İçeriğe geç

Kocam Yokken Kaynıma Veriyorum

Kocam 32 yaşında ve esmer, hoş bir adam. Ben de 27 yaşındayım, kumralım ve ela gözlerim var, güzel bir kadınım. Asla inkâr edemem seks söz konusu olduğunda kocam tattıklarımın en iyisi ama nasıl desem çok az birliktelik yaşama şansım oldu benim, 21 yaşında evlendim zaten ki bir kişiyle sadece anal olmuştu evlenene kadar o da liseden biri yani ergenken, o da ben de bilmezken sadece anal denemiştim ki kocamdan sonra da sadece kaynıma yani kocamın küçük kardeşime verdim, veriyorum da hâlâ her fırsatta hem de.
Gerçi o da ergen, ismi Emre, 19 yaşında ve esmer o da ki kaslı, genç, vücudu, gözleri her şeyi ile çok çekici bir çocuk. Biz eşimle aile apartmanında oturuyoruz, alt katta kaynanamlar var ve ben de eşim de çalışıyoruz, bu nedenle onları çok görmem, görmek de istemem aram pek iyi değil ama Emre öyle değil, etliye sütlüye karışmaz. Ben her ne kadar aşağı inip kavga da etsem 5dk sonra gelip oturur TV izler, oyun oynar yani hiçbir şey olmamız gibi ki bunu seviyorum. 19 yaşında adam ne oyunu demeyin, ps midir nedir? Eşim de Emre de sürekli onda, anlatamam çok sinir bir şey. Hatta bir ara ben de denedim ama onlar benim sevdiğim oyunları sevmiyor, varsa yoksa maç ki baktım olacak gibi değil o nedenle ben kestim oynamayı.
Haftada sadece 4 gün çalışıyorum, mesleğim öğretmenlik ki cumalarım boş, bu nedenle genelde evdeyim ve Emre de gelir, en son Emre geldiğinde bana farklı bakıyordu neden bilmiyorum ama tişörtümün dekoltesine bakarken yakaladım aynı gün, birkaç saat sonra ben eğildiğimde popoma bakıyordu. Acaba daha önce de böyleydi de ben mi fark etmemiştim?
Nedenini bilmiyorum ama o an içimden kızmak gelmedi, sadece beğenilmek, hem de genç birisi tarafından talep edilmek hoşuma gitti ki ben de bakmaya, onu istediğimi belli etmeye başladım ve malum. Bir an geldi ben Emre’nin kucağındaydım, o da popomu sıkıyordu yani sikişiyorduk. Genç bir çocuk Emre ama fark ettim ki sikişmek konusunda çok iyi hem de dilini mükemmel kullanabiliyor ki amımın yalanmasından her zaman haz almışımdır. Her ne kadar aşağıdan birisi gelmeyecek, eşim işte bilsem de ben tedirgin oluyordum gerçekten. Acaba diyorum içimdeki ses yanlış bir şey yaptığım için mi benim o denli kötü hissetmeme neden oluyordu bilmiyorum ama bir yandan da aldığım zevk eşsizdi, bu nedenle durmadım, durdurmadım.
Epey bir amımı yaladı ve parmakladı Emre hatta bu zamana kadar eşimin bir kere bile denemediği anal girişiminde bile bulundu parmaklarıyla. Eski günleri anma zamanı geldi sanırım diye düşündüm, hayır anal olmadı sizi şimdiden heyecanlandırmak istemem olacak gibi çünkü amımı eşsiz bir şekilde siktikten sonra Emre anal da istiyorum diyordu ama ben olmaz, az kaldı abinin gelmesine git dedim. Neden gideyim dedi? Abisiyle oyun oynayacakmış ama ben o an ilk seferdi ya sanırım ikisini aynı anda görmek istemedim.
Yaptığım şeyin doğru olmadığını biliyorum, yanlıştı ama yine de zevk aldım ve devam ettiriyorum. Şu an eskisi kadar bu durumu dert ettiğim söylenemez, vicdanen daha rahatım ki Emre’yle tenlerimiz de uyuştu artık, alıştık birbirimize bu nedenle gerçekten de en özel şekillerde sevişebiliyoruz, çok zevk alıyorum.
Birkaç gün sonra da o ilk anal deneyimini elde ettik. Seneler sonra ilk defa anal aldım ki ilk seferinde hâlâ liseli bir çocukla sikişmiştim, o nedenle hissetmemiştim bile ama Emre’nin kocaman yarağı ve profesyonel bir erkek gibi sevişmesi, beni götten sikerken bir yandan da tokatlaması, o an beni utandıracak küfürler etmesi hatta abim seni böyle sikemiyor o nedenle sen bana veriyorsun, vs. gibi sorular sorması o an gerçekten de çok eğlenmeme neden oluyor. Evet bu gibi sorular da soruyor bana ve utanmama neden oluyor ama eğleniyorum da çok. Tarifsiz bir his.