İçeriğe geç

İki Delikanlı Ben Tost Yaptı

İki Delikanlı Ben Tost Yaptı

Merhaba ben Keriman 39 yaşında yaşlı türbanlı kilolu kadınım dul çocuksuz bayanım annemle birlikte yaşıyorum. Özel bir temizlik şirketinde çalışıyorum şirket sadece ev temizlikleri işi alıyor. Ev temizliğine gittiğimde iki üniversiteli delikanlının arasında nasıl tost olduğum hikayemi anlatacağım.

Günlük farklı evlere temizlik şirketi yönlendiriyor bizleri. Sabah işe gittiğimde çağlayan tarafında bir adrese temizliğe gideceğimi söylediler adresi aldım ve çıktım. Adrese gittiğimde kapıyı 25 yaşlarında bir delikanlı açtı temizlik için geldiğimi söyledim içeri aldı beni. Temizlik malzemeleri verdi bana sonra duşa gireceğini, duş aldıktan sonra evden çıkacağını söyledi. Banyoya girdi bende oturma salonunda temizliğe başladım 15 dkfelan geçtikten sonra banyodan delikanlının bana seslendiğini duydum banyonun kapısına giderek bir şey istediniz diye sordum oda, mümkünse bir şey isteyecektim dedi, tabi dedim sırtıma kese atabilir misin diye sordu. Ben ne cevap vereceğimi şaşırmıştım o anda olur dedim, kapı açık girebilirsin diye cevap verdi.

İçeri girdim küvette oturmuş sırtı bana dönüktü lifi yanına koymuştu . Lifi alıp duş jelini sürerek köpüklü hale getirdim sırtını ovalama ya başladım, sonra kollarını ve göğsüne doğru liflemeye başladım, ama bir yandan da tahrik olmaya başlamıştım karşımda aslan gibi bir delikanlı vardı vardı. Elleriyle önünü avuçlamıştı, ön tarafına geçerek bacaklarını da ovalamamı ister misin diye sordum olur dedi, ayaklarını ovalayarak bacaklarına doğru çıktım ayağa kalkmasını söyledim ellerini kaldırmasını söyledim, ellerini utanarak kaldırdı ama sikini çoktan kaldırmıştı avuçlarından taşıyordu yarrağı. Saklama dedim o an çok tahrik olmuştum kötü oldum kendimi kaybettim birden yarrağını sabunlamaya başladım iyice köpükledim.

Sonra lifi bırakarak ellerimin arasına alıp ovalamaya başladım çok sert olmuştu delikanlının aleti, su dökerek köpüğünü temizledim avucumda olan o güzel penisini ağzıma aldım yalamaya başladım delikanlıda saçlarımdan tutarak kafamı ileri geri çekmeye başladı o an birden arkamda bir ses durdum hemen dönüp baktım, başka bir delikanlı daha, penisini yaladığım çekinmene gerek yok oda benim ev arkadaşım dedi iki üniversite öğrencisiydiler. Oda yanımıza yaklaştı elini kalçalarıma atarak bende bu gruba katılabilir miyim dedi, o anda dudaklarıma yapıştı diğeri de kudurgan olan şeftaliye elini attı ve okşamaya başladı çok o anda şeftalim anında sulandı. İki aslan gibi delikanlı vardı karşımda.

Beni domalttılar biri önüme geçerek ağzıma verdi diğeri arkama geçip şeftalimi yalamaya başladı muhteşem bir şeydi. Çok tatlı aleti vardı yaladıkça yalayasın geliyordu. Zevk sularım akıyordu delikanlının ağzına o kadar iştahlı yalıyordu ki vajinamı ve götümü azdırıcı bir şekilde. Fazlasıyla azgın delikanlılardı, sakso çektiğimle vajinamı yalayan yer değişti diğeri ağzıma verdi bu kez de, arkama geçen aletini şeftaliye soktu birden öyle bir hoştu ki o anda muhteşem bir duygu geldi bana tarifsiz bir şeydi. Çoktandır seks yapmıyordum zaten girip çıktıkça uçacak gibi oluyordum biraz gidip geldikçe ben boşaldım çok zevk alıyordum çünkü. Sonra sakso yaptığım uzandı boylu boyunca aletini elimle tutup üzerine çıkıp oturdum olduğu kadar içime aldım.

Diğeri de saçlarımdan tutup ağzıma aletini sokmaya başladı gırtlağıma kadar iteliyordu süper oluyordu delikanlının üstünde zıplayarak en az iki kez daha boşalmıştım o gün abartısız 5 kez boşaldım. Üstünde zıpladığım delikanlı bağırarak içinde ne var ne yoksa döktü vajinama diğeri de aynı şekilde ağzıma boşaldı bütün döllerini akıttılar biri önüme biri ağzıma çok güzel bir seks yaşamıştım o gün. Böyle bir grup seks macerası yaşadım.

Yorumlar kapalı.