendirebiliyorum. Müthiş bir zevk aldığını ise en iyi çığlıklarından anlamak mümkün oluyor.

Bazen komşulardan şikâyet gelecek diye ona çığlık atmamasını söylüyorum ama bir yandan da hoşuma gidiyor. Bu durum onun için de büyük bir zevke dönüşüyor. Sürekli olarak sikimin hepsini içine alarak çığlıklar atmaya bayılıyor. İçindeyken boşalması ise onu doruk noktalara çıkarıyor. İstediği tüm fantezileri rahatlıkla söyleyen ve istediğim tüm pozisyonlarda kendisini siktiren Begüm’ün hayatımdaki yeri bambaşka. Diğer kadınlarla onu ayrı saflara koymam bile mümkün olabilir.

Performans açısından zaten çok iyi olduğu pozisyon zenginliğinden bile anlaşılabilir. Begüm’ü en son siktiğimde de bunu fark ettim. Tabi ki önceliği domalarak sikilmek oldu. Bu pozisyona bayılıyor. Yatakta, koltukta veya duvara dayayarak onu domalttığımda dünyanın en mutlu insanı olduğunu düşünüyorum. Attığı çığlıklarla beraber daha da sert sikmeye başlıyorum. Muhtemelen bunun farkına varmış olacak ki daha fazla bağırıyor. Zor zamanlar geçirdiğinde aradığı kişilerden birisi oluyorum ve bende kaldığı süre boyunca da kesintisiz sikişerek zaman geçiriyoruz. Hem onun için hem de benim için güzel bir rehabilitasyon oluyor.