İçeriğe geç

İlk Defa Dışarıda Seks Yaptım

İlk Defa Dışarıda Seks Yaptım

Yaz aylarında sürekli olarak yakın olan sahillere akın ettiğimiz bir arkadaş grubumuz var. Hepimiz kız olsak bile gittiğimiz zaman yeni arkadaşlıklar edinerek keyifli vakit geçiriyoruz. Bu yaz en fenasını yaşadığım bir tecrübem oldu. İlk gördüğüm an bile anlamıştım aramızda bir şeyler geçeceğini Onur’la. Beklediğim gibi de oldu.

Daha tanıştığımız akşam alkolün etkisiyle sahilde beni öpmek istedi. İzin verdim çünkü ben de onu istiyordum. Asıl sorun ise kaldığım pansiyonda diğer kızlarla aynı odada yatıyorduk. Onur ise arkadaşlarıyla çadır kurmuştu. Dolayısıyla sevişeceğimiz bir mekân yoktu. Ama avuçlarımız ter içerisinde birbirimizi arzuluyorduk. Onur’un teklifi yat limanının oraya gitmek oldu. Deli cesaretiyle ona onay verdim ve yürümeye hatta koşmaya başladık.

Etrafta kimsenin olmadığından emin olduğumuzda Onur soyunmaya başladı. Ben fazlasıyla çekingen kalsam bile bir şekilde beni baştan çıkarmayı başardı. Yat limanının arka kısmında bulunan ufak bir binanın duvarına beni yaslayarak 2-3 posta boşalacak kadar sikti. Avazım çıktığı kadar bağırmak istesem bile açık alanda seks yaptığımızın farkındaydım. O yüzden yer yer Onur’un elini ağzıma sokarak ısırıyordum.

Bu hareketim onu daha da azdırmış olacak ki her seferinde köküne kadar sokarak sikmeye devam etti. Belki yaşadığım en sert seks tecrübesiydi. Onunla yaşadığım bu deneyimin beni bambaşka bir noktaya getirdiğine inanıyorum.

Tatil bitene kadar farklı noktalarda olsa da genellikle yat limanının arka kısmında sikişmeye devam ettik. Sadece son gün otel odası kiralayarak tüm gün odadan çıkmadık. İşte o gün tüm otel çığlıklarımla inlemiş olabilir. Neredeyse 10 saat boyunca yataktan dışarıya adım atmadık. 10 saatin sonunda ise gittiğimiz yer duştu ve beni sikmeye devam etti. Durduramadığımız arzularımız tatille birlikte bitti. Ama Onur her zaman aklımın bir köşesinde baki kalacak.