İçeriğe geç

Karımı 10 Yıl Sonra Götten Siktim

33 yaşındayım, eşimse 30, 10 yıldır eşimle tanışırız aslında ama 8 yıldır evliyiz. Evlenene kadar elletmedi, göstermedi. Evlendiği zaman da asla anal yaptırmadı ki ilk zamanlar saksoda bile midem bulanıyor, günah, vs. diyerek isteksizdi, zorla alıştırdım ve hâlâ da çok başarılı olduğunu söyleyemem. Çok güzel bir kız ama sarışın, 51kg ince ve mavi gözleri, sarı saçları olay yani. E ben ağzımın tadını bilirim ama anal yaptırmamasına bozuluyorum. Bazen seneler içinde belli ettim anal istediğimi ama bana saçmalama Hakan, vs. dedi. Götünü yaladım sevişmelerde, amdan sikerken parmağı azıcık göte ittireyim, falan denedim yok, asla izin vermedi.
Hiç eşini aldatmayan erkek var mıdır acaba? Ben de arada aldatıyorum eşimi ama o kadınlar eşimden güzel falan olduğu için değil aslında, nasıl desem? Eskort ya da şans ya çıkarsa karşıma bir kaşar, seks için hem de sınırsız seks için aldatıyorum onu, genelde de anal ve saksoyla zaman geçiririm, önden sikmem bile çünkü torba gibiler. Düşünün 23cm, kapkara ve damarlı bir sikim var, bana bile bana mısın demiyor o kadınlar. Hâlâ eşim sikişirken amdan sızlanır neden bu kadar büyük bu diye.
Hiç yapmazdım ben birlikte olduğum kadınlarla resim çekmek, vs. ama en son sohbet ederken kadınla yanlışlıkla çektim resim öyle birlikte, sarmaş dolaş da değil. Eğer zaten aldattığımdan %100 emin olsa gider, ben bir arkadaş, mekanda karşılaştık diyorum mekân ne mekanı, sen mekana mı gidiyorsun falan ama en sonunda belki o da inanmak istedi aldatmadığıma sustu ama korktum. Yalan yok eşimi çok seviyorum hem de tarifsiz bir şekilde ama aldatmadan da duramıyorum malum sebeplerden.
Geçen gece yataktayız, o da duşa girdi. Bunca senedir sikişiriz, hiçbir zaman gel canım çekti demez, gider duşa girer bekler ve o duşa girdiği zaman benim de girmemi ister. Bu duş rutinlerinden bile sıkıldım, evliliğimde her şey sağlam ama seks hayatım yerlerde diyebilirim. Evde içmem pek hatta ben pek içmem bile ama ne olduysa o dönem viski almıştım, sadece bir kadehinde bile güzel bir kafa elde ettim.
Duşta çıktığı zaman eşime ben de girdim o arada tabii ki duşa yatakta viskimle bekliyorum, “gelsene” dedim. Gülümseyerek geldi, sikimi açtım, üzerimdeki bornozu çıkartmadım bile, üstüm hafif nemli, o da hâlâ epey bir ıslak havluyla yatağa uzandı. Sikimi yalamaya başladı. O an o içkinin de etkisiyle hepsini al diyorum alamıyor ve bastırıyorum. Belki sarhoşum o yüzden belki başka bir kadın olduğunu hissetti, kıskandı ve beni mutlu etmek istiyor o yüzden bilmiyorum ama ses çıkartmıyor pek, ben de merhametsizce bastırıyorum kafasını sikime.
Sonra uzan dedim, yalayacağım ama böyle ruhsuz ruhsuz söylüyorum çünkü o ana kadar stres, sinir ve içki patlamama neden oldu, sen benim misin diyorum evet diyor, içimden de ben o an “eğer sen benimsen ben de seni istediğim gibi sikerim”. Açtım bacaklarını ve yalamaya başladım amını, sarı ve güzel bir am, kılsın. İnsanın yaladıkça yalayası geliyor. Arkanı dön dedim, neden dedi ama döndü. Altına yastık koydum, sikeceğim sandı ama hayır, yalamaya doymadım. Yalıyorum amını ve götüne de dilim gidiyor. Ne zaman sadece göt deliğini yalamaya başlasam, aşkım, dur ama hadi, vs. diyor ama dinleyen kim.
Sessiz ol, dedim ve altında yastık da var zaten direkt sikimi götünün deliğine dayadım. Bana aşkım hayır ama diyor ama gerçekten de delirdim o an, zaten kayganlaştırıcı var evde, e demiştim amdan bile nazlanır diye. Bu nedenle kayganlaştırıcı kullandırır eşim, aldım kayganlaştırıcıyı ve götüne döktüm bir güzel, sakin sakin aşkım hayır falan diyor ve kalkmaya çalışıyor ama ben eşimin ince belinden tuttum ve sikimin başını geçirdim. O an inleme, ağlama, aşkım ne olur yapma demeler falan ama durduramıyor beni çünkü durmayacağım. Sus kız dedim götünü elimle ayırıyorum. Aslında bana tüm gücüyle karşı koyuyor ama 50kg kadın, ne yapabilir. Sikimin sadece 3’de 1’i girdi diyebilirim ama inanılmaz kasıyor. Domal diyorum hayır, hayır, inlemeler, ağlamalar, domalttım zorla ve sikimi o an sonuna kadar soktum. O nefes alırken göğüs kafesinin inmesi, rahatsız olduğunu inlemeleriyle belli etmesi ve ne yapacağını bilmeden, kıpırdamadan ben durdukça beklemesi, ben girip çıkmaya başladığım zaman sadece inlemesi… eşimin bu bahsettiğim durumları normalde üzülmeme neden olur ama o an ben sadece zevk alıyorum hem de deliler gibi. İnce bir eşim var, hafif o nedenle sırtüstü yattım, yatarken de sikimi çıkartmadım, direkt üzerime çektim. Daracık, ilk günkü gibi sikimi nasıl sıkıyor göt deliği anlatamam. Zaten pozisyon altından ve gire çıka götünü esnettikten sonra hiç ses çıkartmamaya sadece inlemeye başladı. İçki de var ya? Çok zevk alıyorum, daracık ve muhteşem hissediyorum ama gelmek söz konusu olduğunda gelemiyorum, bu nedenle epey canını yaktım sanırım eşimin ama eğlendim mi? Hem de çok. Gerçekten de bunca sene ben neden eşimi götten zorla sikmemişim diye düşündüm ve hatta üzüldüm bile denebilir, arada sikiyorum yine zorla.