sex hikaye
sex hiayeleri sexs hikaye sexs hikayeleri
seks hikaye seks hikayeleri erotik hikaye
erotik hikayeler sex sohbet sexs sohbet
Home » Anal Sex Hikayeleri » Kendimi Travestiye Siktirdim

Kendimi Travestiye Siktirdim

sexs hikaye

Selam ben Yasin 27 yaşında ve esmer, iri & fit hatta herkesin maço dediği bir adamım aynı zamanda da evliyim. İnsanın içiyle dışı bir olmuyor asla gerçekten de. Ben mesela dışarıdan baksanız asla erkeklere ilgisi olan birisi gibi durmam, yakışıklı olduğumu da düşünüyorum. E evli olmama rağmen çevremde birçok genç, olgun kadın var bana tav ve onlarla da zaman geçiriyorum ama erkeklere karşı da her zaman ilgim oldu. Bunu inkar edemem.

Yine de geçen haftaya kadar hiç ama hiçbir erkekle birlikte olmadım, travestiyle de zaman geçirmedim. Travesti ne demek bilmiyorum ki! Neyse arkadaşlarla şakalaşıyoruz, bunlar travesti siktiklerini söylediler. Ben de o an kendimi belli etmemek için e alet var falan dedim ama kalkmıyor dediler ya hem şahidim de olur, arkadaşlarla travestiye gittik.

Gerçekten de merak için sadece, hem merak ediyorum erkek tenini hiç yaşamadım seks. Çok güzel bir kadın şeklinde, esmer, 23 yaşında bir travesti denk geldi bana 3, 4 travesti vardı ortamda diğerleri onları seçti, bendeki de mükemmel.

Grup yapalım dediler istemem dedim odaya geçtim. Ben sevişirken bu gencim sikinin kol gibi olduğunu fark ettim, o da şaşırdı normalde zevk almazsam kalkmaz, senden etkilendim… dedi. Bende de merak var tabii ki yalamaya başladım. Kocamandı ama gerçekten de. İlk deneyimimim bu kadar büyük bir aletle olmasını ister miydim? Sanmam ama o an başka seçenek yoktu ve çocuk çok hoştu… sikinin üstüne oturmayı denemeye kalktım yok uzan dedi! Daha sonra anladım ne de olsa benim ilk biliyor, kaçmamdan endişe ediyor ve öyle de oldu. O kol gibi yarak bitirdi beni resmen ama zevk de aldım tabii ki.

sex hiayeleri